Hry

Seznam platforem >> Nintendo 64
Pokémon Stadium 2 – ukázkový obrázek

Pokémon Stadium 2

Ještě lepší grafika, ještě lepší hudba, více pokémonů, lepší komentáře, hezčí útoky i arény, úpravy pokojíčku ve 3D, sqělé minihry, kvízy a jiné vychytávky naleznete jen v Pokemon Stadium 2, který už podporuje 251 Pokemonů a verze Silver, Gold a Crystal.

Pokémon Stadium – ukázkový obrázek

Pokémon Stadium

Konečně si každý může vyzkoušet svojí šestku pokémonů z Red/ Blue a Yellow ve 3D grafice na velké televizní obrazovce s hudbou a komentářem! Získat Pikachu se surfem, porazit stadiony plné trenérů... Nebo si pomocí dvou transfer paků zabojovat na férovku s kamarádem v multiplayeru.

Pokemon Puzzle League – ukázkový obrázek

Pokemon Puzzle League

Nářezoidní logický rychlík se vrací a tentokrát s i Pokémnní zálivkou! Přehazujte kostičky do trojiček, chainů a komb co nejrychleji, pro získání co nejvíce bodů, nebo pro paražení protivníka v návykovém multiplayeru, či třeba trenéra stadionu... To všechno při poslechu pokémonních hudby ze seriálu, hlášek Ashe i jiných postav ze seriálu a sledování krásných kreslených pozadí. Hra je výjimečná i 3D režimem, který je v puzzle novinkou!

 

Seznam článků:

Pokemon Snap – ukázkový obrázek

Pokemon Snap

Vyfoťte si svoje oblíbené Pokemonky v 8 různých prostředích a nechejte si je ohodnotit profesorem Oakem! Hra obsahuje kolem 80 pokemonů z prvních 151 a vy se je snažíte samozřejmě vyfotit všechny a to ještě v co nejzajímavějších pozicích, aby byli pokud možno uprostřed fotky, nebo jich bylo co nejvíce na jedné fotce a máte vyhráno!

 

Seznam článků:

Hey You, Pikachu! – ukázkový obrázek

Hey You, Pikachu!

Hry ovládáné mikrofonem se vidí málo, ale "Hey you Pikachu" je právě jedna z nich! S hrou dostanete ke svému N64 žlutý mikrofon, který připevníte k ovladači a budete dávat Pikachuovi povely hlasem, takže bude skákat přesně tak, jak budete pískat.

  • Komunita
  • Anime
  • Hry
  • TCG
  • Fan
  • Download
  • Ostatní