Anime

Celovečerní filmy

První film: Mewtwo vrací úder – ukázkový obrázek

První film: Mewtwo vrací úder

Anglický název: Pokemon the Movie: Mewtwo Strikes Back

První z Pokémonních filmů. Vůdce Rakeťáků Giovanni se rozhodl naklonovat legendárního a podle všeho vyhynulého (a taky silného) Pokémona Mewa. A výsledkem byl Mew dvě, oficiálně pojmenovaný Mewtwo. Giovanni ho využíval k zápasům na svém stadionu v Cínovém městě, ale to se Mewtwoovi po krátkém čase přestalo líbit. Tak uprchl. A teď se snaží ovládnout svět. A jak se do toho zamotali Ash, Misty a Brock? Jednoduše. Mewtwo se usadil na opuštěném ostrově, kde si vystavěl pevnost. A sezval nejlepší trenéry Pokémonu. Mezi nimi i Ashe a spol. No a dál? Nechte se překvapit :) Jen doufejte, že Mew nakonec Mewtwovi zabrání zničit zemi.

Síla jednotlivce – ukázkový obrázek

Síla jednotlivce

Anglický název: The Power of One

Druhý Pokémonní film. Sběratel Pokémonů se rozhodně chytit i jednoho z těch nejvzácnějších a nemá tušení, kam až to dojde. Zničí přírodní živly v podobě Articuna, Zapdose a Moltrese celý svět, nebo z moře povsstane mocná síla a svět zachrání?

Kouzlo Unowna – ukázkový obrázek

Kouzlo Unowna

Anglický název: Spell of the Unown

Třetí Pokémonní film. Otec malé Molly záhadně zmizí při práci s legendárními Unowny. A Molly ho chce zpátky. Co všechno dokáže taková malá holka za pomoci kouzelných Pokémonů?

Pokémon navždy – ukázkový obrázek

Pokémon navždy

Anglický název: Pokémon 4 Ever: Celebi, the Voice of Forest

Čtvrtý Pokémonní film. Zlý lovec od Rakeťáků se vydává na lov legendárního Celebiho. Dokáží ho Ash, jeho přátelé a záhadný Sammy zastavit?

Pokémonní hrdinové – ukázkový obrázek

Pokémonní hrdinové

Anglický název: Pokemon Heroes

Pátý Pokémonní film. Dvě známé zlodějky se snaží najít legendární Pokémony Latias a Latiose, kteří chrání zvláštní šperk...

Jirachi – vyslyšené přání – ukázkový obrázek

Jirachi – vyslyšené přání

Anglický název: Jirachi – Wish Maker

Šestý Pokémonní film. Jeden kouzelník se rozhodne oživit fosílii Groudona a tím se vrátit k týmu Magma... jenže k tomu potřebuje dostatek energie. Kde ji vzít?

Osudový Deoxys – ukázkový obrázek

Osudový Deoxys

Anglický název: Destiny Deoxys

Sedmý Pokémonní film. Kdysi dávno na zemi přistál Deoxys a začal zápasit s Rayquazou. Teď, po čtyřech letech, se vrací. Proč?

Mew a hrdina provázející vlny – Rukario – ukázkový obrázek

Mew a hrdina provázející vlny – Rukario

Anglický název: Lucario and Mystery of Mew

Osmý Pokémonní film. Kdysi dávno se v Oldoranském království odehrávala největší válka v historii Pokémonu. Kdo byl onen tajemný muž a jeho Pokémon, kteří ji zastavili? A jak do toho zapadá Ash? A vůbec...

Stáhnout trailer (25,45MB)

Kyogre a Princ moří - Manafi – ukázkový obrázek

Kyogre a Princ moří - Manafi

Anglický název: není

Kdesi v hlubinách oceánu se ve starém potopeném chrámu skrývá něco zvláštního... Poklad a tajemný Pokémon, který je označován za Prince moří. Ale není tak jednoduché ho najít, stráží ho totiž divoká Kyogre. Avšak o jeho nalezení se snaží skupina pirátů (pozor, ne tým Aqua). Jenže vajíčko tajmeného Manafiho, Prince moří se dostane do rukou May. Pokémonní ranger Jackson pomáhá našim přátelům vrátit Manafino tam, kde bude moct opět nerušeně spát...

Dialga VS Palkia – ukázkový obrázek

Dialga VS Palkia

Anglický název: není


  • Komunita
  • Anime
  • Hry
  • TCG
  • Fan
  • Download
  • Ostatní