Hry

Seznam platforem >> GameCube
Pokémon XD: Gale of Darkness – ukázkový obrázek

Pokémon XD: Gale of Darkness

Pokémon XD opravdu není tak veselá hra, jak by se z názvu mohlo zdát. Nejedná se totiž o nic jiného, než o pokračování původního Colossea (přesněji řečeno přesně po pěti letech). Nový hrdina, Michael, se zamotává do něčeho velkého - do znovuskládání týmů Cipher a Snag 'Em. Do snahy o vytvoření prvního opravdu temného Pokémona, který už nepůjde přetvořit zpět. Experiment X001, temný Lugia. Ústřední Pokémon hry... Hra obsahuje poměrně dlouhý story mód a pár bonusů navíc - zápasy vašich Pokémonů z GBA, Battle de Bingo a ostatní serepetičky.
Pokémon Colosseum – ukázkový obrázek

Pokémon Colosseum

Pokémon Colosseum - něco, co v Pokémonu ještě nikdy nebylo. Hra pro GameCube, a s o mnoho temnějším příběhem. Odehrává se v dosud neznámém a neprozkoumaném světě Orre, kde kupodivu nežijí divocí Pokémoni. Pokémoni jsou zde totiž cennější, než voda (a to je v takto vyprahlém regionu co říct). Jako hlavní postava Wes postupně zjišťujete, že se tu děje něco špatného - trenérům jsou sprostě kradeni jejich Pokémoni a jsou předěláváni na temné. Vaším úkolem je pochytat všech padesát temných Pokémonů od zlého týmu Cipher zpátky a očistit. V tom vám bude pomáhat duše lesa, neboli... ano, správně, Celebi. Hra má opravdu zajímavý příběh a kdo má možnost se k ní dostat, určitě neudělá chybu, když si jí zahraje.

 

Seznam článků:

Pokémon Channel – ukázkový obrázek

Pokémon Channel

Po Pokemon Yellow další hra pro fanoušky seriálu! Tentokrát ovšem nemá s Pokemon RPG nic společného a je určena pouze těm ortodoxním fandům filmů, seriálu, Pikachu a velmi mladým hráčům, kteří si ještě na to opravdové RPG netroufají... Mnoho krátkých, dosud neviděných filmečků, kvízů, miniher a chození s miláčkem Pikachu a hledání ztracených pořadů do Poke TV :). A to vše za velmi zajímavou cenu.

Pokémon Box – ukázkový obrázek

Pokémon Box

Pokemon Box není plnohodnotná hra, ale spíše něco, co ocení náruživí trenéři a sběratelé Pokemonů z PokeRPG (konkrétně Ru/Sa/Em/Lg/Fr ). Přes kabel si na paměťovou kartu svého GC uložíte kolik Pokemonů chcete a navíc máte možnost si je hezky prohlédnout, jednoduše porovnávat statistiky a získat i pár těch skrytých bonusů...Bohužel se tato hra v PAL (evropský a australský region) verzi špatně shání.

  • Komunita
  • Anime
  • Hry
  • TCG
  • Fan
  • Download
  • Ostatní