Anime

Seriálové řady >> Indigová liga

Protivníci

Jméno tohoto dílu zdaleka nevystihuje jeho dej. Ash Ketchum je uprostred arény v Indigo Plateau, kde vyvolává svého prvního Pokémona. Najednou ale Pokéball naroste do gigantických rozmeru a chce Ashe prejet. To už mu Mr. Mime v jeho pokojícku oddelává z ocí videohru a dukladne mu vysává oblicej. Ash je na nej naštvaný a jeho kamarádi si z nej utahují. Ash totiž neví, kde je setkání mistru Pokémonové ligy a jde se na to zeptat professora Oaka.

Tam najde i Garyho, se kterým se jako obvykle zacnou hádat. A co naši Raketáci, inu, zase jdou škemrat o odpuštení u Giovanniho. Momentálne stojí pred jeho sídlem a rozuhodují se, jestli mají jít dovnitr, nebo radši vzít nohy na ramena a utéct. Rozhodnou se pro druhou možnost. RÁNA! Otocí se, ... a co to, Giovanniho sídlo vybouchlo. Vetšina z vás okamžite znovu vidí souvislost s Pokémon - The First Movie. Samozrejme, do oblak letí neznámý Pokémon, za kterého opadávají kusy jeho bývalé masky.

Uprostred sedí Giovanni a nevypadá ani že by ho to nejak vzrušilo. Okamžite nastupuje do vrtulníku se slovy, že nechce slyšet špatné zprávy a aby Jessie, James a Meowth spíše delali to, co mají. Další snímecek zacíná pred domem Ketchumových, kde chce televizní štáb PZ (Pokémoních zpráv) ve složení jedné reportérky s rude cervenými dlouhými vlasy (ostatní cleny štábu jiste už znáte :)) udelat rozhovor s nejlepším trenérem Pokémonul všech dob. Paní Ketchumová jim ale rekne (to už je Mr. Mime žene ven s koštetem), že Ash je u professora Oaka. Život našich hrdinu u p. Oaka je nijak zavádející, proto jeho obsah vypovím pouze strucne. Oak porovná Ashovi a Garymu PokéDEXy.

Dovídáme se, že Ash videl pres 100 nejruznejších Pokémonu, zatímco Gary pouze 50. Naopak Gary chytil neco pres 200 Pokémonu a Ash (ted nevím kolik), ale skoro všechno to byli Taurosové ze Safari. Nadchází exkurze po Oakove pozemku, kde chová Pokémony. Raketáci se mezi tím snaží dostat k Oakove vile ze zadu. To ale nemají ponetí, jak je jeho pozemek veliký. Jessie kopne do malého kamínku, ten vletí do koruny stromu a tam ... Kakuny .. a kde jsou Kakuny, tam jsou i Beedrill. Raketáci prchají pronásledováni hejnem Beedrill a narazí do Snorlaxe. Na dalším snímku už zacíná druhý pokus. Raketáci se škrábou zónou kamenných Pokémonu. Jessie odhodí z cesty Geoduda a Sandshrewa. Raketáci prchají ze scény pred Onixem. Zanedlouho se kourí z elektrické zóny. Naši prátelé se tam rozbehnou a co nevidí; plno Voltorbu a Electrodu je na hromade, zatímco Raketáci se škrábou z jámy.

Klasika (trošku pozměnená), Ash se naprahuje a prikazuje do boje. Na to však neposlechnou Pokémonib v Pokéballu, ale Tauros. Raketáci zase letí ze scény a ostatní mají co delat, aby neleteli s nimi. Nadchází zase chvilka hašterení a na konec Ash a kamarádi opravují ohradu, kterou rozbili Ashovi Tauros

~Napsal/a David Pravda


  • Komunita
  • Anime
  • Hry
  • TCG
  • Fan
  • Download
  • Ostatní