Anime

Seriálové řady >> Indigová liga

Mimozemské Clefairy

Když byl Ash v meste s Giovanniho stadiónem, tak do mesta pristála vesmírná lod, kterou nekdo zahlédnul. Ash a jeho prátelé si lízali zmrzlinu a pak se tam objevila Clefairy a Ash si jí chtel chytit. Ale když jim Clefairy utekla, tak tam nemeli své batohy. Šli to nahlásit na policii. Bylo tam spousta lidí a všem se neco ztratilo. Potom tam prišel nejaký profesor a ríkal, že to byli mimozemštané.

Tak Ash a prátelé se vydali je hledat s detektorem. Detektor najednou zacal blikat a dolu sleteli a vzali Pikachua. Pak uvnitr talíre mimozemštané sundali masky a byli to... Raketáci. Ash si všimnul, že talír, ve kterém leteli, byl na jerábu. Tak narídil Pidgeyottu, at presekne lano. Pidgeyotto preseknul lano a talír spadnul. Pak ale vzala Pikachua Clefairy a utíkala s ním pryc. Pak se tam objevil i Jigglypuff. Ten bežel spolecne se všema za Clefairy a když zahla za roh, tak Jigglypuff ukázal, že je v kanále. Tak se tam vydali a když tam prišli, tak tam Clefairy odnášely všechny ukradené veci. Ash Brockovi rekl, at to jde ohlásit policistce Jenny, a profesorovi, at zustane na míste. Ash a Misty vešli do rakety a šli najít Pikachu. Našli ho, ale vstoupili do místnosti Clefairy a nechteli Pikachua pustit. Mezitím se profesor rozhodl vejít do rakety. Ash mel u sebe naštestí i nevlastního Jigglypuffa, takže ten je tam zacal fackovat.Až je všecky zfackoval, tak Pikachu, který byl v nejaké nádobe, aby proud z jeho tváricek šel do lodi a poskytoval tak potrebnou energii, zacal dávat šoky a až dal hrozne velký tak to prasklo.

Ash se divil, jaktože to prasklo. Profesor mu rekl, že jeho elektrický útok byl asi moc silný. Potom tam našli i své batohy. Mezitím šel Jigglypuff a profesor do rídící kabiny. Tam byla silná Clefairy. Jigglypuff jí profackoval, ale Clefairy taky. Takhle to pokracovalo až Jigglypuff nakonec vyrídil tu Clefairy. Potom Ash a ostatní museli odejít z lodi a naštestí míjeli mrakodrap s takovou vežickou. Ash narídil Bulbasaurovi, at se prichytí za to a že tam na nem doletí. Tak se to taky stalo a lidé konecne získali na zpet své veci. Potom Clefairy pristály jinde a takto to skončilo

~Napsal/a David Pravda


  • Komunita
  • Anime
  • Hry
  • TCG
  • Fan
  • Download
  • Ostatní