Anime

Seriálové řady >> Indigová liga

Problémy s Blastoisem

Dnes naši hrdinové chteli odplout z Ružového ostrova. Nestíhali lod, a tak beželi. bUž už byli na lodi, ale najednou jim do cesty vbehnul Wartortle. Zacal neco povídat, ale protože mu Pikachu nerozumel, tak zmácknul na pokéball Squirtla. Ten se s Wartortlem domluvil.

Squirtle si nasadil své gangstrovské brýle a s Wartortlem plavali nekam pryc. Ash a kamarádi hned našli lod a zapráhli na ni své vodní Pokémony. Tak dopluli na Želví ostrov a videli tam Squirtly a Wartorly v krunýrích spát. Na druhé strane spal veliký Blastoise. Ash, protože ho chtel poznat, tak utíkal k nemu a zacal se s ním mazlit. Najednou uslyšel nejaký zvuk a usnul. Potom tam pribehl Squirtle a zacal poslouchat. Taky usnul. Potom Brock rekl Pikachuovi aby udelal svuj bleskový útok a vzbudil je. Pikachu vzbudil všechny co tam byli. Ash rekl, že slyšel nejakou povedomou písnicku a zeptal se Squirtla, jestli jí taky slyšel. Squirtle rekl, že ano. Najednou se zacal vzbouzet i Blastoise. Vytáhl svá dela, ale nemohl vystrelit. Najednou mu neco z tech del zacalo vylézat. Najednou to melo ouško. Brock a Misty poznali, co to je, ale nebyli si jistí. Ash to ale nepoznal. Najednou to zacalo vydávat takovou písnicku. Brock si uvedomil, že je to Jigglypuff. Všichni zase usnuli. Najednou se objevili Raketáci. Samozrejme, že chteli ukrást Pokémony a tak tam poslali Meowtha. Jigglypuff ale zacal zpívat. Meowth usnul. James ho pritáhl za lano, na kterém byl privázaný. Potom Jessie napadla jedna vec. Mají ješte svojí ponorku.

Jessie zmáckla tlacítko a ponorka ve tvaru Gyaradose vystrelila prísavku. Zachytilo to Blastoise. Zacali ho pritahovat. Pritáhli ho a odjeli. Ash se probudil. A zacal rvát, že Blastoise je pryc. Squirtle (Ashuv) zacal mlít nejaké blbosti. Pikachu našel na zemi stopu od pritahování. Všem došlo, že ho nekdo unesl, ale nevedeli kdo. Squrtlové a Wartortlové zacali skákat do vody. Potopili se a Blastoise si vzali zpátky. Raketáci ze své ponorky udelali takový tank, vyrostly z toho takové ruce a šly proti tem Squirtlum a Wartortlum. Ash rekl Pikachuovi a Squirtlovi, at použijjí své útoky na Blastoise. Squirtle zacal svým vodním delem a Pikachu bleskovým útokem. Squirtlovo vodní delo zacalo vodit Pikachuovu elektrinu a do Blastoise to zasáhlo tak, že z jeho dela vylítnul Jigglypuff a prímo do ponorky Raketáku. Blastoise se vzbudil. Raketáci se na nej rozjeli, jenže byl moc silný. Utlacil ponorku a když proti nemu poslali ty ruce tak je zachytil. Nakonec skoncili nekde ve vode. Potom Ash a zbytek se rozloucili a odjeli zpátky.

Konec

~Napsal/a David Pravda


  • Komunita
  • Anime
  • Hry
  • TCG
  • Fan
  • Download
  • Ostatní