Anime

Seriálové řady >> Indigová liga

Jamesova svatba

Ash a přátelé jsou na cestě k Cinnabar Island pro 7. odznak. Došli k jedné ceduli a na ní plakát Jamese starýho asi 10 let. Pak zjistili, že se pohřešuje a dostali šok. Pak k nim přijela limuzína a v tom nějakej chlap a zeptal se, jestli ho znaj. Ash řekl, že to je James od Rakeťáků a ten chlap začal jásat, naložil je do limuzíny a spěchali na zámek. Pak tam přiběhli Rakeťáci a Jessie přišla k té ceduli. Řekla, že ten kluk vypadá jako James a James jen řekl, že vypadá strašně. Meowth podotkl, že tak to právě Jessie právě myslela. Pak Jessie rozhodla, že se tam půjdou podívat a rozběhla se s Meowthem k zámku, ale James zůstal stát na místě. James tam nechtěl, ale Jessie na něj zařvala, že půjde, popadla ho a běžela s ním.

Mezitím Ash a ostatní přijeli k zámku. Viděli obrovský barák, ale pak se dozvěděli, že to je psí bouda pro Jamesova oblíbeného Pokémona Growlieho. Vedle byl dvakrát tak větší barák a to byl teprve ten zámek. Vešli dovnitř a viděli rakve. Misty na ně upozornila a všichni se lekli. Ten chlap jim řekl, že zemřelí jsou Jamesovi rodiče a že dnes ráno ze smutku zemřeli. Rakeťáci to poslouchali ze střechy. Jessie a Meowth byli celí šťastní. "Tak tohle je teď všechno tvoje?!" "Zřejmě jo," odpověděl váhavě James, ale bylo na něm vidět, že se mu to z nějakého důvodu nelíbí.

Ash tedy řekl, že Jamese musíte teď co nejrychleji najít a ten chlap na ně zařval z megafonu, že víc než co nejrychleji. Řekl jim, že jeho rodiče ustanovili, že po jejich smrti se musí James do 24 hodin oženit aby zdědil majetek, jinak všechno půjde na dobročinné účely. Rakeťáci to všechno dobře slyšeli a James byl celý nervózní.

Ash a spol. vyšli před zámek a řešili, jak ho co nejrychleji najít. Misty namítla, že za jediný den ho nikdy nenajdou, ale vtom se ze střechy ozvalo: "NE, NIKDY!" a před ně slítli Rakeťáci. James chtěl zdrhnout, ale Jessie a Meowth ho chytili lasy a James se mohl jenom bezmocně škubat.

Brock Jessie říkal, že Jamesovi dnes umřeli rodiče a že se může oženit, s kým chce. Jessie ho však ignorovala a pevně držela Jamese aby se jim nevyvlíknul ("Nechte si ty svoje hloupé názory!"). Pak to Rakeťákům vysvětlili a Jessie prohodila: "Tak se naoko vezmeme!" ale James na to: "To nejde!" Jessie a Meowth se na něj výhružně podívali. "Jamesi, už nás to s tebou přestává bavit." "Jo, my chceme být nechutně, odporně bohatí!" James odpověděl, že si na nic nevzpomíná. "Vím jen, že jsem nechal Pokémonové školy kvůli kolařskému gangu. Z doby předtím mám jen jedinou vzpomínku - byla temná a bouřlivá noc. Vidím nějakého malého chlapce, jak jde se svým věrným Growlithem Growlím. Oba už jsou vyčerpaní a celé dny nejedli. Growlí, já už nemůžu dál. Nechej mě tady a zachraň se. Jdou si pro mě andělé! Odcházím z tohoto krutého světa. Nezapomeň na mě, Growlí! A když ten kluk opustil svět, Growlí u něj vyl celou noc a ráno je tam oba našli." Všichni byli Jamesovým příběhem dojatí. Jessie: "To byl ale dojemný příběh!" Brock: "Tak James už není mezi námi!" Ash: "Bude mi chybět!" Jedině Misty si od Jamese nenechala namluvit, že zhebl. "James stojí přímo před námi!" Ten se to snažil zamaskovat: "No jo! ÁÁÁÁ! Já jsem tak zmatený!" Jessie se ho snažila utěšit: No a co, nikoho přece nezajímá, co si pamatuješ! Hlavně že máš peníze!" Pak chudáka Jamese převlékli do obleku, zavázali mu pusu a Jessie s Meowthem si oblékli "neviditelné šaty." Ash a spol. se schovali za sloup a pozorovali je.

Jessie zaklepala na dveře (ona a Meowth Jamese drželi a dělali všechno za něj). Otevřel sluha a Jessie změněným hlasem řekla: "To jsem já, James, já se vrátil!" "Vítejte doma, pane!" odpověděl sluha a otevřel jim dveře. "Díky, kámo!" řekla Jessie. Ash za sloupem prohlásil: "Mě by neoklamali."

U rakví Jessie pokračovala v proslovu: "Mami, tati, konečně jsem se vrátil pro svoje peníze." Sluha se jevil, tak Jessie dodala: "Chci říct - že se ožením, jak jste si to přáli - a chci hotovost, ne šeky!" "Co prosím?" divil se dál sluha. "Mami, tati, měl jsem se vrátit dřív."

Najednou bylo slyšet smích. Jessie, James a Meowth se zděsili. Jamesovi rodiče vyskočili z rakví a začali: "Zas budou problémy!" "A problémy jsme my!" Meowth byl vyděšený: "Oni jsou duchové?!" "HLUPÁCI!" zařval James. "Oni jsou schopní udělat všechno, jen aby mě dostali domů!" Jessie odpověděla: "To znamená, že jsi neztratil paměť?!" James hned: "Jééééé! Kdo jsem? A kde jsem?!" Jeho otec odpověděl: "Ty jsi James a budeš se ženit!" Jeho matka dodala: "Začněte s přípravami!" Sluha Rakeťáky popadl a všichni zmizeli v dalším pokoji.

Tam Jamese posadili na židli (Jessie a Meowth ho drželi) a jeho rodiče mu začali vymývat mozek s jeho povinnostmi. James toho už měl dost: "A je mojí povinností nechat sebou manipulovat?!" Na to se mu dostalo odpovědi: "My chceme jen to, co je nejlepší pro nás - tedy pro tebe." Pak s ním obrátili židli a na druhé straně místnosti byla Jessibelle. Měla přes obličej vějíř a když ho odkryla, všichni zjistili, že má stejný obličej jako Jessie! Všichni začali řvát a nejzoufalejší byl samozřejmě James. Potom jim Jessibelle řekla, ať jdou přepočítat peníze, co James zdědí.

Ve sklepě přišli k trezoru. Jessibelle ho otevřela, ale uvnitř Rakeťáci zjistili, že tam je jen tělocvičné nářadí. Pak se objevil Jamesův otec. "Už nás nebaví čekat, až konečně dospěješ." (Vždyť je mu 17!!!) Odteď budeš skákat, jak my pískáme!" dodala jeho matka. "Teď už si nemůžeš dělat, co chceš! Teď budeš poslouchat - Jessibelle!"

Jessie a Meowth se začali hádat a byli hned prozrazeni. Meowth jen prohlásil: "Teď nás vidíte!" Jessie: "A teď už ne!" Hodila na zem plynovou bombu a oba se ztratili v oblaku kouře. "Jessie, Meowth, nenechávejte mě tady!" volal zoufale James ale nebylo mu to nic platné. V kouři se znenadání objevila Jessibelle a začala po něm šlehat bičem. "AU! Nech toho! To bolí!" protestoval James a zdrhal před ní, zatímco jeho rodiče v klidu popíjeli kafe.

Potom Jessibelle všechny omráčila pomocí svého Vilepluma a poslala sluhu, aby je vynesl pryč (až na Jamese).

Jessie, Meowth, Ash, Misty, Brock a Pikachu skončili všichni na zemi před zámkem. Začali se dohadovat, co teď. Jessie řekla: "Když si ji James vezme, bude dědit," ale ze zámku se vzápětí ozval zděšený křik a Meowth prohlásil: "Jen pokud to jejich manželství přežije!"

Najednou bylo odvedle slyšet nějaké rány. Ukázalo se, že to je Growlí. Všichni se Meowtha ptali, co po nich chce, a Meowth jen ironicky odpověděl: "Jen aby někdo otevřel dveře té jeho psí boudy." Ash to chtěl udělat, ale bylo zamčeno. Takže se k němu všichni přidali a po chvíli snažení dveře otevřeli. Growlí z nich vyběhl, šlápl přitom Jessie a Ashovi na obličej a uháněl k zámku.

Tam už byl James skutečně v nesnázích. "Jamesi, svatba už čeká!" děsila ho Jessibelle. Najednou se mezi ní a k smrti vyděšeným Jamesem objevil Growlí. Jessibelle na něj chtěla poslat Vileplume a James zařval: "Uteč, Growlí!" ale ten si ho naložil na záda, proskočil oknem a oba byli pryč. Venku Growlí běžel přímo ke své boudě. Ostatní to viděli a Meowth řekl: "Growlí říká, že máme jít dovnitř!" Tak to udělali a zavřeli za sebou dveře. Na střeše zámku zatím stála Jessibelle a prohlašovala: "Šla bych za tebou na kraj světa, na dno oceánu, Jamesi!"

Ash a spol s Rakeťáky zatím odpočívali v Growlího boudě. Jessie řekla: "Jamesi, ta tvoje snoubenka je děsná." Meowth se snažil být vtipný: "Hodně se podobá Jessie," ale ta si to nenechala líbit a zařvala na něj: "Zavři tu svou nevymáchanou tlamu!" James seděl na kanapi a vedle něj byl Growlí. Za chvíli začal zas vzpomínat a vyprávět: "Když se oznámilo moje zasnoubení s Jessibelle, začala mě všude pronásledovat a vychovávat mě. Nic, co jsem udělal, nebylo dobré." (ZAČÁTEK VZPOMÍNKY!!!) "Prosím, nech mě být! Já už to nevydržím!" křičel zoufale James, jenže Jessibelle si toho nevšímala. "Počkej, Jamesi! Ještě jsem tě nenaučila, jak se jí slušně špagety!" "Ale já je chci jíst po svém, Jessibelle!" odpověděl James a zdrhal pryč. "Vždyť ani neumíš utíkat! Já ti ukážu, jak se to dělá!" (KONEC VZPOMÍNKY!) "Už od dětství mi vadilo, že nóbl společnost má pravidla úplně na všechno. Jessibelle je příšerná, svatba s ní by byla nejhorší chybou mého života! Growlí je v téhle hrůze mým jediným kamarádem." Ostatní se začali divit, jaká je to otrava být takový pracháč. Náhle ale na místě, kde stáli Jessie a Meowth, praskla zeď. Než mohli zjistit, co to je, ozval se výbuch a oba dva zmizeli ze scény.

"CO ZAS?!" lekl se James. V díře ve zdi se objevila Jessibelle s Vileplumem. "Teď už mi neuteče! Zastav je paralyzujícím pylem tak jako předtím!" Všichni už se začali bát, ale před Jamese najednou vběhl Growlí a zneškodnil pyl plamenometem. Pak ho použil ještě jednou a Jessibelle i popálený Vileplume zdrhali, jak nejrychleji mohli. "Jsi super, Growlí!" pochválil ho James.

Mezitím Jamesovi rodiče a sluha krmili na mostě Magikarpy, když si všimli, že k nim běží Jessibelle. Začali komentovat, jakou budou mít kultivovanou snachu, ale Jessibelle je všechny rozrazila se slovy: "Já odcházím! Nesnáším toho jeho Growlího!" Jamesovi rodiče jen prohlásili, že je jemná jako květina a je pro jejich nezvedeného syna až moc dobrá.

Zatím se James opodál loučil s Growlím. "Zůstaň tady, a dávej pozor na moje rodiče, oni tě potřebují. Prosím, neplač, Growlí, už tak je to pro mě těžké. Sbohem, Growlí!" Growlí vyl směrem, kterým James odcházel vstříc zapadajícímu slunci.

Mezitím Jessie a Meowth šli po cestě a oba byli smutní. "Tak náš James se rozhodl skoncovat s Rakeťáky," řekla Jessie. Meowth podotkl, že tomu bohatství asi nemohl odolat. Jessie nevěděla, co by na to řekla, ale najednou se na obloze objevil jejich balón! "Hele, to je on!" vykřikl radostně Meowth. "Zase budou problémy?" zeptal se James. Jessie se usmála a pokračovala: "A problémy jsme my!" Rozběhla se kupředu, James ji chytil za ruku a vytáhl ji k sobě do balónu. "Tak tentokrát asi zase nezbohatneme," řekla. "Asi ne, nechtěli mi nic dát!" dopověděl James. "To nevadí, tak třeba příště!" řekla Jessie. "Nemáme sice moc peněz, ale aspoň jsme svobodní!" "Takže jsme pořád tým?" zeptal se James. "Jasně že jo, parťáku!" odpověděla nadšeně Jessie. Odteď všichni víme, že ty dva nikdy nikdo nemůže rozdělit. Jenže na zemi nechali Meowtha. Ten běží s křikem za balónem, jak všichni mizí na obzoru.

Takže Rakeťáci tentokrát dopadli dobře, ale o Ashovi a spol. se to říct nedá. Zdrhali jako o život co nejdál od zámku. Aby taky ne, když je pronásledovala Jessibelle! "Pomozte mi najít mého milovaného Jamese!" "To nejde, slečno, on si vždycky najde nás!" snažil se Ash zlepšit situaci, ale nějak se to nezdařilo. "POČKEJTE! Takhle se neutíká!"

TO BE CONTINUED! POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ!

~Napsal/a Acciaio


  • Komunita
  • Anime
  • Hry
  • TCG
  • Fan
  • Download
  • Ostatní