Anime

Seriálové řady >> Indigová liga

Sbohem Pikachu

Naši přátelé, Brock, Misty, Ash a Pikachu odpočívají v tichém lese. Když v tom Ash letí na liáně přímo do stromu a řve kanga kanga skhan. Toho si Pikachu příliš nevšímá, spíše si všímá jiného Pikachu vykukujícího na něj spoza keře. Ashův Pikachu se za tím druhým Pikachu vydává a Ash, Misty a Brock za ním.

Všichni spatřují dosti početnou skupinku Pikachu, ale když k nim Ashův Pikachu přistoupí, tak se rozutečou. Pikachu zesmutní, ale když se opět Pikachu vrátí, tak se Ashův Pikachu s nimi spřátelí. O něco málo později vyběhne Ash spoza keře, kde byl až doposud s Brockem a Misty schovaný. Bohužel se Pikachu lekli a utekli, a tak tam stáli jen Ash a jeho Pikachu.

U nedaleké řeky, při svačině, naši přátelé vedou rozpravu o tom, že to je tady ráj Pikachu. V ten okamžik, kdy domluví, spadne ze stromu nedaleko jeden Pikachu a unáší ho to k vodopádu. To už Ashův Pikachu neváhá a skáče za ním. Po málo okamžicích se objevují ostatní Pikachu a vytvářejí řetěz a vytahují oba Pikachu z vody těsně před vodopádem.

Ashův Pikachu leží na zemi mezi ostatními Pikachu, a jeden z Pikachu, ten kterého se snažil Ashův Pikachu zachránit, mu dá malou elektrickou ránu a on se probudí. Od této chvíle se Ashův Pikachu přidavá ke skupince Pikachu.Tohle vše pozorují, kdo jiný než Rakeťáci, kteří dostali zálusk na všechny ty Pikachu. Nakonec se pod nimi zlomí větev, na které stáli, a řítí se k zemi.

V noci, při svitu Měsíce, stojí Ashův Pikachu na kameni a kolem něho prozpěvují ostatní Pikachu. Ashův Pikachu se má báječně. Přitom Brock podoktl:,,To je pro každého Pokémona to nejlepší, když může být mezi svými."

Při večeři Ash moc nejí, jen přemýšlí o Pikachu. A když všichni spí, Ash v plamenech ohně spatří Pikachu. Ash přemýšlí o sobě o Pikachu a o tom, co řekl Brock. Potom co uhasne plamen ohně a Pikachu v plameni zmizí, tak se ozve mocný výkřik Pikachu, který všechny probudí.

Všichni Pikachu jsou chycení v odizolované síti, a na scéně se objevují Rakeťáci se svou rýmovačkou. Používají síť i na naše přátele a snaží se uletět balónem. Ashův Pikachu však dostal nápad a začane hryzat provazy, prokouše se ven a vyleze za Rakeťáky do balónu. Mezitím se naši přátelé dostanou ze sítě, do které chytají Pikachu, kteří skáčí ze sítě přivázané k balónu. Když už jsou všichni Pikachu na zemi, tak Ashův Pikachu prokusuje Rakeťákům v balónu díru a ti mizí ze scény.

Pak, když se už chtějí naši přátelé vydat dál, tak chce Ash pustit Pikachu na svobodu. I když by Pikachu šel rád s Ashem, tak ten před ním utíká. Při běhu si Ash vzpomíná na to co spolu všechno zažili, vyhrávali a byli si nejlepšími přáteli.

Když už se Ash zastavuje a Brock s Misty k němu dobíhají, začíná vycházet Slunce. Do záře slunečního svitu vstupuje Ashův Pikachu a loučí se s ostatními Pikachu. Ti pak Ashovi a jeho Pikachu provolávají slávu. Pikachu běží k Ashovi a skáče mu přímo do náručí.

Jsou to nejlepší přátelé na světě.

Pokračování příště.

~Napsal/a Pidgeot


  • Komunita
  • Anime
  • Hry
  • TCG
  • Fan
  • Download
  • Ostatní