Hry

Seznam platforem >> GameBoy Advance
Pokémon Mysterious Dungeon - Red Rescue Force – ukázkový obrázek

Pokémon Mysterious Dungeon - Red Rescue Force

Druhá verze Mysterious Dungeonu, tentokrát pro GameBoy Advance. Její poznávací barva je červená. Ve hře jde v podstatě o to samé, o co v modré verzi - sestavit tým Pokémonů a vydávat se na záchranné mise atd. Pro více informací o hře si najděte články o modré verzi, ve hrách Nintenda DS. Je to úplně to samé. Nebo přinejmenším skoro úplně. Japonskou verzi již najdete ke stažení v sekci Download.

Pokémon Emerald – ukázkový obrázek

Pokémon Emerald

Pokémon Emerald, třetí verze ke hrám Ruby a Sapphire. Asi to nejhlavnější, co nás tu čeká, je Battle Frontier. Velikánský ostrov s něčím, co by se dalo nazvat dalšími sedmi stadiony. Jenže to nejsou tak obyčejné stadiony. Jsou to Frontier facilities. V každé z nich se jedná o něco jiného - v jedné musíte projít domem plným divokých Pokémonů, ve druhé zápasit s náhodně vybranými Pokémony, v další předvést co nejefektivnější útoky a tak dále. Když porazíte určitý počet trenérů (pokud se nepletu, obvykle to bývá násobek čísla sedm), vyzve vás na zápas Frontier brain - něco jako gym leader. Za porážku dostanete stříbrný symbol, za další porážku (v zápase, který se uskuteční za dalších hodně trenérů) symbol zlatý. V Pokémon Emerald jsou i další změny - tentokrát chytíte Groudona i Kyogre, a taky Rayquazzu - tu ještě před pokémonní ligou.
Pokémon Fire Red & Pokémon Leaf Green – ukázkový obrázek

Pokémon Fire Red & Pokémon Leaf Green

Fire Red a Leaf Green jsou svým způsobem výjimečné hry - jsou to totiž předělávky původních Red a Green. Tyhlety jsou v GBA grafice a dá se v nich měnit s Ruby/Sapphire/Emeraldem atd. Po několika letech se vracíme zpátky do Kanta, abychom opět získali osm odznaků a tentokrát už definitivně vypráskali Rakeťáky. Rakeťákům se budeme věnovat v rozšířené hře na Sevii Islands, tzv. Sedmeru ostrovů, kde nás čeká ještě hodně úkolů a překvapení. Oproti původním hrám jsou zde tedy Sevii Islands, možnost křížení Pokémonů, výskyt nových Pokémonů a nesmím zapomenout na možnost chycení Deoxyse - to ale jen s lístkem na loď od Nintenda...
Pokémon Ruby & Pokémon Sapphire – ukázkový obrázek

Pokémon Ruby & Pokémon Sapphire

Ruby a Sapphire jsou další ze série pokémonních RPG. Základem hry je stejně jako v předešlých hrách sbírání a trénování pokémonů. Oproti starším verzím - Gold, Silver a Crystal - ale přinášejí několik nových věcí. Příběh se odehrává v úplně novém regionu, zvaném Hoenn. Pokémonní rodina se rozrostla z 251 na 386 členů. Mění se i grafika; prostředí souboje vypadá lépe, útoky dostaly nové animace, domky a stromky mají hezčí vzhled. Pokémon Ruby a Sapphire přináší i mnoho prvků, ovlivňující samotný trénink od možnosti zápasů dvou Pokémonů proti dvěma přes soutěže zvané Contesty až po pokémonní schopnosti a povahy.
Pokemon Pinball: Ruby & Sapphire – ukázkový obrázek

Pokemon Pinball: Ruby & Sapphire

Další díl Pokemon Pinballu přichází na GBA a rozhodně stojí za to! Pokračovatel Pinballu z GBC se rozhodně nemá za co stydět a opět nabízí krásné kreslené grafické zpracování, podmanivou hudbu a návykovou hratelnost tak typickou pro pinball. Jako bonus, pokud hru budete hrát v GB Playeru na GameCube, ucítíte v ovladači vibrace!


  • Komunita
  • Anime
  • Hry
  • TCG
  • Fan
  • Download
  • Ostatní