Hry

Seznam platforem >> Nintendo DS
Pokémon Diamond & Pokémon Pearl – ukázkový obrázek

Pokémon Diamond & Pokémon Pearl

Diamond a Pearl jsou další přírůstky do rodiny pokémonních RPG. Nový příběh se odehrává ve světě Shinou a vaším hlavním úkolem je (samozřejmě kromě sbírání odznaků a stužek) zabránit nepřátelskému týmu Galaxy v polapení dvou legendárních Pokémonů, kteří ovládají vesmír a čas. Hry doznaly mnohých vylepšení - samozřejmostí jsou noví Pokémoni, nové útoky a nové předměty, z ostatních věcí vyjmenujme třeba předělaný Pokédex (který mimochodem vypadá jako Nintendo DS), schopnost celosvětově se spojovat pomocí wi-fi, vylepšení Contestů (teď známých jako Super Contesty), skrytý podzemní svět, PokéWatch, které mají svacet různých funkcí, možnost hlasového chatu, návrat denní doby (tentokrát ovšem v pěti provedeních) a další a další věci.

Pokémon Ranger – ukázkový obrázek

Pokémon Ranger

Pokémon Ranger. V této hře začínáte jako nováček mezi pokémonními rangery ve vzdálené ostrovní zemi Fiore. Vaším úkolem je cestovat po zemi a chránit přírodu a Pokémony, přesně tak jak vám to nařídil velitel rangerů z Ring Town. Jenže to není tak jednoduché. Proti vám se postaví zlý tým Go-Go (krásné jméno) a vy ho budete muset porazit. Jenže na zápasy v Pokémonu můžete zapomenout. Teď totiž Pokémony lapáte a pak využíváte jejich schopností. K tomu vám slouží lapací disky (capture styler). Pokémonní rangeři se už objevili i v anime, více informací hledej v příslušné sekci. Hra vychází v Japonsku 23. 3. 2006

 

Seznam článků:

Pokémon Mystery Dungeon: Blue Rescue Team – ukázkový obrázek

Pokémon Mystery Dungeon: Blue Rescue Team

Verze hry Pokémon: Mystery Dungeon pro Nintendo DS. Stejně tak jako v Red verzi na GBA, i tady začínáte hrát jako člověk, který se najednou změnil v Pokémona. Po sérii otázek se dozvíte v co jste změnili a vaše cesta může začít. Musíte dát dohromady tým Pokémonů, se kterým budete pomáhat všem, kteří pomoc potřebují. Jednotlivé mise se odehrávají v náhodně vytvořených dungeonech, tedy nehrozí, že by se některá z cest opakovala. Samozřejmě na vás čeká plno pastí, ale také plno pomocných předmětů - mnoho z nich jsme dosud v pokémonních hrách nepoznali. Naprostou novinkou je možnost útoku dvou Pokémonů v jednom kole, takzvané kombinované útoky.

 

Seznam článků:

Pokémon Trozei / Pokémon Link! – ukázkový obrázek

Pokémon Trozei / Pokémon Link!

Pokémon Trozei (anebo Pokémon Link, hra vyšla pod dvěma názvy) je logická hra, a nejvíc by se dala přirovnat asi k Tetris. Jde v ní o to, že na spodní obrazovce DS přesouváte dotykem řady hlaviček Pokémonů a skládáte tak k sobě hlavičky stejného Pokémona. Hra má čtyři módy, první je Adventure (tohle je příběhový mód, hrajete za tajnou agentku Lucy Fleetfoot, musíte získat všechny ukradené Pokémony od Phoboské armády), druhým módem je Endless (prostě jen hrajete a hrajete... potřebujete mít co nejvyšší skóre), Battle (zápas s kamarádem) a Pair (zápas s kamarádem, ale na jednom DS a o co největší počet bodů) Hra obsahuje i víc věcí, třeba Pokédex všech Pokémonů z prvních tří generací - Pokémon se vám odemkne, když v jakémkoliv módu dáte dohromady čtyři jeho hlavičky...

 

Seznam článků:

Pokémon Dash – ukázkový obrázek

Pokémon Dash

Pokémon Dash je soutěžní hra, ve které vystupují Pokémoni. Jejich ovládání probíhá prostřednictvím dotekové obrazovky. Hráči ovládají Pikachu a musí úspěšně projít několika kontrolami, než se dostanou až na konec okruhu. Každý okruh se odehrává na rozsáhlém prostranství, a hráči se na něm mohou setkat s různými typy terénu, s vodou, sněhem, skálami, lesy atd. Pohyby Pikachu by se měly přizpůsobit danému prostředí, tzn. např. zpomalení v lese atd. Podpůrné prostředky lze nacházet na jednotlivých okruzích, a slouží k urychlení na určitém povrchu, např. v lese nebo na sněhu. Kontrolní body mohou být od sebe poměrně vzdálené. K dosažení vzdálených kontrolních stanovišť jsou na okruhu rozmístěny balóny, a tak lze rychleji překonat i větší vzdálenost.

 

Seznam článků:


  • Komunita
  • Anime
  • Hry
  • TCG
  • Fan
  • Download
  • Ostatní