Fórum

23. Pokétábor/Pokéčundr (2024)
(13.7. - 20.7.)
VOLNÁ MÍSTA v chatkách i ve stanech


Morx
モルックス


[1] Vložil Morx dne 08.02.2024 v 13:51:21, Odpovědět
 IP hash: 8e1b56a9bf4e1f64

PODROBNOSTI NA PJZ - klik

Budeme muset tentokrát brzy uhradit zálohy a to ve výši 1500,- Kč/os (bez ohledu na konkrétní chatu),

Termín pro úhradu záloh je na Valentýna - 14.2., NE POZDĚJI!


Doplatky posléze na přelomu květen/červenVítězem výběru v nejlepším poměru cena/výkon se stal Kemp Budišov. Pokud Vás zajímá přesná poloha na mapě, tak zde.


KDY: 13.7. - 20.7.


MOŽNOST SNÍDANÍ kemp nabízí snídaně formou švédských stolů na 150,-Kč/os/den - každý den v čase 8:00-9:30. V případě zájmu objednáme pro část pokémonů :)


Ubytování bude primárně v chatkách s vlastním sociálním zařízením, případně je možné dokoupit i stany, nebo chatky bez vlastního soc. zař. či bungalovy atp.


 

Zpráva byla změněna dne 08.02.2024 v 13:59:15Přidat příspěvek

Přezdívka:
Heslo:

Předtím, než poprvé odešleš příspěvek do fóra, prosím čti tyto řádky, nechceš-li se vystavit riziku smazání svého snažení.

Registrace není povinnou podmínkou, v případě, že vyplníš jen přezdívku (bez hesla), uloží se zpráva anonymně. Pro časté přispívání doporučujeme se zaregistrovat a zvolit netriviální heslo - a předejít tak možnosti krádeže identity.

Pravidla obsahují zásady, kterých je dobré se držet. Shrnují pouze to, co by měl dobře vychovaný tvor již vědět, a proto není nutné si je přečíst – stačí se jen chovat slušně. Avšak v případě jakýchkoliv sporů jsou pravidla to, podle čeho budeš posuzován/a.

Pokud píšeš příspěvek, který nesouvisí s původním tématem, označ jej tak, běžným návštěvníkům bude zobrazen ve "sbalené" formě, tj. pouze jeden řádek kdo a kdy jej zadal, s možností si jej rozbalit.


  • Komunita
  • Anime
  • Hry
  • TCG
  • Fan
  • Download
  • Ostatní