Fórum

Pokémon burza u Veselého draka

(sobota, 11.11. 2023)


lisakVUK
[1] Vložil lisakVUK dne 08.11.2023 v 11:09:22, Odpovědět
 IP hash: eec184fb2a861f66

Termín: sobota 11.11.2023

Čas: 10:00-16:00

Místo: NC Fénix, Freyova 945/35, Praha 9 (metro B Vysočanská)

Lokalita: Druhé patro, food court

[stránka akce]

Na první této burze jsme byli, je to tedy zaměřené zejména na kartičkáře. Karty tam seriozně vykupuje Onix (byl s námi na jednom čundru, organizoval karetní turnaje), který nyní podniká v tomto oboru. Bohužel akce přitahuje také dost lidí, "vychytralých", ochotných vás obrat o cenné karty, takže pozor komu co prodáte nebo vyměníte (já se spálil s jedním klukem, který mě přemluvil k nevýhodné výměně karty s tím, že po ní hrozně touží a pak jsem se dozvěděl, že ji prodal právě Onixovi).
Jinak nevím, zda na této burze někdo z nás bude, takže spíš pro zájemce, kteří by se tam chtěli podívat nezávisle na nás.

vizitka

Z minulé akce

Zoro-RaiPřidat příspěvek

Přezdívka:
Heslo:

Předtím, než poprvé odešleš příspěvek do fóra, prosím čti tyto řádky, nechceš-li se vystavit riziku smazání svého snažení.

Registrace není povinnou podmínkou, v případě, že vyplníš jen přezdívku (bez hesla), uloží se zpráva anonymně. Pro časté přispívání doporučujeme se zaregistrovat a zvolit netriviální heslo - a předejít tak možnosti krádeže identity.

Pravidla obsahují zásady, kterých je dobré se držet. Shrnují pouze to, co by měl dobře vychovaný tvor již vědět, a proto není nutné si je přečíst – stačí se jen chovat slušně. Avšak v případě jakýchkoliv sporů jsou pravidla to, podle čeho budeš posuzován/a.

Pokud píšeš příspěvek, který nesouvisí s původním tématem, označ jej tak, běžným návštěvníkům bude zobrazen ve "sbalené" formě, tj. pouze jeden řádek kdo a kdy jej zadal, s možností si jej rozbalit.


  • Komunita
  • Anime
  • Hry
  • TCG
  • Fan
  • Download
  • Ostatní