Fórum

Nintendo Switch - Jak na zápasy a výměny


Pearlmen
[1] Vložil/a anonymní uživatel/ka dne 11.12.2022 v 17:49:26, Odpovědět
 IP hash: 1287093cb9f400da

Zdravím, chtěl by se zeptat zkušenějších:

Mám Nintendo Switch a k němu hry Lets Go Eevee a Pokémon Legends. Kamarád dostane k Vánocům Switch Lite a k tomu Shinnig Pearl.

Zajímalo by mě, zda spolu můžeme měnit Pokémony (kvůli vývoji) nebo si dát zápas? Jde nám zejména o lokální multiplayer, protože bydlíme blízko, tak Online zrovna nepotřebujeme.

Díky.lisakVUK
[2] Vložil lisakVUK dne 15.12.2022 v 21:40:24, Odpovědět
 IP hash: d06c36cf5f753dc

Pokémon Let's Go Eevee a Pikachu mají trochu jiný systém než běžné RPG Pokéhry (byl to pokus spojit Pokémon GO s hrou pro Nintendo). Určitě jde vyměňovat mezi Lets Go Eevee a Pikachu, to mám i vyzkoušené. Do jiných druhů her jako je Legends: Arceus to přímo nepujde, nevím ale, zda by to nebylo možné prostřednictvím Pokémon Home. To byste ale museli obě hry hrát na jedné konzoli...Přidat příspěvek

Přezdívka:
Heslo:

Předtím, než poprvé odešleš příspěvek do fóra, prosím čti tyto řádky, nechceš-li se vystavit riziku smazání svého snažení.

Registrace není povinnou podmínkou, v případě, že vyplníš jen přezdívku (bez hesla), uloží se zpráva anonymně. Pro časté přispívání doporučujeme se zaregistrovat a zvolit netriviální heslo - a předejít tak možnosti krádeže identity.

Pravidla obsahují zásady, kterých je dobré se držet. Shrnují pouze to, co by měl dobře vychovaný tvor již vědět, a proto není nutné si je přečíst – stačí se jen chovat slušně. Avšak v případě jakýchkoliv sporů jsou pravidla to, podle čeho budeš posuzován/a.

Pokud píšeš příspěvek, který nesouvisí s původním tématem, označ jej tak, běžným návštěvníkům bude zobrazen ve "sbalené" formě, tj. pouze jeden řádek kdo a kdy jej zadal, s možností si jej rozbalit.


  • Komunita
  • Anime
  • Hry
  • TCG
  • Fan
  • Download
  • Ostatní