Fórum

PokéPochod do Prčic - 21.5.2022

(Stejné téma naleznete na ZDE na PJZ)


lisakVUK
[1] Vložil lisakVUK dne 29.04.2022 v 15:41:14, Odpovědět
 IP hash: eec184fb2a861f66

Po dvouleté pauze způsobené Covidem by se akce letos opět měla konat. A já a několik dalších Pokémonů bychom se chtěli zúčastnit. Pokud by měl někdo zájem se k nám přidat, napište to prosím do tohoto tématu.

Navrhuji letos trasu z Olbramovic. Důvodem je slušná dostupnost z Prahy a možnost pozdějšího startu (do 10:30). Pokémoni vesměs nejsou žádní ranní ptáci a odchody někdy do 9h (vyžadující z Prahy vyrazit už v 7h, či dříve) nejsou moc reálné. Další takové trasy (s pozdějším startem) jsme již absolvovali v minulosti (Sedlčany, Střezimíř).

Letos chtějí nějaké registrace dopředu, informace najdete na oficiální stránce akce.

PokéPrčice obrázek

 

Zpráva byla změněna dne 29.04.2022 v 15:41:53



Přidat příspěvek

Přezdívka:
Heslo:

Předtím, než poprvé odešleš příspěvek do fóra, prosím čti tyto řádky, nechceš-li se vystavit riziku smazání svého snažení.

Registrace není povinnou podmínkou, v případě, že vyplníš jen přezdívku (bez hesla), uloží se zpráva anonymně. Pro časté přispívání doporučujeme se zaregistrovat a zvolit netriviální heslo - a předejít tak možnosti krádeže identity.

Pravidla obsahují zásady, kterých je dobré se držet. Shrnují pouze to, co by měl dobře vychovaný tvor již vědět, a proto není nutné si je přečíst – stačí se jen chovat slušně. Avšak v případě jakýchkoliv sporů jsou pravidla to, podle čeho budeš posuzován/a.

Pokud píšeš příspěvek, který nesouvisí s původním tématem, označ jej tak, běžným návštěvníkům bude zobrazen ve "sbalené" formě, tj. pouze jeden řádek kdo a kdy jej zadal, s možností si jej rozbalit.


  • Komunita
  • Anime
  • Hry
  • TCG
  • Fan
  • Download
  • Ostatní