Pikachu.cz
Jméno: Heslo:
Yandex.Metrica

Fórum

Úpravy na Pikachu


[1] Vložil lisakVUK dne 04.05.2018 v 10:51:19, Odpovědět
 IP hash: 91f07e099925517c

25.5. 2018 vstoupí do platnosti zákon "GDPR" zpřísňující ochranu osobních údajů. Nejsme komerční subjekt a naše registrace nevyžadují osobní údaje uživatelů jako jméno, příjmení, adresa atd.. , avšak za "osobní údaj" se považuje i e-mail adresa a teoreticky by nás někdo mohl napadnout za její zveřejnění bez výslovného souhlasu uživatele. Provedl jsem tedy na stránce následující změny:

1. Ve všech účtech byly nastaveny e-mail adresy jako skryté.

2. Registrační formulář byl změněn tak, že standardně přednastavuje e-mail jako skrytý, přibylo poučení.[2] Vložil lisakVUK dne 04.05.2018 v 16:30:09, Odpovědět
 IP hash: 91f07e099925517c

Ještě doplnění:

Zakázal jsem i zobrazení všech rozšiřujících informací o uživateli vyjma přezdívky a HTML avataru. Stačí však vstoupit do nastavení vašeho účtu a uložit (bez nutnosti tam cokoliv měnit) a informace se opět začnou zobrazovat.

Důvodem je potřeba pořešit staré účty, kam někdo mohl napsat informace, které by třeba již nyní nechtěl veřejně zobrazovat...Přidat příspěvek

Přezdívka:
Heslo:

Předtím, než poprvé odešleš příspěvek do fóra, prosím čti tyto řádky, nechceš-li se vystavit riziku smazání svého snažení.

Registrace není povinnou podmínkou, v případě, že vyplníš jen přezdívku (bez hesla), uloží se zpráva anonymně. Pro časté přispívání doporučujeme se zaregistrovat a zvolit netriviální heslo - a předejít tak možnosti krádeže identity.

Pravidla obsahují zásady, kterých je dobré se držet. Shrnují pouze to, co by měl dobře vychovaný tvor již vědět, a proto není nutné si je přečíst – stačí se jen chovat slušně. Avšak v případě jakýchkoliv sporů jsou pravidla to, podle čeho budeš posuzován/a.

Pokud píšeš příspěvek, který nesouvisí s původním tématem, označ jej tak, běžným návštěvníkům bude zobrazen ve "sbalené" formě, tj. pouze jeden řádek kdo a kdy jej zadal, s možností si jej rozbalit.


  • Komunita
  • Anime
  • Hry
  • TCG
  • Fan
  • Download
  • Ostatní