Fórum

Předvánoční PokéSraz 14


スイクン おおかみ
*** There are more worms unattached to hooks than impaled upon them, therefore, on the whole, says Nature to her fishy children, bite at every worm and take your chances!! ***
[1] Vložila suicune.wolf dne 30.11.2016 v 10:26:40, Odpovědět
 IP hash: 24ede23519b4d7a1

Rok se s rokem sešel a nastal čas na další, v pořadí již čtrnáctý Předvánoční PokéSraz! Bude se konat v sobotu 10.12.2016.

Místo: Praha - Flora, v patře, kde je kino, na židlích uprostřed můstku spojujícím obě strany s fastfoody (prostě tam, co vždycky...).

Čas: Od 7:00, konec otevřený;

Program: Víceméně volný; předávání vánočních dárků, hraní konzolových, karetních a jiných her, pokéc.

Všichni jste zváni a vítáni, nepřítomnost se neomlouvá :) A nezapomeňte s sebou přinést dobrou vánoční náladu! Kdo máte, berte též 3DS, NDS a PSP pro případný multiplayer, a kdo můžete, přineste vánoční cukroví. Za Pokémonskou tématiku cukroví budou body navíc! ;)



John Beak
the Nearly Ultimate One
Trolling is a art | Design Your Universe
John Beak's Website | PokéSport (VGC)
[2] Vložil John Beak dne 30.11.2016 v 11:21:26, Odpovědět
 IP hash: 6a9b985f168657f5

Díky za info. Přijdu a přinesu 3DS, Pokémony a plyšáky.



John Beak
the Nearly Ultimate One
Trolling is a art | Design Your Universe
John Beak's Website | PokéSport (VGC)
[3] Vložil John Beak dne 15.12.2016 v 22:46:34, Odpovědět
 IP hash: 6a9b985f168657f5

Na místo jsme dorazili velmi brzo - už někdy okolo 9:30 - ale nějací pokémoni už tam byli. Odložili jsme si věci ke stolu naproti přes uličku od hlavní lavice. To se později ukázalo být chybným rozhodnutím.

Během srazu jsem si připomněl zlaté časy na gymplu (kam jsme se shodou okolností byli v týdnu se Sankym a Lairou podívat a shodli jsme se, že tam chceme nastoupit na celých osm let), kde jsem obcházel o přestávkách všechny třídy a povídal si s lidmi.

Během srazu jsem obcházel všechny stoly a povídal si s pokémony. Tím zůstaly naše věci většinou bez sedícího člověka, což nám opakovaně vytýkal místní sekuriťák a kazil tak vánoční náladu. Povídal jsem s různými pokémony o různých věcech.

Jídla bylo příliš, protože všichni něco přinesli. Z místního jsem si dal akorát s Lairou napůl kyblík z KFC a i tak mi to dělalo problém sníst po všech těch sušenkách. Ale bezedňák se hodil. Věděli jste, že fskutečnosti má dno a že s ním nikdo neházel?

Odpoledne nakonec dorazil i Behold3r, na kterého jsme dlouho čekali. Sraz ubíhal hodně rychle, takže si do té doby ani moc nepamatuju, co se konkrétně dělo. Pak se začali pokémoni pomalu rozpouštět.

Večer jsem pomáhal Adéll kompletovat pokédex a vyprávěl jsem jí o formulích (to je taková telenovela).

Do konce srazu jsme vydrželi jen já, Laira, Behold3r a Gaff. Gaff se odpojil v metru a zbylá trojice jsme se šli podívat na orloj, aby Laira viděl z Prahy něco víc, než jen Floru, jelikož už byla skoro půlnoc. Ale protože byla tma, nic jsme neviděli. Behyho jsme tedy vypustili na poslední metro a sraz se definitivně rozpustil.

 

Letos jsem rozdával malé figurky, ale myslím, že o tom nebyli všichni informování. Vzali si jen někteří.

Pro členy jádra #pokecz jsem měl pro každého plyšového pikaču. Navíc jsem měl pro Behold3ra nejdůležitějšího člena jeho týmu - Scolipede - a pro Lairu startera - Littena.

Sušenky jsem letos nepekl, protože se to nestíhalo.

Cítím se zahanbeně, protože mě ostatní pokémoni dárky přímo zavalili.

Od Terriona s Adéll jsme dostali kočkknížky. Mně v tlapkách zůstala tato:

Navíc jsem dostal od Adéll na výběr z obrázků ze zapečených korálků. Vybral jsem si Domo-kuna, protože většina lidí neví, co je zač:

Od Terriona jsem dostal key stone, takže teď konečně mohu dělat mega evoluce. Škoda, že jsou ve VGC 2017 zakázané:

Chikorita spoustě pokémonů nakreslil pokémony. Protože nevěděl, co mi nakreslit, nakreslil mi pokémony hned dva - konkrétně sebe a sebe v kostýmu:

Není to vidět, ale obrázek byl kreslený ručně ve formátu A4.

Jinak se nechávám vyobrazovat jako shiny Umbreon.

Sanky rozdal všem z #pokecz GameBoy Camery. Tento dárek mě asi nejvíc potěšil, protože jsem si ji sám nějakou dobu přál. Když jsem nyní měl tu možnost, ihned jsem se tedy jal sraz dokumentovat. Jediná nevýhoda byla, že jsem si na sraz vzal pouze GBA SP, které má slot dole, s čímž autoři hry mnoho let před vydáním konzole nepočítali, takže jsem jako blbec chodil po srazu s konzolí vzhůru nohama. Nicméně většina fotografií se zdařila.

Fotoreport

Návěštevou nás poctil sám nejvyšší Ender spolu s Yuki (pro jistotu, na fotce jsou v obráceném pořadí).

En-cu-kou popíjel záhadnou tekutinu. Že by výzva Morxova stadionu?

Gaffovi se dle jeho slov povedlo 27 minut neprohrát. Osobní rekord!

lisakVUK ukazuje vítězné gesto. Naštěstí to v tomto rozlišení nejde poznat.

*Tyracroc* ve vší své kráse. Před srazem jako jediný stihl naplnit alolský pokédex.

Ashelinka letos dorazila bez stonajícího TRDraka.

Po velmi dlouhé době se na nějakém srazu objevil i James Sumpex. Hezké vidět tolik členů staré komunity pohromadě.

Složení obohatil svou přítomností i elegán Kochta.

Je to Magikarp? Nebo Ekans? Ne, je to Dratini.

Na sraz dorazil vlakem i CoolGrovyle. Na místě přesedl do kabiny a působil jako strojvedoucí. I přesto, že mu obrazovka hlásila "FML", tvářil se spokojeně.

S ním dorazila kamarádka Alice, která o nás věděla překvapivě hodně a vypadalo to, že se mezi pokémony cítila celkem dobře.

Nenechte se zmást, Raichu není o tolik větší, než ostatní. Je jen blíž ke kameře.

Raichuův mladší bratr (takže Pikachu?) vkládá do úst podlouhlý předmět. Nebojte, jedná se o hranolku.

fiflik je příliš velká osobnost na to, aby se vešel do záběru.

Letos se delší dobu zdržel i Charla.

Odpoledne dorazil i Behold3r.

Terrion s Adéll byli naprosto rozkošní.

Vzácný záběr plachého kočičího pokémona jménem Laira pořízený pomocí kamerové pasti.

Ztráty a nálezy

Někdo si na srazu zapomněl tuto kresbu od Chikority:

Rovněz jsem na místě našel odložený kus perníku, co pekl scyther, a jednoho perníkového pokémona od Chikority označeného kdo ví čím. Dobře, že jsem si vzpomněl, protože jejich existence mi od uložení do lednice vypadla z hlavy.

 

A hlavně letos jsem si na srazu nezapomněl žádné konzole ani hry, takže celou akci považuju za úspěch.

 

Zpráva byla změněna dne 15.12.2016 v 22:52:11



...
[4] Vložil/a anonymní uživatel/ka dne 16.12.2016 v 00:44:53, Odpovědět
 IP hash: e1b0478d4ca801ed

ach ne, to uz bylo :(



Kirara
[5] Vložil Kirara dne 17.12.2016 v 17:47:02, Odpovědět
 IP hash: f13653a6b5cb5017

Jednou za sto let se to nekryje s HOCZ srazem a já to prošvihnu *facepalm* Mějte krásný pokémonní rok.



John Beak
the Nearly Ultimate One
Trolling is a art | Design Your Universe
John Beak's Website | PokéSport (VGC)
[6] Vložil John Beak dne 17.12.2016 v 17:55:20, Odpovědět
 IP hash: 6a9b985f168657f5

Nejvyšší čas udělat novou verzi mapy pokémonů s pokékalendářem a notifikacemi na mail.



Přidat příspěvek

Přezdívka:
Heslo:

Předtím, než poprvé odešleš příspěvek do fóra, prosím čti tyto řádky, nechceš-li se vystavit riziku smazání svého snažení.

Registrace není povinnou podmínkou, v případě, že vyplníš jen přezdívku (bez hesla), uloží se zpráva anonymně. Pro časté přispívání doporučujeme se zaregistrovat a zvolit netriviální heslo - a předejít tak možnosti krádeže identity.

Pravidla obsahují zásady, kterých je dobré se držet. Shrnují pouze to, co by měl dobře vychovaný tvor již vědět, a proto není nutné si je přečíst – stačí se jen chovat slušně. Avšak v případě jakýchkoliv sporů jsou pravidla to, podle čeho budeš posuzován/a.

Pokud píšeš příspěvek, který nesouvisí s původním tématem, označ jej tak, běžným návštěvníkům bude zobrazen ve "sbalené" formě, tj. pouze jeden řádek kdo a kdy jej zadal, s možností si jej rozbalit.


  • Komunita
  • Anime
  • Hry
  • TCG
  • Fan
  • Download
  • Ostatní