Fórum

Interní zprávy na Pika


lisakVUK
[1] Vložil lisakVUK dne 21.11.2012 v 17:12:25, Odpovědět
 IP hash: 24ede23519b4d7a1

Na Pika byl znovuzaveden jednoduchý systém interních soukromých zpráv, které je možné si posílat mezi uživateli přímo tady na stránce. V souvislosti s tím došlo k pár změnám.

1) V registraci/nastavení uživatele přibyla položka "neposílat zprávy", standardně ji maji všichni nastavenou. Pokud si ji někdo odkškrtne a uvede v registraci e-mail, budou mu chodit upozornění o zprávách zde na Pika i na mail.

2) Do informací o přihlášení na stránku přibyla položka "zprávy", kterou se dostanete do rozhraní zpráv. Pokud byste měli nějakou nepřečtenou, objeví se vedle ní číslo v závorce (číslo je počet neprečtených zpráv).

3) V informacích o uživateli přibyla možnost "napsat zprávu".

4) V hlavičkách příspěvku na fóru přibyla u příspěvků registrovaných uživatelů možnost "Napsat zprávu", přístupná je samozřejmě pouze pro uživatele přihlášené na stránce.

Testoval jsem to poměrně důkladně (navíc podobný systém už delší čas funguje na druhé Pokéstránce), ale je možné, že něco nebude fungovat ideálně. Pokud byste někdo narazil na nějakou chybu, prosím o nahlášení zde v tématu.Blue Charizard
[2] Vložil Blue Charizard dne 21.11.2012 v 22:38:20, Odpovědět
 IP hash: c5ab70e4b188c143

Uvedenou položku "neposílat zprávy" jsem nikde nenašel. Jinak ale díky, několikrát jsem si už říkal, že je škoda, že byly zprávy odstraněny.lisakVUK
[3] Vložil lisakVUK dne 21.11.2012 v 23:28:43, Odpovědět
 IP hash: 6073b9bd7a645862

[2] Blue Charizard: V nastavení svých detailů (prostě po přihlášení ta "změna údajů". Je tam zaškrtávátko vedle kolonky na e-mail.Blue Charizard
[4] Vložil Blue Charizard dne 21.11.2012 v 23:31:42, Odpovědět
 IP hash: c5ab70e4b188c143

[3] lisakVUK: OK, díky. Jak jsi psal v nastavení uživatele, tak jsem hledal jen v nastavení; změnu údajů jsem prošel jen zběžně a nebylo těžké to přehlídnout ;)Přidat příspěvek

Přezdívka:
Heslo:

Předtím, než poprvé odešleš příspěvek do fóra, prosím čti tyto řádky, nechceš-li se vystavit riziku smazání svého snažení.

Registrace není povinnou podmínkou, v případě, že vyplníš jen přezdívku (bez hesla), uloží se zpráva anonymně. Pro časté přispívání doporučujeme se zaregistrovat a zvolit netriviální heslo - a předejít tak možnosti krádeže identity.

Pravidla obsahují zásady, kterých je dobré se držet. Shrnují pouze to, co by měl dobře vychovaný tvor již vědět, a proto není nutné si je přečíst – stačí se jen chovat slušně. Avšak v případě jakýchkoliv sporů jsou pravidla to, podle čeho budeš posuzován/a.

Pokud píšeš příspěvek, který nesouvisí s původním tématem, označ jej tak, běžným návštěvníkům bude zobrazen ve "sbalené" formě, tj. pouze jeden řádek kdo a kdy jej zadal, s možností si jej rozbalit.


  • Komunita
  • Anime
  • Hry
  • TCG
  • Fan
  • Download
  • Ostatní