Anime

Seriálové řady >> Pokračujem': Výzva

[Království Togepiho] – ukázkový obrázek

[Království Togepiho]

Anglický název: The Togepi Mirage!

Druhá část epizody o Togepim a Misty. Kde proboha Misty vzala Gyaradose? A... co se to děje s Togepim?
[Dvouhrbý Camperupt] – ukázkový obrázek

[Dvouhrbý Camperupt]

Anglický název: Candid Camerupt!

Předpokládám, že všichni už jste měli ve hrách Ruby/Sapphire/Emerald tu čest s rodinou, která si říká Winstrate... že? No, tak teď s nimi budou zápasit i všichni čtyři členové Ashova týmu :) Velice zajímavá epizoda.
[Mám takovou Skitty] – ukázkový obrázek

[Mám takovou Skitty]

Anglický název: I Feel Skitty

Přátelé navštíví obchůdek s příjemnou masérkou. Dívka se zabývá aromateripií, a tak proč si na jednu epizodu neodpočinout a pořádně se neuvolnit? Třeba i někdo získá nového Pokémona.
[Zangoose křížem krážem] – ukázkový obrázek

[Zangoose křížem krážem]

Anglický název: Zig Zag Zangoose

Ash a spol. se na cestě za dalším odznakem a Contestem znovu setkají s chlapcem Nicholaiem, který miluje kostýmy Pokémonů. Tentokrát se převléká za Zangoose, chce poznat jejich život a také si jednoho chytit. Jenže nikdo ze skupinky netuší, že Zangoose se odjakživa nesnášejí se Sevipery. A Sevipera má kdo, hm?
[Maximální Surskit] – ukázkový obrázek

[Maximální Surskit]

Anglický název: Maxed Out

Skupinka dorazí do Pokémonního střediska v hlubokém lese a zjistí, že zde žije Maxův dvojník, který je blázen do vodních Pokémonů... hlavně do Surskita.
[Pro a proti] – ukázkový obrázek

[Pro a proti]

Anglický název: Pros and Con Artists

May se blíží další Contest a tak trénuje své Pokémony... tentorkát budou jejími soupeři Drew se svou Roseliou a Jessica s Medicham, která ovládá jak fyzické, tak psychické síly. Dokáže May a její Beautifly vyhrát a získat tak fallaborský Ribbon?
[Nechť přijde, co má] – ukázkový obrázek

[Nechť přijde, co má]

Anglický název: Come What May

A druhá část soutěžní epizody. Anglický název to vystihuje dokonale - Come What May - Ať přijde co má :)
[Pomocná tlapka] – ukázkový obrázek

[Pomocná tlapka]

Anglický název: Cheer Pressure

Ash a ostatní dorazí do zvláštního 'výcvikového tábora', kde naleznou i svého starého kamaráda - chlapce z majáku s Pluslem a Minunem. A proč je zrovna tady? Potřebuje naučit Plusla a Minuna útok Helping Hand a potrénovat se v dvojtých zápasech.
[Důležitá asistence] – ukázkový obrázek

[Důležitá asistence]

Anglický název: Game Winnig Assist!

Poté, co utečou divokým Slugmům v Heat Cave, narazí Ash a ostatní na stádo Numelů. Mayina Skitty se s jedním z nich spřátelí a jeho trenérka ji naučí útok Assist, který bude May v budoucnu ještě hodně prospěšný...
[Zápas o meteorit] – ukázkový obrázek

[Zápas o meteorit]

Anglický název: Fight for the Meteorite!

Tak, konečně jsme dorazili k lanovce, která nás vyveze ny vrcholek Komínové hory, tzv. Mt. Chimney. Ale co nás tam čeká je snad lepší nevědět... nebo ano. Ať jste na to připravení. Tedy, nahoře svádějí zápas týmy Aqua i Magma. O meteorit. O meteorit, který dokáže celou sopku vyhodit do povětří.

[Laciné divadlo] – ukázkový obrázek

[Laciné divadlo]

Anglický název: Poetry Commotion

Konečně se naši hrdinové dostávají do Lavaridge Town, kde je i stadion. Zjišťují, že stadion je ohnivý a jeho leaderem je Flannery, nádherná dívka, do které se samozřejmě zamiluje i Brock. Velmi zajímavé je vyprávění jejího dědečka o tom, jak byl člen Elitní čtyřky.
[Zívat se musí] – ukázkový obrázek

[Zívat se musí]

Anglický název: Going going... Yawn

A nadchází den Ashova zápasu o čtvrtý odznak, o žhavý odznak, o Heat Badge. Flannery používá Slugmu a Magcarga, Ash Corphishe a Pikachu. Kdo asi tak zvítězí? :)
[Jdeme hledat Spindu] – ukázkový obrázek

[Jdeme hledat Spindu]

Anglický název: Going For the Spinda

Skupinka se dostává do Ocelových hor, kde potkávají nešťastnou dívku - ztratil se jí totiž její Spinda. Byl jedinečný - nad pravým okem měl flíček ve tvaru srdce... najsou ho Ash a přátelé mezi ostatními tisíc Spindů? Držme jim palce.
[Nechte toho Torkoala] – ukázkový obrázek

[Nechte toho Torkoala]

Anglický název: All Torkoal, No Play

Ash, May, Max a Brock pokračují na své cestě Ocelovými horami... Najdou chudáčka Torkoala, kterého terorizují oceloví Pokémoni, konkrétně Steelix a Magnemiti. Ash to tak nemůže nechat a uplakaného Torkoala zachrání. Ten se pak přidá k jeho týmu.
[Manectric se nabíjí] – ukázkový obrázek

[Manectric se nabíjí]

Anglický název: Manectric Charge

Ash se vrací přes Mauville City do Petalburg City na další stadion... a potkává znovu tamějšího gym leadera, Wattsona. Tudíž ho znovu vyzývá na zápas, tentokrát ne o odznak a kupodivu prohrává. Manectric je totiž moc silný...
[Ledová Delcatty] – ukázkový obrázek

[Ledová Delcatty]

Anglický název: Delcatty Got Your Tongue

Další masážní obchůdek pro Pokémony, tentokrát mu šéfuje jedna velmi zaímavá osoba - Vrchní koordinátorka Pokémonních Contestů! May s nadšením poslouchá, jaké to bylo na Grand Festivalu, jak Suze získala asi patnáct ribbonů, jak se její Delcatty naučila Blizzard... A vtom dostane nápad - proč Blizzard nenaučit i Mayinu Skitty?

[Duší záškodník] – ukázkový obrázek

[Duší záškodník]

Anglický název: Disaster of Disguise

[Nepřekračuj limit] – ukázkový obrázek

[Nepřekračuj limit]

Anglický název: Disquise Da Limit

Contest začíná ^^ Samozřejmě že v ní nesmí chybět Jessie, tentokrát s... ale ne, nechejte se překvapit. Stejně tak jako tím, kdo vyhraje tentokrát. Bude May něco platný naučený Blizzard?
[SolrockTek] – ukázkový obrázek

[SolrockTek]

Anglický název: Take the Lombre Home

Chystá se velká Pokémonní slavnost! Jejím účelem je oslavovat Pokémona Solrocka... jenže všechno nejde podle představ. V téhle epizodě se vyvine Brockův Lotad. Spadne totiž do studny a když vyleze, je z něj... Lomre přeci :)
[Modré z nebe] – ukázkový obrázek

[Modré z nebe]

Anglický název: True Blue Swablu

Při velké bouřce spadne strom, poražený bleskem přímo na jednoho malého Swablu z hejna. Najdou ho naši přátelé a Pokémonní Ranger a ihned ho obvážou a pomohou mu. Když se zahojí, snaží se ho naučit létat - a May našla dalšího Pokémonního přítele ^^ Na konci epizody Swablu odlétá za svou matkou Altarií.
[Zagulpinováno] – ukázkový obrázek

[Zagulpinováno]

Anglický název: Gulpin It Down!

Malé městečko přepadnou Gulpinové a začnou pojídat veškeré zásoby jídla. Je vyhlášen stav nouze a policistka Jenny shání někoho, kdo by je zastavil. Místní vědec se je snaží ochromit paprskem, ale místo toho docílí toho, že jeden Gulpin vyroste - je vyšší než mrakodrapy. Ash tedy nechává zvětšit svého Treecka a ten se s Gulpinem pouští do mega-zápasu.
[Výbušná evoluce] – ukázkový obrázek

[Výbušná evoluce]

Anglický název: Exploud and Clear

Ashův Treecko je poslední dobou velmi divný - nemůže najít žádného důstojného soupeře na zápas. To se ale změní - skupinka potká Loudreda a jeho trenér potřebuje zápasit. Tak Ash vysílá Treecka a stane se to, co se snad nikdy v Pokémonu ještě nestalo - oba Pokémoni se začínají vyvíjet... Kdo vyhraje? Grovyle nebo Exploud?
[Tancující Ludicolo] – ukázkový obrázek

[Tancující Ludicolo]

Anglický název: Go Go Ludicolo

[Dvojté dilema] – ukázkový obrázek

[Dvojté dilema]

Anglický název: A Double Dilemma

Ash a přátelé se konečně dostávají do Petalburgu a vzniká zde šílená aféra s Rakeťáky, kteří se za ně převlékli a nechávají se oslavovat jako velcí a úspěšní trenéři :)
[Láska v Petalburgském stylu] – ukázkový obrázek

[Láska v Petalburgském stylu]

Anglický název: Love, Petalburg Style

May a Max jsou konečně doma. Ale něco není v pořádku - jejich matka Caroline se trápí a pak se všem našim hrdinům svěřuje s tím, že si myslí, že se jejich otec Norman zamiloval do místní sestry Joy... jenže na konci epizody se vše vysvětluje - Joy pomáhala Normanovi připravovat večírek pro Caroline k jejím narozeninám.
[Vyvážená rovnováha] – ukázkový obrázek

[Vyvážená rovnováha]

Anglický název: Balance of Power

Ashův pátý zápas na stadionu - tentokrát o Vyvážený odznak. Když Ash po dlouhém zápasu porazí Normana a má dostat odznak, nedostane ho. Proč? Ukradne ho Max, který nemůže přenést přes srdce, že Ash porazil jeho otce... jak to celé dopadne?

[Velké Littlerootské setkání] – ukázkový obrázek

[Velké Littlerootské setkání]

Anglický název: A Six Pack Attack

Do Littleroot Town přijíždí profesor Oak a veze sebou tři startovní Pokémony z Kanto! Zároveň do Littleroot Town přicházejí i naši přátelé a tak vznikne velká párty na oslavení jejich dosavadních úspěchů a chycených Pokémonů. Poté se Ash a ostatní vydávají na druhou polovinu Hoennského ostrova za dalšími dobrodružstvími...
[Rozhádaní přátelé] – ukázkový obrázek

[Rozhádaní přátelé]

Anglický název: The Bicker the Better

Ash je naštvaný na May, že se dlouho maluje před zrcadlem, když už dávno měli být na cestě do Fortree City! Vypukne velká hádka, která vyvrcholí zápasem Jamese (který se také pohádal s Jessie) a Ashe proti May a Jessie. Připlete se ještě plno dalších trenérů a vznikne nepřehledná mela. Na konci epizody se všichni zase usmíří :)
[Venusaurova tajemná zahrádka] – ukázkový obrázek

[Venusaurova tajemná zahrádka]

Anglický název: The Grass Hysteria

I v Hoennu existuje tajemná zahrádka Bulbasaurů, Ivysaurů a Venusaurů. A Ash a ostatní mají tu čest ji navštívit! May tam zachrání život jeden maličký Bulbasaur se srdíčky na čele... a nakonec se rozhodne opustit rodinu a přidat se k ní a jejímu týmu.
[Pokéballové zmatky] – ukázkový obrázek

[Pokéballové zmatky]

Anglický název: Hokey Pokéballs

Ash dostává nápad - vezme k sobě na pár dní svého Bulbasaura od profesora Oaka a nechá ho spřátelit se s tím Mayiným. Jenže Rakeťáci zrovna dostanou nápad rozbít teleportační zařízení na Pokébally a Bulbasaura ukradnou. Všechno dobře dopadne a Bulbasauři se do sebe zamilují, ale jelikož travní Pokémoni v laboratoři profesora Oaka se zase perou, shův Bulbasaur se musí vrátit zpátky.
[Whiscash a Ash] – ukázkový obrázek

[Whiscash a Ash]

Anglický název: Whiscash and Ash

Skupinka potkává rybáře, který má zálusk na obrovského Whiscashe - dokonce na něj chce použít svůj Master Ball! Jenže všechno se nějak zvrtne a Whiscash Master Ball spolkne a uplave... holt někdo má žmolku.
[Já, ty a čas] – ukázkový obrázek

[Já, ty a čas]

Anglický název: Me, Myself and Time

Ash se v mlze oddělí od ostatních a potkává se s dívkou, která pátrá po nějaké rozvalině. Říká se, že když použije Baltoye, bude moci nahlédnout do své budoucnosti. Moc ji to zajímá a tak jí Ash pomáhá.
[Matka všech soutěží] – ukázkový obrázek

[Matka všech soutěží]

Anglický název: A Fan With a Plan

Další Contest je tady! Tentokrát v Ruibosu Town. Na scénu tentokrát přichází nový koordinátor - matka jednoho z Mayiných soupěřů. Má Flareona a Lairona a vše nasvědčuje tomu, že v příští epizodě se odehraje velmi zajímavý zápas o ribbon.
[Mateřská síla] – ukázkový obrázek

[Mateřská síla]

Anglický název: Cruisin' For a Losin'

Ruboisská Contest začala a my můžeme pozorovat May, jak bude koordinovat svého Bulbasaura, třeba v zápasu proti Drewovi a jeho Masquerainovi, nebo proti jeho matce a Flareonovi.

[Házet perly sviním] – ukázkový obrázek

[Házet perly sviním]

Anglický název: Pearls Are A Spoinks Best Friends!

Skupinka potkává nešťastného Spoinka, který ztratil svoji růžovou perlu... a tak jim nezbývá nic jiného, než mu jí pomoct najít. Samozřejmě se přitom pořádně zapotí.
[To je jenom Swellow] – ukázkový obrázek

[To je jenom Swellow]

Anglický název: That's Just Swellow

PokéRinga ^^ Chystá se turnaj v chytání PokéRing (kroužků) pro létající Pokémony a u toho samozřejmě Ash a jeho Taillow nesmějí chybět. A Taillow už je velmi blízko evoluci :)
[Pojď dovnitř a sklapni] – ukázkový obrázek

[Pojď dovnitř a sklapni]

Anglický název: Take This House and Shuppet!

Klasická epizoda s opuštěným domem, ve kterém straší osamělý duch... tentokrát je to Shuppet. Ale pak se zjistí, že má svého trenéra... tedy lépe řečeno trenérku. Jak to dopadne?
[Combuskenův velký zápas] – ukázkový obrázek

[Combuskenův velký zápas]

Anglický název: A Shroomish Skirmish

Moje nejoblíbenější epizoda, a zkuste hádat, proč asi XD Vyvine se tu totiž Mayin Tochic na Combuskena. Vyvine se proto, aby ochránil celou skupinu před útokem zuřivých Breloomů. Dokáže to?
[Přítel do každého počasí] – ukázkový obrázek

[Přítel do každého počasí]

Anglický název: Unfair Weather Friends

Stejně jako ve hrách, i v anime existuje Počasový Institut. A samozřejmě na zdejší data o Groudonovi a Kyogre mají zálusk i týmy Aqua a Magma. Poprvé se taky setkáme se zlodějem Brodym. Velmi napínavá epizoda.

[Kdo poletí dál?] – ukázkový obrázek

[Kdo poletí dál?]

Anglický název: Wo's Flying Now?!

Je tady Fortree City a Velká létající slavnost. Ash se setkává s Winonou, která zde zastává místo trnérky stadionu a James touží po tom, aby měl svého malého Chimecha. Vyplní se mu jeho sen nebo zase naletí prodavačovi Magikarpů?
[Zápas na nebesích] – ukázkový obrázek

[Zápas na nebesích]

Anglický název: Sky High Gym Battle!

Zápas o šestý odznak začíná. Winona má velmi silný tým ve složení Pelliper, Altaria a shiny Swellow. Dokáže ji Ash porazit, nebo na to tentokrát prostě nemá?
[Světla, Camerupt, akce!] – ukázkový obrázek

[Světla, Camerupt, akce!]

Anglický název: Lights, Camerupt, Action!

Naši přátelé na své cestě navštěvují zajímavé místo - vesničku, kde se právě koná Pokémonní filmový festival. A tak v téhle epizodě není nouze o Pokémonní filmečky typu Titanic, Godzilla, Hříšný tanec... Zapomněl bych na Pichu ve stíhačkách. Já osobně jsem tuhle epizodu jako jednu z mála neviděl, takže nemůžu moc hodnotit.
[Lunatone Láskorádová] – ukázkový obrázek

[Lunatone Láskorádová]

Anglický název: Crazy As a Lunatone

Hororová epizoda. Lunatone, který spadl na Zem z vesmíru, si podmaňuje psychickým útokem sestru Joy, aby mu pomhla vrátit se do jeho domova. Do celého incidentu se zapletou Rakeťáci i naši přátelé a tak o akci nebude nouze.

[Velký zahradní piknik] – ukázkový obrázek

[Velký zahradní piknik]

Anglický název: The Garden of Eatin'

Ash a přátelé pomáhají majiteli banánové zahrady - nastěhoval se mu tam totiž divoký Snorlax. Ale Ash už s tímhle má přece zkušenosti, zapomněli jste? ;)
[Pikachu u Rakeťáků] – ukázkový obrázek

[Pikachu u Rakeťáků]

Anglický název: A Scare To Remember

Pikachu se záhadným způsobem přidává na stranu Rakeťáků... tuhle epizodu byste měli vidět sami bez jakýchkoliv předchozích informací, a tak vám to zbytečně nebudu kazit :)
[Bobule a PokéBlocky] – ukázkový obrázek

[Bobule a PokéBlocky]

Anglický název: Pokéblock, Stock and Berry!

May a ostatní přicházejí do velkoměsta Lilycove, kde se má odehrávat další Contest. May se seznamuje s dívkou, která má Grumpiga a umí vyrábět PokéBlocky. May si jich pár zkouší vyrobit a dává je svým Pokémonům, aby byli fit na Contest. Ash mezitím učí svého Swellowa Aerial Ace.
[Lekce v Lilycove] – ukázkový obrázek

[Lekce v Lilycove]

Anglický název: Lessons in Lilycove

Další Contest začíná. Combusken proti Grumpigovi, kdo má větší šanci na úspěch... co myslíte?

[Soudný den] – ukázkový obrázek

[Soudný den]

Anglický název: The Judgement Day

Přátelé vyrážejí an cestu po ostrovech, jejich cílem je Mossdeep Island. Jako první navštěvují ostrov, kde se trénují Pokémonoví rozhodčí! Setkávají se s Joshuou, chlapcem, který se také učí trenérem, ale moc mu to nejde. Dokáže mu Ash pomozt?
[Uzavřený Clamperl] – ukázkový obrázek

[Uzavřený Clamperl]

Anglický název: Clamperl of Wisdom

Opět se setkáváme se Spoinkem! Tentokrát svou perlu vyměnil za modrou Perlu z Clamperlovy škeble. Jak tohle proboha dopadne?

  • Komunita
  • Anime
  • Hry
  • TCG
  • Fan
  • Download
  • Ostatní