Anime

Seriálové řady >> Speciály

[Slowkingův den] – ukázkový obrázek

[Slowkingův den]

Anglický název: Slowking's Day

Den v životě Slowkinga ze Shamouti Island. Žádné další informace o epizodě.
[Mewtwo se vrací] – ukázkový obrázek

[Mewtwo se vrací]

Anglický název: Mewtwo Returns

Ještě jednou se v tomhle speciálu setkáme s Mewtwoem, který teď spolu se svými klony žije na utajeném místě v Johto. Jenže Giovanni ho opět dovede vypátrat... Dovede Ash zachránit tajemného psychického Pokémona?
[Legenda hromu] – ukázkový obrázek

[Legenda hromu]

Anglický název: Legend Of Thunder

Dva členové Rakeťáků mají za úkol chytit legendárního elektrického Pokémona Raikou. Povede se jim to, nebo jim v tom zabrání trojce začínajících nadějných trenérů z New Bark Town?
[Rodinné neshody na Cínovém stadionu] – ukázkový obrázek

[Rodinné neshody na Cínovém stadionu]

Anglický název: A Family That Battles Together Stays Together

Poté, co se Brock rozloučil s Ashem, který zamířil do Hoennu, se vrací zpátky domů na svůj stadion. Jaké to překvapení, když zjistí, že jeho otec si našel novou přítelkyni. Jenže ona přítelkyně miluje vodní Pokémony a rozhodla se Cínový stadion předělat na vodní... Zarazí ji Brock? A Kdo se stane novým gym leaderem?
[Blankytné blues] – ukázkový obrázek

[Blankytné blues]

Anglický název: Cerulean Blues

I Misty se vrací zpět do Blankytného města na svůj stadion. Je v šoku, když zjistí, že stadion kvůli nepřítomnosti gym leadera chtějí zavřít. Než padne finální rozhodnutí o zavření stadionu, přijdou na kontrolu agentia PIA, pokémonní inspekce. Misty se už vzdává všech nadějí, a problémy zdá se přibývají - sestry nechaly v bazénu na stadionu zlého Gyaradose a na scénu přichází tři podivní chlapíci, kteří chtějí stadion převzít. Navíc se Misty ocitne v nebezpečí života!
[Rakeťáci už jsou zase tady...] – ukázkový obrázek

[Rakeťáci už jsou zase tady...]

Anglický název: We're No Angels!

Jessie, James a Meowth se jako vždycky snaží ukrást Ashova Pikachu. Jenže ani tentokrát se jim jejich plán nevydaří, hejno divokých Taillow poruší spojenectví a místo na Ashe zaútočí na Rakeťáky. Ti opět zmizí ze scény... a teprve tehdy začíná tenhle díl. Rakeťáci doslova spadnou na náves vesnice, která je často napadána vylkými roboty šíleného vědce, který žije na vysoké hoře... Zoufalí vesničané si spletou Rakeťáky s členy týmu Raichu, kteří už jim kdysi pomohli. Ke všemu se vrací Taillowové, kteří Rakeťáky ještě nepřestali pronásledovat...

[Pokémonní spolupráce] – ukázkový obrázek

[Pokémonní spolupráce]

Anglický název: Showdown At The Oak Corral

Je krásný den, sluníčko svítí, ptáčci zpívají, Pokémoni v Oakově labotařosi si vesele hrají, profesor a Tracey si s Deliou vyjdou na piknik... prostě ideální den. Jenže v zahradě se objevují dva podivní Pokémoni, Nidoqueen a Golem. Bulbasaur, Totodile a Cyndaquil odhalí, že jsou to ve skutečnosti maskovaní členové Rakeťáků - Butch a Cassidy, kteří se snaží ukrást pokébally z laboratoře. Tracey, profesor Oak i Ashova matka budou muset zápasit, aby je dokázali porazit.

[Modrý odznak] – ukázkový obrázek

[Modrý odznak]

Anglický název: The Blue Badge Of Courage

Mistyin stadion navštíví nečekaná návštěva - Sakura z pěti Eevee sester z Johto, která si přišla pro Blankytný odznak. Jenže ouha, Misty nemůže žádný odznak najít. Na návštěvu přichází i Tracey a dostává nápad - přátelé musí navštívit člověka, který vyrábí odznaky. Po dlouhém a namáhavém tréninku už zvládnou vyrábět blankytné odznaky také a tak se můžou vrátit zpátky na stadion, kde konečně může začít zápas Misty VS Sakura.
[Únos v přímém přenosu] – ukázkový obrázek

[Únos v přímém přenosu]

Anglický název: Oaknapped

[Zápas o lásku] – ukázkový obrázek

[Zápas o lásku]

Anglický název: A Date With Delcatty

Misty si žije život gym leadera, který není nikdy nudný - musí se každý den postarat o vodní Pokémony ze stadionu, zápasit s vyzyvateli o odznaky... Tentokrát jí čekají hned dvě návštěvy naráz - Tracey, který přináší nové pokémonní jídlo od profesora Oaka a Casey, fanynka baseballového týmu Electabuzzů. Ještě než se stačí pořádně přivítat, na stadion přilétá Pelliper a přináší Misty tajemný dopis. Pisatel žádá schůzku s Misty u Blankytného majáku a Misty s Traceym a Casey se tam tedy vydávají. Zjišťují, že dopis napsal Georgio, který je do Misty zamilovaný až po uši a chce ji pozvat na zápas Electabuzzího týmu...
[Cesta do minulosti] – ukázkový obrázek

[Cesta do minulosti]

Anglický název: Celebi and Joy

Richie se na svých cestách dostává do městečka, ve kterém se chystají zbořit místní Pokéstředisko - to zde stojí už sedmdesát let. Richie pomocí svých Pokémonů pomáhá oběma sestrám Joy a zahání dělníky a jejich Pokémony. Sestry mu za odměnu poděkují a odvyprávějí mu tragický příběh o lásce, smrti a Celebim... Richie se ještě ten večer přenese do minulosti, díky Celebimu a jeho úkol je zabránit smrti mladého chlapce...

  • Komunita
  • Anime
  • Hry
  • TCG
  • Fan
  • Download
  • Ostatní