Anime

Seriálové řady >> Pomerančová liga

Báječné volno

Naši hrdinové se plaví na Laprasovi a jsou velice znudení a navíc hladoví, když tu náhle dorazí k dalšímu ostrovu. S nadejí, že tam naleznou neco k snedku, vydávají se na ostrov.

Na ostrove se všem líbí. Ash se svými kamarády vypustí dokonce ven všechny své Pokémony, aby i oni mohli užívat pokoje a klidu na ostrove. Pak Ash zahlédl dokonce hejno Farfetch'du. Pozdeji šli všichni trhat ovoce, kolik ho na ostrove bylo!

Mezitím na druhém konci ostrova odpocívali Jessie, James a Meowth. Meli volno, takže nechteli o kradení Pokémonu dnes ani slyšet... hned ale zmenili názor, když zahlédli ve vode hrajícího si Togepiho a Marilla! A když poté pozorovali prcky i se všemi jejich vypuštenými Pokémony, chystali už další plán, jak všechny ukrást (Gotta steal'em all :-).

Kamarádi na ostrove také odpocívali, pouze trhali ovoce a nekterí jejich Pokémoni si hráli. Pak se objevil Jigglypuff a všechny uspal... když se probudili, byl vecer. Všichni se podelili o natrhané ovoce a meli co delat, aby jim vše nesnedl Snorlax :-) Když umyli nádobí (Prosím vás, hlavne si z nich neberte príklad, až se budete chystat na výlet pod stan. Všechny porcelánové talíre, misky, hrnce a skládací stolky nechte doma... ovoce se dá na opušteném ostrove doopravdy sníst i bez toho!), šli spát. Jedinému Ashovi se spát nechtelo, a tak na brehu more za svitu hvezd a mesíce premýšlel o tom zvláštním GS-ballu, který s sebou neustále tahá. Až k nemu prišel Pikachu a pozorovali nocní oblohu spolecne.

Zatím co Misty, Tracey a jejich Pokémoni spali, Jamesova Victreebell si jejich spánek ješte pojistila spacím práškem. Pak už mohli Raketáci bezpecne zaútocit - vystrelili prísavky a chytili všechny Pokémony. Naneštestí chytili i Snorlaxe, takže když chteli pritáhnout spící Pokémony k sobe, nemohli je utáhnout. Ale všichni Pokémoni nespali. Charizard a Traceyho nový Pokémon, Scyther, byli neustále bdelí a navíc leželi o trošku dál, takže je ani spací prášek neuspal. Takže nejen že oba vysvobodili všechny Pokémony z prísavek Raketáku, ale také vyhlásili poplach a všechny probudili. Strhl se kratický souboj mezi Pokémony kladných a záporných hrdinu a jak to tak v animovaných japonských seriálech dopadá, samozrejme zvítezili ti kladní. Raketáci odleteli ze scény.

Druhého dne z rána se opet naši hrdinové vydali na cestu

~Napsal/a David Pravda


  • Komunita
  • Anime
  • Hry
  • TCG
  • Fan
  • Download
  • Ostatní