Anime

Seriálové řady >> Pomerančová liga

Traceyho nový kamarád

Ash, Misty a Tracey se jako obvykle plaví na Laprasovi. Po chvilce uvidí v dáli ostrov a tak přistanou. Ash klasicky vrátí Laprase do PokéBallu a jelikož kolem Misty zrovna prolétne Beedrill, Tracey konstatuje, že se ocitli na ostrově který je znám jako ráj hmyzích PokéMONů. Ash se tedy rozhodne několik jich chytit (zajímavá myšlenka, protože už dlouho žádného PokéMONa nechytil). Naši přátele se vydávají na lov. Tracey vypustí z PokéBallů Venonata a Marril, kteří jim mají svými schopnostmi pomoci v chytání. Po chvilce oba něco zaujme a tak se Tracey podívá co. Dalekohledem záhledne ve křoví hejno Caterpie. Ashe to samozřejmě nenechá chladným a tak se rozhodne je chytit. Misty ho ale odtáhne pryč při děsivé vzpomínce na první setkání s Caterpie (chudák, málem umřela strachy:o)). Misty odchazí pryč, když v tom z křoví vyskočí Pinsir. K smrti vyděšená Misty utíka pryč.

Když v tom Venonat a Marril zachytí něco v křoví blíže u nich…

V křoví zde leží vážně zraněný Scyther. Zdá se, že je v bezvědomí, když v tom najednou otevře oči. Tracey se mu pokusí pomoct, ale jakmile se k němu přiblíží, Scyther s vzepětím všech sil odskočí pryč. Ashe napadne, že kdyby ho chytili do PokéBallu, mohli by ho odnést do střediska kde ho vyléčí. Hodí tedy po něm PokéBall, ale Scyther ho odrazí. Ash tedy povolá Pikachu, aby mu dal bleskovou ránu a tak ho ještě více oslabil. Vtom ho ale Tracey zastaví a řekne že se o to postará. Nakonec Scythera, který se pokouší vzlétnout, uspí pomocí Venonatova Spacího prášku (SleepingPowder) a chytí si ho.

Rakeťáci mezitím nevzrušeně krouží v balónu po ostrově, když v tom prolétne né kolem, ale skrz balón Beedrill. Rakeťáci přistanou celkem tvrdě. Hned i všimnou Scythera, který se před nimi objevil. Bohužel pro ně, není sám…

Po chvilce "odvážného" útěku se zastaví a Meowth s Jamesem si všimnou, že Jessie už nemá své dlouhé vlasy. Ona zuří - vzpomene si na toho Scythera, kterého uviděli jako prvního a jak po nich sekal a okamžitě se rozběhně zpět. Meowth s Jamesem jí ale uklidní a vysvětlí jí plán jak nejenom tohle Scytherům oplatit, ale taky všechny pochytat.

Rakeťáci se vrátí zpátky a uvidí Scythery jak se koupou. Jessie okamžitě vyskočí ze křoví s tajnou zbraní (nějakej slizomet či co) a se slovy "Tady máte!" vystřelí. Scythery střela zasáhne a ani jeden se nemůže hýbat.

Ve středisku mezitím sestra Joy našim hrdinům říká, že "Jediná možnost, jak najít takhle starého Scythera poraženého je možnost jeho prohry v zápase o vedení hejna. Takový zápas nastane, když mladší a sebevědomější Scyther vyzve starého vůdce na zápas. A někdy vyhraje mládí dokonce i nad tou největší zkušeností. Takto poražený Scyther musí hejno opustit a jakmile se zotaví, může ještě vyžádat odvetu. Pokud i potom prohraje, musí žít sám."

Zdá se, že Scytherovi se zatím udělalo lépe, sestra Joy mu tedy sundá obvazy. Jakmile to ale udělá, Scyther odlétá pryč. Naši hrdinové se vydávají za ním.

Naštvaná Jessie se už těší, co všechno udělá Scytherům, kteřý jsou v síti, za to, co oni udělali jí. Překvapivě dokáže nahnat strach i tak silným PokéMONům…

Když v tom se nejednou na scéně objeví Traceyho Scyther a přesekává síť. Rakeťáci se diví, přece ani jednoho nevynechali. Scyther chce bojovat, ale Rakeťáci se mu vysmývají do očí. V ten moment přijdou na scénu naši přátelé. Ash chce použít Pikachu, ale než stačí zaútočit, zahalí je Weezingova Kouřová clona (?). Scyther ale použije Šermový tanec (Swords Dance) a kouř odvane. Bohužel nevypadá na to, že bude mít dost sil na zápas. Přesto chce zápasit. Rakeťáci vypouštějí všechny své PokéMONy. Ash a Pikachu chtějí Scytherovi pomoci, ale nejdříve Scyther a pak i Tracey je zastavují. Scyther tedy bojuje. Postupně překoná Lickitunga, Weezinga, Victrebella i s jeho Listovou břitvou (Razor leaf), ale Arbok je nad jeho síly. Už to vypadá, že ho Arbokuv Jedový útok (Poison sting?) dostane, ale v poslední chvíli ho zastaví nový vůdce hejna.

Rakeťáci tedy na Scythery vyšlou všechny své PokéMONy, ale nový vůdce Traceyho Scythera odrazí do vzduchu a ten použije Řezavý útok (Fury swipes?) a všechny PokéMONy porazí. Nakonec je ještě Pikachu zpraží svou Bleskovou ránou (ThunderShock nebo ThunderBolt) a "Rakeťáci zase mizí se scény…"

Scyther se pak rozloučí s hejnem a vrátí se do Traceyho PokéBallu. Tracey tedy chytil Scyhera. Bohužel, to klasické natažení ruky jak to dělá Ash mu nejde a tak se ho to Ash pokouší naučit…

To be continued.

~Napsal/a Jedi Knight


  • Komunita
  • Anime
  • Hry
  • TCG
  • Fan
  • Download
  • Ostatní