Anime

Seriálové řady >> Pomerančová liga

Strašidelná loď

Ash a prátelé se doplaví na další ostrov. Tam se dozvedí o starodávném poháru Pomerancové ligy, který byl nedávno vyloven ze dna more a nyní je ve zdejším muzeu. Hned ráno se tam chtejí podívat.

Tu noc se ale do muzea vkradli Raketáci. Ukradli pohár a zmizeli. Príští den, když se Ash, Misty a Tracey dostavili k muzeu, všichni lidé stáli venku. Hned se dozvedeli od policistky Jenny, že byl pohár ukraden.

Kamarádi šli dál, premýšleli, kdo by asi mohl ukrást pohár - a narazili na Raketáky. Hned jim bylo vše jasné. Jessie, James a Meowth objevili na brehu more nejakou starou šlapací lodku ve tvaru Seadry a uplavali s ní. Kladní hrdinové se na Laprasovi pustili za nimi. Náhle ohromnou rychlostí padla hustá mlha. Raketáci se v ní Ashovi a prátelum ztratili. Jessie, James a Meowth dopluli k obrovské staré, strašidelné lodi, ve které se chteli ukrýt pred Ashem. Ale brzy zjistili, že na lodi straší.

Ash samozrejme po chvíli také doplul k této lodi. Togepi spadl do díry v palube a ztratil se svým prátelum, kterí se ho v zápetí vydali hledat. Sestoupili do podpalubí. Mezitím Raketáky napadli dva duchové zahalení do prosteradla a sebrali jim jejich ukradenou trofej. Postavili pohár na jisté místo v lodi, vrátili ho tam, kde kdysi býval.

"Marille, najdi Togepiho!" znel Traceyho príkaz svému Pokémonovi. A Marill Togepiho ve chvíli našel. Okolo nej se motali dva duchové, Gastly a Haunter. Ale nechteli Togepimu ublížit, pouze si s ním hráli. Ash zahlédl pohár, a tak ho chtel sebrat, aby ho vrátil zpet do muzea. Ale Gastly a Haunter mu zastoupili cestu. Objevili se opet Raketáci a chteli získat zpet svou ukradenou trofej, ale ani Arbok, ani Victreebell na oba duchy nemeli. Když se s nimi Gastly a Haunter vyporádali, polapili Meowtha. Pomocí nej "mluvili" k Ashovi a jeho kamarádum.

"Ahoj, my jsme Gastly a Haunter," zacali duchové a poté vypráveli svuj príbeh. Pred dávnýmy staletímy se na této lodi plavil jejich pán, veliký mistr Pokémonu. Vážil si svých Pokémonu, ale nejvíce si cenil práve Hauntera a Gastlyho. Pak ale jeho lod na mori zastihla obrovská boure a lod se potopila. Oba duchové tu po staletí chránili jeho trofej z Pomerancové ligy, kterou si vybojoval. Ale nedávno prišli nejací lidé a trofej z lodi odnesli. Haunter spolu s Gastlym lod vyzdvihli na povrch oceánu, aby pohár získali zpet.

Celý tento príbeh ukazovali Ashovi a jeho kamarádum pekne v obraze, místo temné mlhy se kolem objevila modrá obloha a videli i opravdove mluvícího majitele obou duchu. Ale jakmile príbeh skoncil, všechno se vrátilo do normálu. Prátelé usoudili, že bude lepší, když pohár nechají na lodi, než by ho vraceli do muzea. Gastly s Haunterem se rozloucili a odnesli celou lod nahoru do vzduchu, aby už nikdo nikdy nenarušil její klid. A Ash s Misty a Traceym se mohou vydat na Laprasovi na další ostrov

~Napsal/a David Pravda


  • Komunita
  • Anime
  • Hry
  • TCG
  • Fan
  • Download
  • Ostatní