Anime

Seriálové řady >> Pomerančová liga

Svačinový útok

Naši přátelé doráží na grepové ostrovy, kde rostou grepové stromy. Chtějí si několik grepů utrhnout, ale přiběhne sem pěstitelka Ruby, která si myslí, že naši přátelé jsou zloději, kteří tu už delší dobu kradou grepy. Ruby Ashovi vypráví, že pěstovat grepy dá jí a ostatním pěstitelům moc práce (v zimě stromy obalují slámou, svolávají Butterfree k opylování...) Proto jim vadí když se ztratí i jediný grep.

Poblíž jeden ošetřovatel objeví skutečného zloděje: je to Snorlax! Žere grepy i s větvemi a nikdo ho nemůže zastavit. Všichni pěstitelé začnou sklízet grepy, aby je zachránili před Snorlaxem. Ash jim pomáhá a pokusí se zaútočit na Snorlaxe. Ten ale použije zalehávací útok a žere dál.

Už se dostal na konec prvního ostrova, dál už se dostat nemůže. Jenže tenhle Snorlax umí plavat a pokračuje dál. Mezitím Rakeťáci chtějí na druhém ostrově grepy ukrást. Z moře ale vyleze Snorlax a všechny grepy spořádá. Ash i Rakeťáci s ním znovu bojují, ale Snorlax každého Pokémona zalehne. Ash i Rakeťáci se ho pokusí uspat všemi možnými způsoby: masáží, hypnózou, počítáním Snorlaxů (jako oveček) a ukolébavkou. Nic nezabere. Ashe napadne najít Jigglypuffa aby Snorlaxe uspal.

Snorlax míří na třetí ostrov. Ash a Ruby jdou do řídícího centra, ale tam všichni lidé spí a na obličeji mají čmáranice. To mohl udělat jedině Jigglypuff. Naši přátelé připraví jeviště, mikrofon, transparent a sadu barevných pastelek a doufají, že to Jigglypuffa přiláká. Jigglypuff přijde a zazpívá. Ash, ještě než usne, si Snorlaxe chytí. Když odplouvá přiběhne jeden pěstitel a řekne, že na místech, kudy prošel Snorlax raší nové stromy. Vypadá to, že brzy vyrostou a vše bude v pořádku.

Potom Ash odplouvá a za odměnu dostane sáček kandované grepové kůry

~Napsal/a Cestovatel


  • Komunita
  • Anime
  • Hry
  • TCG
  • Fan
  • Download
  • Ostatní