Anime

Seriálové řady >> Pomerančová liga

Vyjímečná Joy

Ash, Misty a Treis plavali na Laprasovy když něco vyděly. Myslely si že je to motorový člun jedoucí diost vysokou rychlostí, ale po projetí kolem nih si Treis všim že to je sestra Joy a Chansey na kajaku, ale Ash a Misty mu nevěřily a tak se za lodí podívat. Když přijeli k jednomu ostrovu vyděly jenom kajak. Treis si všim stop tenisek které pravdě podobně patřily Joy a stopy Chansey. Tak všichni tři šli po stopách a na kamenech stopu stratili.Najednou z vody vylít asi 3,5 metrový Magikarp. Měli štěstí že utekli o kousek dál jinak by je Magikarp rozdrtil. Misty usoudila že bude lepší Magikarpa dát spátky do vody ,ale nešloto protože Magikarp nenechal nikoho k sobě pustit. Pak se tam oběvila Joy a věděla proč je Megikap tak rozrušený. Tak mu dala ty správné tablety a pozvala všechny tři na jídlo do svého malého střediska. Tam se ji Ash ptal jestli není lehčí pracovat v pokémonském středisku ona mu odpověděla že asi ano ale že většina ostrovů nemá své pokemonské středisko tak že jezdí na kajaku po všech ostrovech.

Pak začala sestra Joy vyprávět o tom jak když byla malá našla zraněného Magikarpa a odnesla ho domů a tam vyléčila a pustila do moře. Když vyšly ven Ash , Misty a Trais se rozhodli že sestře Joy pomohou když vyléčily několik pokemonů jely zase na ostrov ke středisku a tam Joy dostala zprávu o nemocných Seelech a chtěla jet za nimy na jiný ostrov, ale Trais ji přemlouval aby nejezdila protože se zved vítr a byly velké vlny. Ale sestra Joy musela jet za nimy a tak po chvylce jely i Ash, Misty a Trais.Když už je Joy vyděla nejednou se zvedla vlna všechny tři je to vyhodilo z lodi. Joy jim opradila aby použily své vodní pokemony a doplavaly na blízký malý ostrůvek. Když se bouřka utálila sestra Joy chtěla jet dál ale v tom se v rakeťácké ponorce chystali další podlé plány. Mňau tentokrát byl dost sebejistý protože měl novou zbraň a tak ji odstartoval a z ponorky vyletěla raketa a nad Asem, Misty, Traisem a Joy se změnila v síť z které se nemohli dostat. Pak se rakeťácká ponorka vynořila a Joy si myslela že je to její Magikarp, ale Ash ji rychle vyved z omylu. Když rakeťáci vylezli z ponorky oběvylse Joyin Magikarp a útočil na rakeťáckou ponorku. Jenže to nemělo cenu a tak se Magikarp vyvynul do Gyardose a pak to uš šlo rychle, rakeťáků se zbavil a všechny osvobodil, Joy zachránila Seeli a bylo všechno v pořádku

~Napsal/a Doctor.Q

Ash, Misty a Tracey se plaví na laprasovi. Náhle je velkou rychlostí mine kajak. Tracey je začne přesvědčovat, že to byla sestra Joy. Ash přikazuje laprasovi, ať jde za ní. Dojedou na ostrova Tracey ji začne stopovat. Za chvíli dojdou na místo, kde stopy končí. Ale najednou Na ně z vody vyskočí obří magikapr. V tu chvíli přibíhá Joy. Dává magikarpovi tabletky vápníku a hází ho do vody.

Joy jim vysvětlí, že se tady stará o divoké pokemony, a že jezdí z ostrovu na ostrov. Oni ji poprosí, jestli by nemohli plout s ní. Joy svolí, ale hned jim ujede, protože Ash, Misty a Tracey jsou mnohem pomalejší. Všichni tři plují dál, když v tom najdou kajak sestry Joy. Myslí si, že je stáhl pod vodu gyarados. Náhle se vynoří jigglypuff a oni co nejrychleji pádlují pryč. Když si myslí, že ho setřásli, objeví se Joy. Vysvětlí jim, že musela ošetři nemocného cloystera, ale proud že je strhl od jejich kajaku. Chansey se pro kajak vydala

Ash a spol. chtěli vidět jak se ošetřují pokemoni pod vodou. Ashovi tam ale došel vzduch a k tomu ho chytil dewgong, protože si s ním chtěl hrát. Joy je odvezla na ostrov. Omluvila se Ashovi, že to měla tušit. Řekla jim, že sestrou Joy chtěla být už když byla malá. Že zachránila magikarpa, dala si ho do akvária a až byl zdarví pustila ho do vody. Byl to ten samý magikarp, kterého viděli.

Nyní ale musela jet ošetřit mláďata seelů. Oni se vydali s ní. Byla však bouře a kajaky Ashe, Místy a Traceyho převrhla. Joy je odvezla na nejbližší ostrůvek. Mezitím mňau v rakeťácké ponorce pouští speciální zbraň. Vystřelil raketu, její hlavice se otvírá a vylétá z ní síť, která chytí Joy, Ash, Misty, Traceyho a jejich pokemony. Náhle se objevuje již známí magikarp a naráží do rakeťácké ponorky. Ale za chvíli se unaví. Už nemůže. V tu chvíli se začne vyvíjet v garadose. Ten ponorku odhodí ocasem pryč a oddělává síť.

Joy Ashovi poradila, ať se vydá na pupkový ostrov za dalším odznakem

~Napsal/a Gengar

Naši přátelé stále proplouvají Pomerančovými ostrovy a Ashově Laprasovi. Když v tom Ash spatří záhadný objekt na obzoru a rychle se přibližuje. Všichni si myslí, že to je motorový člun, dokud se tpo neprožene kolem nich. Je to sestra Joy na kajaku s Chansey, které správně poznal jen Tracey. Ash a Misty tomu nechtěli uvěřit a tak se za tou záhadnou lodí vydali.

Dorazili na ostrov, kde Tracey našel kajak a blízko něj i stopy sestry Joy a Chansey. Podle toho co viděl byla tahle Joy svalnatější než ostatní Joy a měla nohu číslo 38. Vydali se po těchto stopách až došli ke skalnatému pobřeží, kde na ně po chvíli vyskočil obrovský Magikarp dlouhý přes tři metry. Tak tak uhli.

O chvilku později se tu objevuje sestra Joy, ta co pádlovala v tom kajaku, podle správného zjištění Misty také opálenější než ostatní Joy. Sestra Joy přistoupila k Magikarpovi, který byl doposud velmi rozčílený, a uklidnila ho, dala mu tabletky vápníku a pak ho hodila zpět do vody.

Po tom co se Joy všichni představili a zakručelo Ashovi v břiše se vydali do nedalekého malého Pokémonového střediska. Tam se najedli a dostali nápad, že sestře Joy pomohou, jelikož sestra Joy musí ošetřovat Pokémony na několika ostrovech.

A tak se všichni ocitají na kajacích a sestra Joy jim se slovy:,, Nepojedu rychle." mizí před očima. Naši tři přátelé za ní pádlují seč mohou, ale najdou jen prázdný kajak a samo sebou se strachují co se jí stalo. Když už si myslí, že našli Chansey s hrůzou zjišťují, že je to Jigglypuff. Rychle pádlují co nejdál, kydž se zastaví, aby si odpočinuli, tak se z vody vynořují Joy a Chansey. Zrovna ošetřují Shelldera, a Ash s Traceym se jdou podívat, jak se léčí Pokémoni pod vodou. Když už Ashovi dochází kyslík, tak se objevuje Dewgong a chce si s Ashem hrát, bohužel ho jen pořádně dusí.

Zachráněný Ash a ostatní se vrátili zpět do Pokémonového střediska, kde se sestry Joy zeptali, proč nepracuje jako ostatní sestry v jednom středisku.A sestra Joy jim vyprávěla příběh o Magikarpovi.Jako malá holka našla na pobřeží malého zraněného Magikarpa, ošetřila ho a pustila na svobodu. Po nějaké době, na nějaké jachtě, když se dívala na ryby spadla do vody. Zachránil ji ten Magikarp, kterého ošetřila, ale byl mnohem větší. Je to ten obrovský Magikarp, který málem přistál na naších přátelích.

Sestra Joy má ošetřit několik dětí Seelů a chce se vydat na rouzbouřené moře, ale Tracey ji varuje. Sestra Joy ho neposlouchá a ujíždí. Tracey se chce za ní vydat, a tak se na kajacích ocitají všichni. V okamžiku, kdy sestru Joy už doháněli je smetla velká vlna. Použili však svých vodních Pokémonů a dopluli na blízký ostrov.

Na scéně se objevují Rakeťáci ve své ponorce podobné Magikarpovy. Chytají všechny do sítě a odříkávají svoji rýmovačku. Sestra Joy se hodně bojí o Seely a v tu chvíli se objevuje Magikarp. Útočí na rakeťáckou ponorku, ale nemá dost sil. A tak se Magikarp vyvíjí na Gyardose. Gyardos pak odpaluje Rakeťáky ze scény.

Joy se dostala k nemocným Seelům a uzdravila je. A též poradila Ashovi, že na Pupkovém ostrově je Pokémonový stadión a tak se tam Ash vydává.

Pokračování příště .

~Napsal/a Pidgeot


  • Komunita
  • Anime
  • Hry
  • TCG
  • Fan
  • Download
  • Ostatní