Anime

Seriálové řady >> Pomerančová liga

Nebezpečné krunýře

Ash a spol jedou na laprasovi. V tu chvíli je těsně míjí obrovskou rychlostí dvě lodě mířící na blízký ostrov. Lapras se vydává za nimi. Zjišťují že se poblíž ostrova našla zkamenělina kabuta. A je tam televize. Vedoucím archeologů je Joy. Ta do kamery vysvětluje důležitost

Tohoto nálezu. Rakeťáci je pozorují z ponorky a přemýšlí, že by mohli ukrást pikachu a zároveň se dostat do televize. Ash, Místy a Tracey se přidávají do archeologického týmu.

Vydávají se do zátoky, kde by měli být další zkameněliny. Najednou se proti nim valí obrovský balvan. Machokové ho odhazují a všichni jdou dál.

Konečně dorazili do zátoky a vykopávky se rozjely na plno. Ze srázu se na ně valí další kameny. Pikachu vidí jednoho muže a vydává se za ním. Ash ho následuje a jeho následují další. Ash to bere zkratkou a povaluje ho. Ten všechny varuje, že nastane zkáza, když toho nenechají. Oni nevěří, ale v tom přibíhá vědec a oznamuje, že našli další zkamenělinu.

Všichni jsou uvnitř jeskyně, kde byla zkameněliny nalezena. Tracey zjišťuje, že celá jeskyně je pokryta zkamenělinami kabutů. V tu chvíli se propadá strop jeskyně a na scénu vsházejí rakeťáci. Chtějí ukrást všechny zkameněliny. Hází jim bombu. Ti si ji přehazují, až ji dostane ash. Ten na ni kouká a pak ji odhazuje pryč. Jejím výbuchem se uvolnili všechny zkameněliny a rakeťáci je odvážejí balónem.

V tu chvíli se všechny zkameněliny probouzí k životu. Všichni utíkají z jeskyně. Venku jim ten muž co je varoval povídá ať jdou do lesa a zbudují si vor. To udělají a na poslední chvíli se dostávají z bortícího se ostrova. Omlouvají se tomu muži a sledují jak dlouhý pás kabutů odplouvá pryč

~Napsal/a Gengar


  • Komunita
  • Anime
  • Hry
  • TCG
  • Fan
  • Download
  • Ostatní