Anime

Seriálové řady >> Pomerančová liga

Všechno je růžové

Naši hrdinové sedí na Laprasovi a pokračují cestou po Pomerančovém souostroví. Tracey si přitom prohlíží Togepiho a ptá se jeho trenérky, jestli umí Togepi nějaké útoky. Misty říká, že se ho snažila něco naučit, ale marně. Poté všechny vyruší vodní vír, kterému ale neutečou a tak je vtáhne do svých útrob.

Když se všichni probudí, jsou na pláži neznámého ostrova. Tracey podle vysokých skal a celkově podle vzhledu usuzuje, že jsou na Růžovém ostrově (tady pozor-tento ostrov v originále zvaný Pinkan island nemá nic společného s ostrovem Cinnabar Island, překladateli taktéž přeložen za Růžový). Tak všichni vylezou po skalách a dostávají se do přírody. První, co je upoutá je růžový Rhyhorn opírající se o strom, ze kterého pojídá růžové plody. Tracey ostatním řekne, aby tu na něj počkali a sám podle větru se jako správný pozorovatel k Rhyhornovi přiblíží co nejblíže, aby si ho mohl detailně nakreslit. Ash samozřejmě z neznámých důvodů přiběhne k Rhyhornovi se srdcem na dlani a začne ho hladit. To Rhyhorna tak vyprovokuje, že všechny zažene k útesu, po kterém vyšplhali, a chystá se je tam shodit. Rhyhorn se rozeběhne a když už je přesně před našimi přáteli, (přitom Togepi začne pohybovat packama) narazí pouze do čistého vzduchu-a tak sám spadne z útesu a zachytí se o stromek trčící z něj. Po chvilce se Ash, Misty a Tracey objevují na jiném místě a zjišťují, že sem byly teleportováni. Ale nikdo neví, kdo jim takto před Rhyhornem pomohl.

To už ale přijíždí strážnice Jenny a ptá se, co tu Ash a ostatní dělají, že tohle je Pokémonové rezervace. Na povídání ale není čas, nyní musí zachránit Rhyhorna. Udělají to následovně: Ash a Tracey se za ním spustí a přivážou ho za provaz a pak ho Jenny svým autem vytáhne. Také se jim to povede a zdravý Rhyhorn odcupitá pryč. Jenny říká, že Růžovou barvu dávajají na omezenou dobu růžové plody vyskytující se pouze na tomto ostrově. Nyní všichni jedou na stanici.

Mezitím se na ostrov také dostávají Rakeťáci s úmysly pochytat všechny růžové Pokémony a jsou až překvapeni, kolik jich tu je. Jessie vysílá Lickitunga, aby porazil dva samečky Nidorany. Ty se ale utečou schovat do blízké jeskyně. Když tam jde Lickitung za nimi, tak po chvilce uteče a Rakeťáky začne pronásledovat Nidoking. Ty před ním začnou zbaběle utíkat.

Na policejní stanici se Jenny dozví pravdu, že naše hrdiny sem dostal vodní vír a tudíž jsou tu náhodou. Jenny to přijímá a odpouští jim. Následovně zavolá ash Oakovi a poví mu o ostrově. Poté se ale Jenny dozvídá, že jsou na ostrově pytláci. Společně s našimi hrdiny se v džípu vydává je zarazit.

Mezitím se Rakeťáci (to jsou ti pytláci) rozhodnou porazit Nidokinga. A za pomoci Weezingovo kouře (Smoke Screen), Arbokova Obtočení (Wrap) a Lictitungova oblíznutí (Lick) se Rakeťákům daří Nidokinga porazit. Než ho ale můžou chytit, objevují se naši hrdinové s Jenny a zastavují se. Poté Nidoking nashromažďuje všechnu sílu a svým ocasem odhodí Rakeťáky ze scény. Jelikož je ale dost zuřivý, vrhne se po džípu s Jenny, Ashem, Misty a Traceym. Řídící Jenny začne ujíždět a přitom se naši tři hrdinové snaží Nidokinga svými Pokémony zastavit, ale marně. Chvíli na to dojede Jenny omylem do slepé uličky. Vtom se Nidoking začne připravovat na Hyper paprsek (Heper beam). Ještě než tak stihne učinit, Mistin Togepi svým kroužením paciček použije Bariéru (Barrier), která Nidokingův paprsek vykryje. Aniž by o zásahu Togepiho někdo věděl, nařizuje Jenny, ať Ash, Misty a Tracey utíkají pryč. Poté Jenny Nidokinga nebojácně obváže lanem za pomoci svého auta a tím ho uklidní. Naši hrdinové jen zírají na výkony policistky Jenny.

Ten samí den k večeru už naši hrdinové chtějí odjet na Laprasovi, a když Jenny slíbí, že o růžových Pokémonech nikomu nepoví, tak také tak učiní. Misty se přitom svěří, že má dojem, že před Rhyhornem a Nidokingovým paprskem je zachránil Togepi, ale ostatní to moc vážně neberou.

Konec

~Napsal/a Mewtwo

Ash, Místy a tracey se se svými pokemony vezou na laprasovi. V tu chvíli se dostanou do mořského víru, který je vyvrhne na ostrov. Tracey vysvětluje, že jsou na růžovém ostrově.

Všichni vylézají po strmých skalách. Nahoře na útesu vidí růžového rhyhorna. Ash a Místy se dívají na něj z dálky, Tracey ale jde blíž. Ash ze sebe dělá machra a vidává se úplně k rhyhornovi. Ten ho však ucítí a odhodího k Traceymu. Rhyhorn se na ně vrhá. Oni utíkají k Misty a společně směřují ke kraji útesu. Dál však nemohou. V tu chvíli togepi použije metronom a teleportuje je za rhyhorna, ten však padá z útesu. Přijíždí policistka Jenny. Oni jí povědí o rhyhornovi a společně ho zachrání.

Mezitím je pozorují ze své magikarpovské ponorky rakeťáci. Vplouvájí však do víru a ten je vyvrhne taky na ostrov. Chtějí si chytit nějaké růžové pokemony. Objevuje se Jigglypuff.

Oni jásají že vidí růžového pokemona, ale hned z nich jásot opadá, když si uvědomí, že jigglypuffové jsou všichni růžoví. Okamžitě utíkají, protože jigllypuff zpívat. Běží po cestě

Náhle se zastaví a rozhlížejí se. Vidí samé růžové pokemony. James povolává victrebela a ten se hned na něj přisaje, Jessi povolává lickitunga a ten pronásleduje nidorany do jeskyně. A hned utíká pryč. Uvnitř je nidoking, který rakeťáky začíná honit. James povolá weezinga, ten používá kouřovou clonu. Arbok ho omotává a lickitung ho olízává.

Policistka Jenny vysvětluje Ashovi, Místy a Traceymu, význam růžového ostrova. Ash volá Oukovi. V tu chvíli se rozezní alarm a všichni se vydávají jeepem za rakeťáky. Pikaču používá bleskový šok a nidoking se probírá. Rakeťáky odstřeluje ocasem pryč a honí Policistku Jenny, Ashe a spol, kteří jsou v jeepu. Džíp se dostal do pasti všude okolo jsou strmé skály a nidoking používá hyperpaprsek. Togepi je ovšem zase zachraňuje a hyper paprsek je míjí. Jeny jede nazpátek a ze zadu omotává nidokinga lasem. Zamotala ho do lasa, a on padá k zemi.

Jenny Ashe a spol odváží lodí za víry

~Napsal/a Gengar

Naše kamarádi plavící se na Laprasovi v blízkosti jakéhosi ostrova zachytil vodní vír a oni se zachránili na břehu. Mezitím zjistili, že jde o Růžový ostrov na kterém údajně žijí zajímaví pokémoni, ale moc toho o nich není známo. Báječná záminka k průzkumu ostrova. Vyšplhali po strmém svahu skály a nahoře na paloučku zahlédli Rhyhorna, který byl celý růžový(!) a poklidně požíral bobule nějakého stromu. Tracey se k němu jako správný pozorovatel pokémonů opatrně přiblížil ze závětrné strany a zahájil pozorování (8 metrů délky, půlmetrový roh, ..).

Ash, když viděl jak se Rhyhorn poklidně pase, rozhodl se k němu jít přímo. To ovšem neměl dělat. Přítomnost cizí postavy Rhyhorna rozrušila a on se chystal zaútočit. Všichni přátelé se dali na kvapný útěk. Doběhli až k okraji útesu a před nimi byl jen sráz do moře. V tu chvíli zasáhl Togepi. Provedl několik pohybů svými krátkými pacičkami a přátelé byli překvapivě teleportováni mimo útok Rhyhorna. Ten kolem nich proběhl a zřítil se se srázu. Vtom se přiblížil terénní jeep a strážkyně Pokémoní rezervace, seržantka Jenny, přijela zjistit co se děje.

Vysvětlila našim přátelům, že do rezervace je vstup zakázán, a že i mírní pokémoni se mohou vylekat cizích osob. Naštěstí se Rhyhorn při pádu zachytil na vegetaci vyrůstající za strmé skály. Chlapci slezli k němu, přivázali jej na lano a pomocí jeepu vytáhli nahoru. Pikaču mezitím ochutnal bobule ze stromu na kterém se pásl Rhyhorn a k Ashově zděšení měl najednou růžový ocásek. Seržantka Jenny jej uklidnila, na ostrově jsou všichni pokémoni růžoví, jako důsledek stravy, která obsahuje přírodní barvivo.

Mezitím na ostrov dorazili také Rakeťáci ve své ponorce tvaru Magicarpa. Hned spřádali plány na pochytání růžových pokémonů, otevření cirkusu a vydělávání hromady peněz. První růžový pokémon, kterého spatřili byl Jigglypuff, ale brzo jim došlo, že ten je růžový vždy a proto raději prchli, aby je neuspal. Zkusili lapnout párek růžových Nidorinů. Ti před nimi utekli a schovali se v jeskyni, ze které vzápětí vyběhl sice také růžový, ale hodně naštvaný Nidoking. Situace se obrátila a nyní prchali zase Rakeťáci. Honička způsobila poplach, strážkyně ostrova přijala nabídku našich přátel a tak šli zjistit co se děje s ní.

Po krátkém boji byli sice Rakeťáci opět vykázáni ze scény, ale rozzlobený Nidoking se pustil do pronásledování jeepu s našimi přáteli. Prchali vcelku úspěšně, až se dostali se do skalnatého údolí, kde před nimi nebyla žádná úniková cesta. Opět, aniž si to kdo uvědomil učinil Togepi několik pohybů pacičkami a zničující paprsek z Nidokingova rohu se odrazil a nikomu neuškodil. Pak se seržantce Jenny podařilo Nidokinga chytit do lasa, znehybnit a uklidnit, aniž by mu ublížila. Vše tedy dopadlo dobře. Misty zpozorovala pohyby paciček Togepiho a došlo jí, že by to mohlo mít spojitost s jejich již druhým nevysvětlitelným zachráněním. Když se v minulosti snažila Togepi trénovat, nikdy to k ničemu nevedlo. Zkusila ho tedy přimět, aby znovu zkusilo pohyb paciček. Ale buď to Togepi umí jen v kritické situaci, nebo své schopnosti tají, v každém případě se nic nestalo.

Seržantka Jenny ještě naše přátele lodí zavezla mimo nebezpečné vodní víry, které (spolu se strmými skalisky) ostrov chrání, a oni se na hřbetě Lapprase vydali na další cestu

~Napsal/a Carp


  • Komunita
  • Anime
  • Hry
  • TCG
  • Fan
  • Download
  • Ostatní