Anime

Seriálové řady >> Pomerančová liga

Vzpoura Pikachu

Příběh začíná, jak jede Ash, Misty a Tracey po Laprasovi. Ash si stěžuje, že má hlad. Tracey navrhuje, že by se mohli vydat na blízký Mandarinkový ostrov (ovšem pozor, není to ten ostrov, kde sídlí profesorka Ivyová. Ten se v originále jmenoval Volencia Island a tento, kam naši hrdinové směřují se nazývá Mandarin Island). Ostatní souhlasí. Když už jsou blízko ostrova, vypadá to, jako by to byli jen budovy vznášející se na vodě. Ovšem jen vypadá, jinak jsou na ostrově obří budovy tvořící město.

Když Ash s přáteli připlouvá, sledují ho v obrazovce dvě tmavé postavy. Po chvilce jde vidět, že to je další tým Rakeťáků známí z dílu "Tajemství chovatelského střediska". Tento tým určitě nemá čisté úmysly a to dokazuje i jejich hláška: "Nadešel čas odplaty" při pohledu na obrazovku, která sleduje naše hrdiny na Laprasovi.

Když už je Ash s přáteli na ostrově, uvidí u přístavu Pokémony útočící na své trenéry. Po chvilce tudy velmi rychle projede velmi slabý paprsek. Vtom se Pikachu podívá na Ashe tvrdým, nemilosrdným a hlavně nenávistným pohledem a začne odcházet. To samé Mistin Togepi. Ash začne řvát na pikachu, ať se vrátí, ale dostane akorát pěknou řádku elektřiny od Magnemitů, kteří také neposlouchají své trenéry. Když Ash dokazuje, že mu to nestačí a stejně chce Pikachu zpět, odstraní ho z cesty Výbuch (Selfedestruct) Voltorba. Když ustane kouř, všichni Pokémoni už jsou pryč.

Po chvilce na místo přijíždí policistka Jenny, která se vyptává na podrobnosti. Při výslechu jí otravuje její Gastly. Když už jsou všichni na stanici, volají profesoru Oakovi. Jenny se domnívá, že síla, která způsobuje, že Pokémoni neposlouchají své trenéry je psychický útok, jelikož na jejího Gastlyho to nezabírá (psychické útoky jsou slabé proti duchům). Oak souhlasí.

Mezitím Rakeťáci přijíždějí na Mandarinkový ostrov. Po chvilce se Meowth proti nim obrátí a odejde pryč, přitom ho Jessie a James následují. Po chvilce běhu se Meowth zastaví před velikou věží a vklouzne dovnitř speciální rourou, i tudy ho Rakeťáci následují a dostávají se dovnitř. Jsou uprostřed obrovské haly a potkávají zde dvě postavy ve stínu. Jak sami poznávají, jsou to jejich o něco schopnější kolegové Butch a Cassidy. Oba dva týmy řeknou svojí verzi Rakeťáckého motta. Poté chtějí Jessie a James se svými kolegy zápasit, a tak vysílají všechny své Pokémony-Arboka, Lickitunga, Weezinga a Victrebella. Poté se ale na straně Butche a Cassidy objevuje Drowzee připojen ve zvláštním sloupu. To Drowzee vysílá, za pomoci stroje, který zvyšuje jeho účinky, hypnotické vlny způsobující "neposlouchavost" chycených Pokémonů. Stejné vlny použije Drowzee na Pokémony Jessie a Jamese. Tito členové týmu poté dostanou od svých přetaktovaných Pokémonů na frak.

Po chvilce se Jessie s Jamesem probouzejí v PokéCentru, kde uvidí Ashe, Traceyho, Misty a policistku Jenny. Tyto jmenované postavy jim, jak se dozvídají, pomohli, když je uviděli omráčené na ulici. Poté Jessie a James řeknou vše o Drowzeem, o Cassidy a Butchovi a o neposlušnosti Pokémonů a rozhodnou se být na straně dobra (!!).

Za nějakou tu dobu přijíždějí Jessie a James k Butchovi a Cassidy s vozíkem, který je plný Pokéballů se slovy: "Chceme být s vámi a tady vám neseme něco, čím ty ukradené Pokémony chytíte". Když už skoro Butch a Cassidy uvěřily, z vozíku vylítli schovaní Ash, Misty, Tracey a Jenny. Jenny hned začala se slovy zatíkám vás, ale Butch a Cassidy se nevzdávali. Proti Jennynimu Gastlymu vyslaly zvýšené síly jejich Drowzeeho. K tomu ještě přispěli síly ostatních ukradených Pokémonů a Gastly měl co dělat, aby vůbec zabránil útokům, které byly směřovány na naše hrdiny, aby dosáhly cíle. Vtom Ash dostal nápad. Začal vyprovokovávat svého Pikachu k elektrickým útokům. Pikachu se ho snažil zasáhnout a párkrát se mu to povedlo. Nakonec ale pobouřený žluťásek zasáhl omylem i přístroj, který zvyšoval Drowzeemu sílu. To způsobilo, že všichni Pokémoni dostali rozum a vrátily se zpět ke svým trenérům. To by mohl být i konec, ale Cassidy a Butch se nevzdávali. Poslali do boje o čest svého skvěle cvičeného Drowzeeho. Proti nim bojoval Ash po boku s Jessie a Jamesem.

Zápas byl stále vyrovnaný, ačkoliv proti Drowzeemu byla značná přesila. Dokonce to někdy i vypadalo, že Drowzee vyhrává. Po nějaké době chtěl Drowzee zápas zakončit mocným útokem Metronom, se kterým může udělat kterýkoliv útok. Drowzee se začal pohupovat a chystal se k použití útoku. To samé dělal i Togepi v náruči Misty. I když to ostatní nevěděli, to díky Togepimu byly Cassidy a Butch s Drowzeem poraženi a také díky němu vybouchla věž, ve které zmiňovaní padouši sídlily.

Cassidy a Butch byly uvěznění ve věznici, Jessie a James odešli po dobrém skutku opět páchat zlo a naši hrdinové vypluly na Laprasovi dál po širém oceánu.

Konec

~Napsal/a Mewtwo


  • Komunita
  • Anime
  • Hry
  • TCG
  • Fan
  • Download
  • Ostatní