Anime

Seriálové řady >> Pomerančová liga

Hrůza ve vzduchu

Ash se vrací z nákupu a ptá se Broka jak daleko to je na mandarinkový ostrov. Brok mu odpoví, že pěšky by ta šli měsíc, ale vzducholodí by tam byli za jediný den. kousek od nich je stánek kde nabízejí výherci cestu vzducholodí na mandarinkový ostrov. Ash vyhraje. Vydají se k oné vzducholodi. Mechanici (nebo co to bylo) jim řeknou, že se povídá, že na ní straší. V tom se tam objeví rakeťáci, převlečení za posádku, odhodí mechaniky a odtahují ashe a partu do vzducholodi.

Venku se objeví Jiglipuff, uvidí páku na odpoutání vzducholodi od země a myslí si že je to mikrofon. Skočí po ní, čímž odpoutá vzducholoď a jedno lano ho omotá takže letí se vzducholodí.

Ash, Misty a Brock jsou v jejich pokoji. Ash se propadne a jen tak tak se mu podaří vylézt z té díry. Přijdou tam rakeťáci a dávají jim jídlo. Vzducholoď se kymácí ze strany na stranu. Ash jim začne nadávat co to mají za mizerného pilota a rakeťáci si uvědomí, že oni dva to být nemohou a Mňau vaří. Běží do řídící kabiny. Zjištují, že nikdo neřídí. Studují příručku pro ovládání vzducholodí a posléze vypouštějí střídavě jednu nádrž a pak druhou nádrž, čímž polejvají Jiglypuffy. Jakmile se jim podaří stabilizovat vzducholoď, Jigglypuff vleze dovnitř. Vzducholoď vlétá do bouřkového mraku.

Ash a spol. se vzpamatují a zjišťují, že togepi je pryč. Prohledávají celou vzducholoď. Když jsou uvnitř balónu, vyleká je jigglypuff obalený prostěradlem. poté vyleká i rakeťáky. Ti zaútočí na Ashe a spol.James povolává weezinga, Broch Geoduda. Geodud ho uchopí a hodí pryč, čímž protrhnou vzducholoď. V tu chvíli vidí togepiho, který se prochází po kovové konstrukci. Misty pro něj leze po žebříku a bubasaur ji omotává šlahounami, aby byla jištěná. Rakeťáci chtějí využít toho, Ash a spol. jsou zaneprázdněni záchranou togepiho a chcou ukrást Pikachu. Nepodaří se jim to. Plynové vaky praskají.

Vzducholoď vylétá z mraku. Brok a Misty jsou v pilotní kabině a snaží se uřídit vzducholoď a Ash a pokémoni tvoří zátěž. Přistávají. terminál je vítá

~Napsal/a Gengar

Nyní se naši hrdinové vydali na Mandarinkový ostrov, aby přinesli Oakovi tajemný Pokéball. Nyní je trápí, jak se tam co nejrychleji dostat.

Misty a Brock sedí před obchodem, ve kterém Ash nakupuje vše potřebné k výpravě na Mandarinkový ostrov. Brock už se jen těžší na krásné pláže, když si prohlíží turistickou příručku. Poté vyjde z obchodu Ash s pikachu a oba táhnou obrovské tašky plné potřebného jídla na dlouhou cestu. Vždyť cesta na Mandarinkový ostrov jim bude trvat jeden celý měsíc. Brock s příručkou povídá, že kdyby vyjeli vzducholodí, byly by na Mandarinkovém ostrově za chvilku. Ale bohužel, naši hrdinové nemají na vzducholoď peníze.

Poté si všimnou stánku blízko prodejny. Je to jakási soutěž štěstí. Stačí přinést prodejní lístek a může se soutěžit. Právě zde nějaká paní se svojí dcerou vyhrály sadu kuchyňských magnetů. A další soutěž. Nyní se bude soutěžit o volný lístek na vzducholoď. Ash to chce zkusit. Jaké je udivení jeho přátel, když Ash, známí to smolař, vyhraje tři lísky na cestu vzducholodí do Mandarinkového ostrova zdarma!

Mezitím jsou Rakeťáci Jessie a James přes počítač spojeni se svým šéfem. Ten jim poroučí, aby nastoupily do vzducholoďové sekce rakeťáckého týmu. Schválně řekne, že na ně spoléhá. Když zavěsí, Rakeťáci jsou dojati. Mezitím Giovanni vysvětluje, že se Jessie a James hodí jen do akcí, na kterých nezáleží. Vzducholodě jsou už staré a k ničemu.

Naši hrdinové jsou už u vzducholodi, ve které mají odletět. Dva chlapíci se jim to ale snaží rozmluvit, že ve vzducholodi straší. Ty ale odhání Rakeťáci přestrojení za průvodce. Nechají naše hrdiny nasednout a sami si nastoupí. Myslí si, že jejich šéf věděl, že zde Ash s přáteli bude, a tak je poslal, aby ukradli Ashovo Pikachua. Mezitím přichází Jigglypuff, který vidí páku, a představuje si pódium s mikrofonem. Hned po mikrofonu skočí, ale ve skutečnosti vrazí do páky, kterou spustí vzducholoď k odletu. Vzducholoď se začne vznášet a provaz, který je k ní přivázán, zachytí Jigglypuffa za nohu.

Naši hrdinové jsou s přestrojenými Rakeťáky v odlétající vzducholodi. Když se pod Ashem propadne podlaha, zjišťují, že už letí. Poté jim Rakeťáci předávají jídlo-úplně ledovou polévku. James se vymlouvá, že je to starý eskymácký recept.

Poté se začne vzducholoď rozhoupávat z jedné strany na druhou. Misty se divý, že pilot řídí vzducholoď nezodpovědně. Poté Rakeťáci odchází za vařícím Meowthem, se kterým se jdou podívat do pilotní kabinky. Nikdo zde neřídí! Vzducholoď letí sama jen tak. Meowth si bere letecký manuál a čte, že v přední i zadní části vzducholodi jsou prostory s vodou. Z těch se voda po troškách vypouští, aby se vzducholoď vyrovnala. Toho se ujímá James. Za pomocí pák se snaží vzducholoď vyrovnat, ale nejde mu to. Pořád je vzducholoď buď až moc nahoru či zase moc dolů. Mezitím po kymácejícím se pokoji klouzají sem a tam naši hrdinové. Po chvilce se ale Jamesovi podaří vzducholoď vyrovnat. Poté si ale Rakeťáci všimnou, že letí přímo do černého bouřkového mraku. Meowth řve, ať se vypustí trochu vody z přední komory, ale nejde to. Obě komory jsou totiž už prázdné, proto se podařilo Jamesovi vzducholoď vyrovnat. Rakeťáci chtějí zmáčknout nouzové tlačítko, ale potom si to rozmyslí. Vždyť na ně šéf spoléhá. A tak se vydávají ukrást Ashovi jeho Pikachu. Mezitím se probouzejí z bezvědomí naši hrdinové. Všude je vše rozmlácené. Poté Misty s hrůzou zjišťuje, že Togepi zmizel. Mezitím vzducholoď letí přímo v tmavých mracích. Naši hrdinové Togepiho hledají všude ve vzducholodi, ale marně. Když už ho nikde nenašli, vydávají se na jediné místo, kde nehledali-do konstrukce vzducholodi.

Uvnitř také nemůžou Togepiho najít. Poté ale uvidí jiný pohyb. Na to vydí, co jej provedlo. Byl to Jigglypuff v ubruse, ale naši hrdinové si myslely, že je to duch. Ash, Brock a Misty se tolik vylekají, že utečou. Mezitím Rakeťáci zde také hledají, né však Togepiho, ale Ashe, aby mu mohli ukrást Pikachu. Ty ale také tak vystraší Jigglypuff v ubruse, že zbaběle utečou. Mezitím bouřka šílí.

Po chvilce se už v konstrukci vzducholodi setkávají naši hrdinové s Rakeťáky. Rakeťáci po odříkání motta chtějí po Ashovi Pikachu, Ash odmítá a začíná boj. Jessie a James vysílají Arboka a Weezinga. Arbok používá Jedový útok (Bind), Pikachu proti němu Elektrický útok (Thunder Shock). Proti Weezingovi nastupuje Brockův Geodude a oba do sebe narážejí, až Geodude Weezinga chytne a odhodí ho. Přitom letící Weezing protrhne plášť vzducholodě. Pod silnou bouřkou se začne trhat skoro celý plášť. Poté Misty uvidí Togepiho, jak leze po jednom z trámů konstrukce. Misty se vydává ho zachránit, a při tom jí Ashův Bulbasaur přidržuje svými výhonky. Vzducholoď už vylétává z temných mračen na čistý vzduch. Misty už je skoro u Togepiho, ale najednou jí přijde do cesty Jigglypuff. Najednou přijde otřes, při kterém Rakeťáci padají z konstrukce do moře. Letem se chytají plátna, které používají jako padák. Avšak jim na tento "padák" spadne Jigglypuff, který oba svojí ukolébavkou uspí a Rakeťáci spadnou do vody. Mezitím už Misty stojí v bezpečí i s Togepim. Ale začíná ze vzducholodě utíkat vzduch. Naši hrdinové vypouštějí Pokémony, kteří vzducholoď vyrovnají. Mezitím se Brock snaží přistát. Nakonec se mu to povede, ale vzducholoď tím zničí. Ale co, hlavně že jsou všichni zdraví a už na pevnině. Dokonce se dozvídají, že přímo na Mandarinkovém ostrově! Teď už stačí najít záhadný Pokéball a dopravit ho profesoru Oakovi.

Konec

~Napsal/a Mewtwo


  • Komunita
  • Anime
  • Hry
  • TCG
  • Fan
  • Download
  • Ostatní