Pikachu.cz
Jméno: Heslo:
Yandex.Metrica

Anime

Seriálové řady >> Johtovy cesty

Zápas s vlnkou

Ash a přátelé zrovna jedí. Moc jim chutná, zvláště Ashovi, jenže jak tak hltá, sousto mu náhle zaskočí a začíná se dusit. Všichni jsou z toho zoufalí, nejvíce Pikachu, který se připravuje k použití elektřiny, ale naštěstí to není potřeba. "Pach" elektřiny sem přiláká zbloudilého Mareepa. Ten se rozběhne k Pikachu a začne se k němu tulit. Pikachuova obrana elektřinau se mu velmi líbí, nadýchá mu vlnu a navíc přiláká i zbytek stáda, ve kterém se po chvilce Pikachu úplně ztratí.

Přiběhne malá Mary a snaží se Mareepy rozehnat, odstoupí jen Vlnka. Zbytek poslechne až dívčinu matku a jejího Raichu, respektive jeho elektřinu. Když se jí Mareepové dostatečně nabaží odejdou domů. Naši hrdinové jsou také zváni. Dovídají se, že za necelý týden se v údolí koná slavnost s mnoha soutěžemi. Jednou z nich je soutěž o nejlepší vlnu a turnaj v pokémonu. Mary touží se ho zúčastnit, ale máma jí to ještě nechce dovolit. Naši kamarádi (tedy vlastně Brock) se nabídnou, že jim pomohou s nějakou prací.

Odpoledne vyhnali Mareepy na pastvu. Raichu s Pikachu se starají, aby se stádo nerozprchlo. Když už je po práci a Maryina máma odešla, vyzve Mary s Vlnkou Ashe a jeho Pikachu k zápasu. Vlnka zahajuje slibně. Hlavovým útokem sice mine, ale mečivý útok Pikachu poměrně otřese. Pak na sebe oba pokémoni navzájem zaútočí bleskovým útokem. Výboj se nad nimi vznáší docela dlouho dokud Pikachu neustoupí. Pak už jen uskakuje před dalšími blesky. Mary Vlnku hecuje k vyššímu výkonu, jenže Vlnka spotřebuje poslední zbytky své energie a zhroutí se. Když Mary zjistí, co udělala lituje toho a chce svou chybu napravit. Ash ji utěšuje, že i chybami se člověk učí, a že i on jich hodně udělal.

Naši přátelé zůstávají u sympatické rodinky i na večeři. Je vskutku bohatá a jistě i chutná, ale Mary se jí nezúčastní, sedí na terase a povídá si s Vlnkou. V noci se všichni vydávají s Mareepy do bouřky. Na vyvýšené skále se stádo shromáždí a užívá si blesků. Mareepům elektřina neuvěřitelně nadýchá kožíšky a dodá jim novou energii. Pokud jste zde zatím postrádali Rakeťáky, tak teď už nebudete. Během chvilky se totiž Mareepové ocitnou v síti pod rakeťáckým balonem. Jakmile se Pikachu připraví k útoku, je také polapen a uvězněn v kleci.

Balón je speciálně upraven tak, aby dokázal zachytit elektrické útoky a jejich energii použít ke svícení řetězy barevných žárovek. Jenže Raichu zaútočí nečekanou silou a balón v plamenech klesne k zemi. Rakeťáci se přesto nevzdávají a na pomoc povolávají Weezinga a Arboka. Bleskový útok Mareepů dokáže odrazit panel, jež drží Mňau v tlapkách, a tak Vlnka s Mary připraví Rakeťákům nemilé zato velmi taktické překvapení. Všichni Mareepové zaměří svůj útok na Vlnku, aby se nabila. Blesku, který pak Vlnka vytvoří by nedokázalo odolat vůbec nic, natož pak Rakeťáci. Ti pochopitelně mizí ze scény.

Ráno Mary, potom co dokázala, dostane svůj první pokéball a svolení k účasti na turnaji. Jak si v něm povede se už bohužel nedovíme, protože naši přátelé se již nemohou déle zdržet a vyrážejí na další cestu k Azalkovému stadionu

~Napsal/a Bubák


  • Komunita
  • Anime
  • Hry
  • TCG
  • Fan
  • Download
  • Ostatní