Anime

Seriálové řady >> Pomerančová liga

Nápadník pro Misty

Když se naši hrdinové plaví k ostrovu Trovita (na Laprasovi, presto, že jim v minulém díle sestra Joy zamluvila lod :o), zahlédnou malickou holcicku se svým Seelem, jak se topí ve vodním víru. Misty ihned vypustí z pokéballu Staryu a plave s její pomocí holcicku zachránit. Pritom už tu malou hledají její prátelé... a jeden kluk si všimne Misty, jak holcicku zachránila, a velice ho zaujme.

Kluk beží za malou holcickou, je to jeho sestra. Seznamuje se tak s Ashem a Traceyim, ale hlavne s Misty... Ten kluk je z Misty úplne okouzlen. Zanedlouho se Ash dozví, že je místním trenérem stadionu a vyzve ho na souboj.

Následuje jakýsi "vstupní test", všichni jedou rychle na lodi po proudu reky a Ashovi Pokémoni se snaží sestrelit terce. zatímco se Ash snaží, trenér vzadu na lodce flirtuje s Misty.

Ash vstupní test samozrejme udelal, takže príštího dne bude s trenérem souperit. S Traceym šel prespat snad nekam do hotelu, zatímco Misty prijala pozvání a šla s tím trenérem na veceri. Tam se seznámila ješte lépe i s jeho mailckou sestrou. Videla všechny jeho Pokémony, jak tancí do rytmu hudby. Trenér je ucí tancovat, aby byli silnejší. I Misty si s ním potom zatancovala a on se ji ptal, jestli by tu nechtela zustat. Misty se nemohla rozhodnout...

Druhého dne zacal zápas mezi trenérem stadionu Trovita a Ashem. Misty, Tracey, trenérova sestricka a další její kamarádi vše sledovali z výšky z balónu. Ash se snažil co mohl, protože chtel získat odznak, zatímco jeho souper se snažil ukázat výhru Misty.

Ash si zvolil tri Pokémony. Pikachu, Bulbasaura a Squirtla. Když vyhrají alespon dva z nich, získá Ash odznak. První šel na radu Pikachu proti Elektabuzzovi. Pikachu prohrál, a Misty, která vše sledovala, by tedy mela mít radost. Predstírala, že ji má. Jako druzí zápasili Bulbasaur a Exeggutor, tentokrát vyhrál Ashuv Pokémon, když uspal soupere spacím práškem. To trenéra trošku zarazilo, nicméne kvuli Misty byl odhodlán vyhrát. Poslal tedy Starmie proti Ashovu Squirtlovi. Squirtle už málem prohrál, když tu zacala zezhora z balónu Misty Ashe povzbuzovat, že se preci nedá tak lehce porazit. To Ashe i jeho Pokémona tolik povzbudilo, že nakonec padlo vítezství na Ashe. Získal tedy tretí odznak... a poražený trenér nyní pochopil, že Misty miluje Ashe a ne jeho. Rozloucil se tedy se štastlivcem Ashem a s milovanou Misty a samozrejme ji nechal otevrenou cestu na návrat, kdyby si to preci jen rozmyslela.

A tak se Ash, Misty a Tracey vydali opet za dalším dobrosružstvím

~Napsal/a David Pravda


  • Komunita
  • Anime
  • Hry
  • TCG
  • Fan
  • Download
  • Ostatní