Anime

Seriálové řady >> Pomerančová liga

Podivná příšera

Naši hrdinové se konečně dostávají do Trovitopolisu, odkud jim chybí už jen kousek na ostrov Trovita, kde leží další Stadion. Výhled na město je skutečně překrásný, ale naši přátelé netuší, že je někdo sleduje…

Rakeťáci tentokrát vymysleli dokonalý plán - použijí výbušninu, aby Pikachu spadnul do díry a pak ho jednoduše chytí. Aktivují tedy detonátor, bohužel, James nedal výbušninu na správné místo a tak se propadnou sami. Otřes půdy ale způsobí, že se zřítí i Ash, Tracey a Misty. Všichni spadnou přímo vedle kanalizace, do které se hned vydají (musím konstatovat, že takhle čistou vodu jsem v kanalizaci ještě neviděl…) . Po chvilce chůze ale Ashovi něco zaklepe na rameno… Ash se otočí a uvidí velké chapadlo! Okamžitě přikáže Pikachu použít svůj Bleskový útok (ThunderShock nebo ThunderBolt), ale Misty ho zastaví, protože všude kolem nich je voda. Ash povolá Bulbasaura, ale to chapadlo ho chytí a odnese pryč. Ash se chce za ním vydat, ale v tom se nad nimi objeví důstojnice Jenny a pomůže jim ven. Bohužel Rakeťáci takové štěstí neměli a tak teď bezcílně bloumají kanálama.

Ve vězení, kde jsou kvůli vazbě, jim nakonec důstojnice Jenny oznámí, že jsou volní, ale v tom okamžiku za nimi přijde starosta a začne blábolit něco o tom, že za týden jsou volby a nikdo se to nesmí dozvědět, že by to zkazilo pověst atd atd. Chce, aby zůstali ve vazbě alespoň do dalšího týdne, ale Jenny to odmítá. Naši přátelé se rozhodnou, že i přes varování starosty se vydají hledat Bulbasaura. Starosta se ale rozhodne rázně zakročit a posílá do stok armádní jednotku.

Ve stoce Misty vyklouzne z ruky Togepi, ale chytí ho na poslední chvíli, než spadne do vody. Ale bohužel, Misty i s Togepim odnese to záhadné chapadlo. Mezitím se Rakeťáci, kteří se s tou příšerou také setkali, rozhodnou jí vyděsit a převzít tak iniciativu . Nasadí tedy hrůzné grimasy a vyběhnou za roh, kde na ně čeká co jiného, než armáda! Velitel dává pokyn k palbě na 3 "neznámé objekty" a Rakeťáci pod palbou těsta (???) utíkají ze scény.

Ash se rozhodne použít Muka, kterého mu dal Profesor Oak a ten je zavede až k díře v kanálu, kterou proplavou… Poté, co se Ash probudí (omdlel) se dozvídá, že ta příšera není nikdo jiný, než 2x tak velký Bulbasaur a chapadlo nebyla nic jiného než jeho Šlehavý útok (VineWhip). Bohužel, mezitím, protože armáda nic nenašla, se starosta rozhodne zabetonovat všechny východy z kanálů. Ale jak už to tak bývá, když voda nejde jednou cestou, tak jde druhou… Starosta tedy ve vaně pocítí velký omyl svého rozhodnutí, když obrovský proud vody znící jeho potrubí a on s vanou vyletí ven. Za ním se na vodě vezou naši přátelé i s Bulbasauurem. Ten má starostu ještě stále rád (i přesto že ho starosta jako dítě pustil v bedně do kanálů, protože se nechtěl vyvinout). Starota má ale v záloze armádu, kterou neváhá použít, ale zastavuje jí Pikachu s Bulbasaurem. Nakonec ten velký Bulbasaur pochopí, že ho starosta nechce a tal ůStarosta mizí ze scény":o)))

Všechno dobře končí, Kanály jsou v pořádku a Bulbasaura dostává na starost sestra Joy. Nakonec se i Rakeťáci dostávají ven z kanálů. Naši hrdinové se tedy vydávají na ostrov Trevita.

To be continued…

~Napsal/a Jedi_Knight


  • Komunita
  • Anime
  • Hry
  • TCG
  • Fan
  • Download
  • Ostatní