|
Pokemon !!! Gotta catch'em all !!! |
|
|
| [ Obnovit stránku ] | Diskuse k povídce | [ Přidat vlastní komentář ] |
| Gilmux [neregistrován(a)] | 25.10.2009 08:41 |
| Jen upozorňuji, že Nera Akkari má zákaz čtení těchto nesmyslů .P ,) Majo: Hele, já jsem na tom tak, že mě musí chytit spisovatelské střevo, jinak se do toho nedokopu ^^; Takže nevím jak to bude, ale třeba časem .) | |
| majo [neregistrován(a)] | 09.04.2009 22:01 |
| ja bych chctel dily | |
| Gilmux | 24.03.2009 15:13 |
| Hmm... a chtěli by jste? | |
| Dark Absol | 10.06.2008 21:25 |
| Myslíš, že nějaký bude? | |
| Panosh | 05.06.2008 23:17 |
| Pokracuj uz se nemuzu dockat dalsiho dilu... | |
| Kirta [smazán(a)/přejmenován(a)] | 13.08.2006 13:34 |
| No ja sem tedka jak giovanni porazil flareona a mela bych par vyhrad... Za 1. je to dost... kruty a za 2. u tech predchozich dilu byl kazdej jako ze serialu... | |
| Gilmux | 08.08.2005 23:40 |
| Já vim, ale tak moc sem toužil to hodin už konečně na net, že sem se s tím enchtěl dál zdržovat- další chystaný díl už bude určitě propracovanější a nebude tak stručný.... | |
| Sirus | 05.08.2005 20:23 |
| Vcelku zaujímavé je, že ja naopak zväčša neviem čo "odecpat"...Z toho všetkého čo som vyškrtol by mohli byť ešte tri ďalšie kapitoly... | |
| Gilmux | 03.08.2005 19:04 |
| Není to tak dlouhý jak sem si představoval, ale už sem nevěděl co tam nacpat ^^;; | |
| Cinos | 01.08.2005 10:38 |
| ;) | |
| Gilmux | 31.07.2005 19:18 |
| Dyk sem říkal že začnu znovu v Jhoto ^^ Btw, tenhle díl je hodn krátkej, ale to se od příštího změní- co bych sem přidal mě napadlo až potom co sem to sem hodil ^^; | |
| Sirus | 31.07.2005 13:33 |
| Gilmux začína plniť svoje sľuby ^^ | |
| stormik | 04.01.2005 19:21 |
| Je to dobré líbí se mi na tom ty zvraty a překvapení. Po 12. kapitole jsem nemohl usnout, ten šok, že útokem gilotina jde udělat ze Fleirona 2...... což mě ani ve snu nenapadlo.... (byl to velmy dobrý a originální nápad ale pokemon je pohádka a myslim že upozornění pro lidi jejichš nej pokemon je Fleiron by neškodilo) jo a dávam za 1 originalita a zpracování mimochodem myslim že, charmander se tam dvakrát vyvinul v charmeleona - ale budu rád za další díly, protože už se jich nemůžu dočkat a sory za drobnou kritiku Ahoj stormik | |
| Sirus | 21.10.2004 17:15 |
| povidky@pikachu.cz napíš im ju, zverejnia ju... | |
| Kuči [neregistrován(a)] | 16.10.2004 20:15 |
| Je to fakt dobré. Môžem jednu otázku? Asi ma budete považovať za blázna, ale mam nejaké nápady na poviedky. Ale neviem, ako to môžem dať na túto stránku. Poradí mi niekto? Vďaka. | |
| Gilmux | 30.08.2004 22:31 |
| Mám už skoro dopsanej další ^^ | |
| Sirus | 30.08.2004 15:13 |
| Konečne! Nový diel!!! Dúfam, že v budúcnosti si už nebudeš dávať tak načas. | |
| Gilmux | 30.08.2004 09:19 |
| Gardie: Asi tak nak ^^ | |
| gardie | 18.08.2004 14:50 |
| Dragonmág: Tohle má k seriálu asi tak blízko, jako oheň k vodě. | |
| Dragonmág | 18.08.2004 13:05 |
| je to dobry ale chtelo by to vlastní napad a ne podle serialu | |