|
Příběh se špatným koncem |
|
|
| [ Obnovit stránku ] | Diskuse k povídce | [ Přidat vlastní komentář ] |
| irina [smazán(a)/přejmenován(a)] | 21.10.2002 14:08 |
| Hmmmmmm. No já jen, že takhle by si to asi autorka nepředstavovala... | |
| Padma Patilová [smazán(a)/přejmenován(a)] | 15.09.2002 19:27 |
| pěkně opsané ... | |
| Michaela | 14.09.2002 10:32 |
| No nic moc jen nemastné věty tob zvládnu i já | |
| Ducky | 09.08.2002 20:08 |
| Hezké konečně nějaký příběch se špatným koncem :))) | |