|
|
|
| Sraz trenérů Pokémonů |
| Morx | 26.06.2002 00:00:00 | ||
| |||
| zrušeno (nepřiřazená registrace) | 28.06.2002 14:09:46 | |
Prosím, napište se sem všichni co přijdete! | ||
| #Wolfest The Wolf (nepřiřazená registrace) | 02.07.2002 14:57:16 | |
nepřijedu | ||
| Caesar (nepřiřazená registrace) | 30.10.2002 14:49:06 | |
Ani Já! | ||
| Jasmina | Napsat zprávu | 09.11.2002 18:02:25 |
Tak někdy jindy..... Co někdy teď? | ||
| Napsat zprávu | 17.03.2003 14:15:26 | ||
Bude dalśí. Ten první se nekonal pro nedostatek lidí.
xmlns:w="urn:schemas-microsoft-com:office:word" xmlns="http://www.w3.org/TR/REC-html40">
| ||||
| Lady Arcanine (nepřiřazená registrace) | 26.05.2003 12:42:02 | |
Bah... | ||
| Lady Arcanine (nepřiřazená registrace) | 09.06.2003 08:10:32 | |
hele ale to bych brala,aspoň to neni v 7:10 jako obvykle | ||
| kokoska | 03.08.2003 18:52:13 |
ahojky jak se mate a sezna mi se mi | |
| .... (nepřiřazená registrace) | 21.10.2003 15:52:37 | |
Co takhle nejakej dalsi? Nekdy ted? | ||
| Napsat zprávu | 25.08.2004 14:39:04 | ||
Zatim neplánuju ;) | ||||
| Přidat komentář |
|
|