[zpět  k
povídce
]
Kailó a jeho PokéMoni
[seznam
povídek
]

[ Obnovit stránku ] Diskuse k povídce [ Přidat vlastní komentář ]

MISTRpkmn26.05.2004 16:39
tohle je asi prvni povidka ke ktery neco pisu,a rikam ti ze to je skvely!(nerikam ze ostatni povidky sou horsi nebo hrozny!)rozhodne pis dal!

Hiro.P09.05.2004 21:50
Třebas tohle: "Jakmile Kailó pocítil sluneční žár, jež v lese nešel skrze hustý porost stromů vůbec znát, zalil ho příjemný pocit." Přečti si tu větu pořádně. Nemyslíš, že by šla napsat líp? "Kailó se okamžitě rozběhl za ním avšak nebylo lehké se k němu dostat." Místo avšak by se sem asi vážně hodilo spíš obyčejné ale, je to celé takové přehnaně spisovné :o)

Hiro.P04.05.2004 18:37
Mě se to líbí, ale jak už řekl Piky, ta jména jsou dost zvláštní...já vím, já nemám co mluvit, podle Meiling jsou má jména naprosto nezapamatovatelná a navíc se skoro nedají vyslovit, ale to by zase tak nevadilo. Ale přijde mi trochu zvláštní takový ten polo-spisovný způsob, který se klidně mění uprostřed věty. Někde máš prostě výrazy, které bych hledala snad vážně jenom někde v knížkách a jinde zase to, co jde slyšet jenom volně na ulici. Je to takové zvláští, ale neříkám, že je to chyba. Jenom by to potřebovalo trochu uhladit. A příběh zatím hodnotit nebudu, jsou to jenom dvě kapitolky a v podstatě se tam nic moc nestalo. A když už sme u těch 'kapitolek', mohly by být trochu delší :o)

pikacvok04.05.2004 05:15
Máš tam dost podivná jména. Něco normálnějšího by nebylo na škodu. A taky mi přišlo trochu divné to s tím Jollym. Je to přece trenér Pokémonů, tak ho rodiče nemůžou jen tak nutit, aby s nimi odjel. Ale jinak to docela ujde. Rozhodně piš dál.