Power Plant (Elektrárna)

Nyní, když máte Fly a Surf, je čas vydat se navštívit elektrárnu. Dostaňte se tedy na Route 9. Na konci této stezky surfujte po vodě směrem na jih. Před vámi bude opuštěná elektrárna. Před ní ale na vás čeká jeden zápas:
Vstupte do elektrárny, ve které můžete chytit plno elektrických POKÉMONů, včetně tak populárního Pikachu. Najdete zde plno různých Poké Ballů. Ale pozor! Jen v 5. z nich jsou věci. Zbytek jsou Voltorbové, což jsou POKÉMONi podobní Poké Ballu. Ale nebojte, pokud s sebou máte skalní či zemní typ, električtí POKÉMONi jsou bez šance. Takže, tyto předměty se zde nacházejí:

Získejte Zapdose
V této elektrárně má svoji skrýš jeden ze tří vzácných POKÉMONových ptáků, na kterého máte jen jeden pokus na odchyt. Před zápasem si hru uložte. Zapdos, elektrický pták na levelu 50 je dost silný a obtížně se chytá. Při souboji se mu snažte život ubrat co nejvíc, jak jen to jde. Poté by jste ho měli třeba uspat, zapálit, otrávit atd. jinak ho nemusíte ani trefit! Házejte na něj Ultra Ball a doufejte, že budete mít štěstí. Pokud se vám ho chytit nepodaří, nahrajte pozici a zkoušejte znovu. Až zde skončíte, vraťte se zpět (pomocí Fly)do Fuchsia City.


Route 16 Úvod Route 19