Fuchsia City (Fuchsiové město)

Nyní, když jste prošli několika dlouhými stezkami za sebou, když jste vyhrály nad spoustou trenérů a nachytali si nové POKÉMONy, čeká na vás další město. Specialitkou tohoto města je safari, ve kterém si můžete chytat nové cenné POKÉMONy.

PokéMart
Seznam věcí, které si můžete v obchodě koupit:
ZBOŽÍCENA
Ultra Ball1200
Great Ball600
Super Potion700
Revive1500
Full Heal600
Super Repel500

Další prut
Pokud je vám Good Rod málo, na severovýchodě se v domku nachází člověk, který vám dá o něco lepší Super Rod.

Bezzubý dozorce
Dozorce safari žije ve vedlejším domě než chlápek, co vám dal Super Rod. Ale po rozhovoru s dozorcem zjistíte, že ztratil někde zuby a proto nemůže mluvit. Na vás je, aby jste jeho zlaté náhradní zuby někde v safari našli.
V Oblasti safari, která je na severu města pokračujte skrz vysokou trávu. Najděte východ a pokračujte, dokud na samém konci safari nenajdete skrytý dům. Jsou všude kolem něho sochy POKÉMONů. Poblíž tohoto domu konečně najdete hledané Gold Teeth (Zlaté zuby).

Získejte HM 03 - Surf a TM 32 - Egg Bomb
Ale ještě ze safari neodcházejte! Zajděte také do skrytého domku a tam od chlapíka dostanete další HM, a to schopnost Surf. Tuto schopnost naučte svého vodního POKÉMONa-nyní na něm budete moci jezdit po vodě! Dále můžete v safari najít nové TM. Musíte v Area 3 najít chatrč a tam schopnost Egg Bomb od jednoho chlápka dostanete. Toto je prozatím v safari vše. Pokud chcete, nalézají se zde vzácní POKÉMONi (Tauros, Scyther, Pinsir, Chansey, Dratiny, Kangaskhan…) které si můžete chytit. Ale o tom až níže…

Získejte HM 04 - Strength a Rare Candy
Se zlatými zuby jděte zpět k dozorci. Dá vám za ně další HM, a to HM 04 - Strength. Když tuto schopnost naučíte nějakému POKÉMONovi, poté můžete odsouvat balvany. Jak to myslím, se hned můžete přesvědčit. Vpravo v domku odsuňte nyní kámen pryč a naleznete Rare Candy. Rare Candy, což je věc, která přidá zvolenému POKÉMONovi 1 level navíc.

Fuchsia City Gym (Stadión Fuchsiového města)
Zdejší šampión je Koga, který má v oblibě POKÉMONy jedovatého typu. Takže, na tento stadión s sebou vezměte Psychického, ohnivého, zemního vodního či broučího POKÉMONa. Na stadiónu se snažte najít neviditelné zdi a obejít je. Když se pozorně podíváte, tak je najdete. Dostaňte se tedy až ke Kogovi a vyzvěte ho.
S vítězstvím dostanete Soul Badge (Duchovní odznak) a TM 06 - Toxic, což je nejlepší jedovatý útok

Safari Zone (Oblast Safari)
Toto safari je nejen domovem mnoha vzácných POKÉMONů, ale také velkého počtu zajímavých věciček. Jsou to tyto:
Zde jsou poněkud zmatená pravidla ohledně chytání POKÉMONů v Safari:

Zde máte popis POKÉMONů, kteří se zde vyskytují:

Vstupní oblast:
Nidoran Female (pouze v Blue), Nindorina, Nidoran Male (pouze v Red), Nidorino, Exeggcute, Parasect, Venonat, Rhyhorn, Chansey, Scyther (pouze v Red), Pinsir (pouze v Blue). Ve vodě: Krabby, Psyduck, Slowpoke, Dratini, Dragonair.

Oblast 1
Nidoran Female (pouze v Blue), Nindorina, Nidoran Male (pouze v Red), Nidorino, Exeggcute, Paras, Parasect, Doduo, Kangaskhan, Scyther (pouze v Red), Pinsir (pouze v Blue). Ve vodě: Krabby, Psyduck, Slowpoke, Dratini (Blue only)

Oblast 2
Nidoran Female (pouze v Blue), Nindorina (pouze v Blue), Nidoran Male (pouze v Red), Nidorino (pouze v Red), Exeggcute, Paras (pouze v Red), Venomoth, Rhyhorn, Chansey, Tauros. Ve vodě: Krabby, Psyduck, Slowpoke, Dratini (pouze v Blue)

Oblast 3
Nidoran Female (pouze v Blue), Nindorina, Nidoran Male (pouze v Red), Nidorino, Exeggcute, Paras (pouze v Red), Venonat (pouze v Blue), Venomoth, Rhyhorn (pouze v Red), Chansey (pouze v Red), Kangaskhan (pouze v Blue), Tauros. Ve vodě: Krabby, Psyduck, Slowpoke, Dratini (Blue only)

Až skončíte s Fuchsia City a s Oblastí Safari, odejděte západním směrem.


Route 15 Úvod Cycling Road