Hlavní stránka návodů

Jak chytit Mewa v Pokémon

Blue/Red/Yellow
!!!Pozorně sledujte a čtěte níže uvedené kroky!!!

Napřed naučte některého z Vašich Pokémonů HM02 FLY.Na Route 8,Stůjte před dveřmi vchodu do Underground Path. ULOŽTE SI SVOU POZICI abyste, pokud se Vám to napoprvé nepovede, mohli akci zopakovat.

Popojděte dolů o jeden krok a RYCHLE stiskněte Start. Pokud se Vám to podařilo,menu vyskočí dřív než Vás Gambler uvidí. Otevřete seznam pokémonů vyberte toho, kterého jste naučili FLY a leťte do Cerulean City.

Gambler Vás sice uvidí, ale dřív, než něco udělá, Vy už letíte.

Nechte tlačítko Start odpočívat..Jděte přes Nugget Bridge a hledejte trenéra který je na obrázku(pro popis:je to Youngster).

<>

Pokud půjdete hned doprava,hra se „kousne“.Proto jděte až ke zdi a až poté doprava. Poražte jeho pokémona(Slowpoke,Level 17). Nyní opět použijte tlačítko Start. Otevřete seznam pokémonů vyberte toho,kterého jste naučili FLY a leťte do Lavender Town.

Nyní jděte směrem na Route 8.

Jakmile vejdete na Narrow Path,menu najednou zničehonic vyskočí. Zmáčkněte B pro odchod…

...a kdo pak to je!  Mew na Levelu7 a jeho jediný útok je Pound.  Pokéball, go!Thanks to TheScythe from the GameFAQs message boards for the information on how to do this.
For detailed information on how this trick works, as well as how it can be used to catch any Pokémon in the game, click here.
Discuss this trick on the Message Board.
You can download save files from the start of this procedure to use on a GameBoy emulator here.


Původní autor:White-Cat