Máte pocit, že máte ostatním co říct? Váš názor na to jak nejlépe hrát? Něco jiného, o čem si myslíte, že ostatní zaujme? Napište nám, my Vaše názory rádi zveřejníme.


   Strategie :
   Nejdůležitější je strategie. Musíte být ostří a nebýt milosrdní. Je hrozné ničit kamaráda, který si před časem koupil svůj balík a potřebuje trénovat - ale nikdo nebude milosrdný. Před časem jsem vyhrál protože soupeř neměl energetické karty a nemohl útočit a já se svým Gyaradosem útočil. Možná si řeknete, že to byla srabárna, ale co se dá dělat. Strategii si vybudujte podle svého - v klidu sesbírejte energie, vyvíjejte Pokémony a potom haste. Já všechny kosim od samého začátku - později by to bylo nemožné. Jaký je váš charakter, tak útočte(demoliční...).

   Začínáme hrát.

   Stavba balíku :    Můžete si koupit Strater Set(normální a Rakeťácký) nebo tématický balík. Nebo si nakupte hordu BoosterPacků(cena v PokéCentru v Praze činí 129 Kč za jeden) a potom vyberte a postavte. Pokud máte balík koupený, tak tohle přeskočte. Pokud ne, poradím jak postavit balík.

   1. Já jsem si koupil tématický Tráva/Voda a vyhovuje mi. Rozhodněte se, co chcete.

   2. Vyberte 2 druhy energií, které se nenávidějí a které mají jiné Wekness(slabost). Pokud vyberete jenom jednu energii, například Bojové a postavíte se proti psychikovy, máte to prohrané, proto vybírejte dvě neenergie. Pokud jich vyberete víc, je možné, že nikdy nedostanete správné energetické karty.

   3. Poté, co jste si vybrali energie, vyberte Pokémony. Pro náš návod si vyberu Trávu a Vodu. Vyberte si 4 základní Pokémony(mají v levém horním rohu Basic Pokémon) od každého 4 kusy. Pokud si vyberete ty, které později budete vyvíjet, nabalte tam jim jejich fáze. Ale v klidu! Fáze až potom!!

   4. Každá karta v balíčku může být maximálně 4x.

   5. Každého Pokémona,který se vyvíjí. Máte třeba Bulbasaura. Dejte tam 2 Ivysaury a 2 Venosaury. Máte Staryu, tak tam dejte 2 Starmie. OK?

   6. Vyberte si 11 trenérských karet. Používají se Switch, Bill, Professor Oak a Pokémon Trader. Dejte si jich tam kolik chcete, ale nedoporučuji dávat víc než 11 trenérských karet.

   7. Přidejte 28 energií. 14 od každé. Vzor: 14 Vodních a 14 Travních.

   Hotovo. Měli byste mít šedesát karet ... hrajte a hrajte ...


  Nvod jak nejlpe hrt TCG.