Máte pocit, že máte ostatním co říct? Váš názor na to jak nejlépe hrát? Něco jiného, o čem si myslíte, že ostatní zaujme? Napište nám, my Vaše názory rádi zveřejníme.


   Úvod:
       Myslím že nejprve je důležité si vybrat typ(oheň, voda.....)V balíčku by měly být nejvíce 2(nemusí) druhy protože pokud je jich tam víc energie karty se budou moc míchat a nepřijdou vám v hodnou chvíly.Je dobré také pomyslet na bezbarvé typy(raticate, spearow...)Kněm můžete přiložit jakou koli energie kartu.Váš balíček by měl obsahovat i tarainery(potion, gust of wind...)někdy se mohou hodit k uzdravení Pokemona, nebo je lze použít proti paralizování atd.Balíček musí obsahovat dohromady 60 karet.

   Můj první balíček:
Po té co si vyberete typ se kterým hodláte hrát je důležité, abyste si přečetly jednotlivé vlastnosti Pokemonů, abyste věděly jaké umí útoky a co knim potřebuje (energie...) Asi největší problém vám bude dělat překlad a proto tu máme stránky www.pikachu.cz na kterých je překlad jednotlivích karet.Pokémony které tam zvolíte mají napsáno kolik energií potřebují na jednotlivý útok a hlavně jaké.A ještě je tam text za jakých podmínek to může udělat.

   SESTAVUJEME:        Měly byste začít tak že si zvolíte basic (první stádium) pokémona a vyberete si útok při kterém je největší spotřeba energie a tolik jich kněmu přiložíte(jsou tam i útoky za menší počet energií , ale pokud nebudete mít druhý vývoj nebo třetí zrovna v ruce tak se vám bude blbě bránit nebo útočit proti soupeři.)Spočátku se vám bude zdát že máte víc energií než Pokemonů, ale nebojte se takhle vypadaj skoro všechny balíčky hráčů začátečníků i pokročilých.. Hlavně nezapomeňte že každý Pokémon(bulbasaur...) se tam smí opakovat jen 4x.Když se snažíte si tam dát celý jeho vývoj nezapomeňte že basic ¨Pokémoni jsou většinou slabí a tak je tam musíte dát několikrát, ale i druhý vývoj.

   PŘÍKLAD:
Bulbasaur: 3x
Ivisaur: 2x
Venosaur: 1x Samozřejmě že si můžete dát jich více.

   PŘÍKLAD:
Bulbasaur: 4x
Ivisaur: 3x
Venosaur: 2x Ale stačí úplně to první.

Když vám zbyde místo třeba na 4 karty a nevejde se vám tam žádný pokemon tak to jednoduše zaplňte Trainerama.Dávejte si tam většinou potioni které léčí a nebo které zbaví pokémona paralizace...
Pokud jako v 1 příkladě tam budete mít nějakého pokemona víckrát stejného nezapomeňte k nim ke všem přidat energie je to častá chyba že hráči je dají jen k jednomu!!!!!

   PŘÍKLAD:
Bulbasaur:potřebné energie
Bulbasaur :potřebné energie
Bulbasaur:potřebné energie

Tohle bude tak asi vše pro začátek doufám že se vám můj návod líbil je stručný ale myslím si že docela užitečny.


  Nvod jak nejlpe hrt TCG.