Máte pocit, že máte ostatním co říct? Váš názor na to jak nejlépe hrát? Něco jiného, o čem si myslíte, že ostatní zaujme? Napište nám, my Vaše názory rádi zveřejníme.


Jak na TCG

Ze začátku musíte mít balíček který obsahuje 60 karet. Z toho jsou karty trenérské, energetické a normalní pokémonní. Evoluční kartou se stává pokémon silnější a větší a zdatnější. Jestli máte šedesát karet můžeme jít dál

Pokračování

Zamíchejte svůj balíček karet, pak si vezměte do ruky 7 karet a pak 6 karet z balíčku si odložte bokem ale nesmíte se však na ně podívat. A těch šest karet jsou tvoje odměny pokaždé když porazíš soupeřova pokémona smíš si jednu vzít. Pokud nemáš v těch 7 kartách které držíš v ruce základního pokémona (Basic Pokémon) tak těch 7 karet ukažte soupeřovi a soupeř si smí vzít 2 karty ze svého balíku. Tak těch 7 karet zamíchejte spátky do balíčku a vezměte si zase 7 karet pokud zase nebude Basic Pokémon tak víte co dělat ale váš soupeř si už smí vzít jen jednu kartu.

Hrajeme

Takže si vyberte jednoho Basic Pokémona a položte ho na stůl lícem dolů to je váš aktivní Pokémon který bude zápasit a můžete si dát i pár Basic Pokémonů na Bench střídačku. Pak si hodte mincí kdo bude začínat.Pokaždé když chcete zaůtočit musíte dát typ a počet energetických karet které jsou ukázané u útoku.Ale každé tvé kolo můžete jenom jednu energetickou kartu.A když je Pokémon slabší na nejakého Pokémona tak se útok zdvojnásobnuje třeba voda proti ohni.A když je pokémon odolnější vůčí třeba vodě tak když na něho zaůtočí Pokémon útokem za 30 tak mu to nic neudělá protože má odolnost 30- tak že kdyby ůtočil za 40 tak to udělá jenom 10.Když z ruky položíte Basic pokémona tak ho můžete evolovat vivinout až v dalším kole.A každé tvé kolo si berete kartu ze svého balíčku tak já si myslím že je to vše tak at se vám dobře hraje!!!

Tak ahoj. Můj mail: [na požádání odstraněn...].


  Nvod jak nejlpe hrt TCG.