Máte pocit, že máte ostatním co říct? Váš názor na to jak nejlépe hrát? Něco jiného, o čem si myslíte, že ostatní zaujme? Napište nám, my Vaše názory rádi zveřejníme.


Hrajeme s TCG

1. Máte balíček ze 60 karet který se zkládá z karet Energetických Evolučních Trenérských a Pokemonských?Jestli ano můžeme jít dál...

2. Na začátku si svůj balíček zamíchejte pak si vemte 7 karet do vaší ruky a 6 karet které budou tvoje odměny pokaždé když porázíš soupeřova Pokémona tak si jednu můžete vzít.

3. Ze 7 karet si vyberte Zakladní Pokemonní kartu v levém horním rohu je napsáno basic Pokémon a když ji nemáte tak ukažte těch 7 karet soupeřovi a soupeř si může vzít 2 karty zamíchejte je znovu do vašeho balíčku a vezměte si dalších 7 karet pokud se stane to samé jako před tím soupeř si smí už ale vzít jenom jednu kartu.

4. Takže váš základní Pokémon bude váš aktivní položte ho před sebe lícem dolů. Každé kolo si berete jednu kartu u Pokémonova útoku jsou znaky Energetických karet např. A proto musíte dát dvě vodní energie pokud chcete zaútočit ale v každém vašem kole smíte dát jen jednu energetickou kartu.

5. Myslím že je to vše a ještě HP znamená HIT POINTS zásahové body(život pokémona) Weaknees(Slabost)pokud je někjaký pokémon slabý na elektrické pokémony a dostane zásah od elektrického pokémona, jeho zranění bude dvojnásobné Resistance(Odolnost)30- no coment!

Tak ahoj. Můj mail: [na požádání odstraněn...]..


  Nvod jak nejlpe hrt TCG.