Fórum

Teletubiez game


Slunicko Wolfest :o)|
[1] Vložil/a anonymní uživatel/ka dne 27.10.2002 v 19:06:34, Odpovědět
 IP hash: 7778f12e8cd6a482

tssss




Příspěvky 134 – 153 z celkem 153. Zobrazit vše.

WERE PROUD TO BE ASSHOLES
[135] Vložilo wu dne 24.01.2003 v 00:03:16, Odpovědět
 IP hash: 72b654f77c40c52f

v patek se pravdepodobne nedostavim - dneska mi uz 12x tekla krev z nosu, v noci ocekavam dalsi tagze asi vykrvacim. sbohem :o(




kytii
[136] Vložila tele dne 25.01.2003 v 19:13:28, Odpovědět
 IP hash: 8b97b925391e0683

Ahojte, milé detičky!

Predsa len ste prežili tie dlhočizné týždne čakania na nové neuveriteľné príbehy s pera jedného, radšej nemenovaného, scenáristu. Viac už nemusíte zamestnávať svoje hlavičky otázkami ohľadne obsahu ďalšieho dobrodružstva a pokojne sa môžete vrátiť k vymýšľaniu originálnych spôsobov ničenia nervov a dobrej nálady vašich rodičov. Teda ešte tak úplne hneď nie... Najprv predsa sľúbený diel Teletubiez.

Hneď z voleja tu pre vás mám absolútne fantastickú novinu. Podarilo sa nám zohnať úplne nového sponzora! No nie je to úžasné? Nielenže nám mesačný plat vzrastie o 2,08% ale dokonca dostaneme zdarma aj komplexné zdravotné poistenie! A to sa, iste uznáte, oplatí. Možno vás napadne, hneď ako sa spamätáte z prvého ochromenia touto neskutočnou zvesťou, že prečo zdravotné poistenie. No áno... je to trošku zvláštne ale naším najnovším chlebodarcom je jedna z najväčších poisťovní. Akurát vám nesmiem prezradiť ktorá, pretože v zmluve bolo čosi „o nepriaznivej verejnej mienke v otázkach manipulácie masmédií nadnárodnými spoločnosťami, obzvlášť vysielania pre malé deti“. Nechápem síce prečo, veď televízia je manipulovaná už roky... Lenže zmluva je zmluva... Takže nikomu ani muk.

Dôležité je len, že máme grátis poistku a zdravotnú starostlivosť a takisto mierne upravené vysielanie. Ako také poďakovanie sme zaradili špeciálne medicínske diely. Vraj by nebolo na škodu keby ste sa naučili poskytnúť prvú pomoc, prípadne ohúriť mamičku znalosťou všetkých tajomstiev komplikovanej záhady zvanej nádcha. Také strašné somariny... Koho majú baviť nejaké duchaplné žvásty o umelom dýchaní.

My si ukážeme amatérsku operáciu srdca. Pôvodne sme chceli operovať infarkt. A keďže sme mali dobrosrdečnú náladu, rozhodli sme sa túto ozaj exkluzívnu rolu zveriť nádejnému ochotníkovi Elifovi. Istotne si pamätáte ako Elif posledne strašne túžil po aspoň maličkej roli. Ale keď konečne dostal svoju vysnívanú šancu, úplne nepochopiteľne ju spláchol do kanála. A stačilo tak málo. Elif totiž nemusel niesť ťažké bremeno úlohy hlavného doktora alebo vrchnej sestry. Nie, nie. On mal len predstierať jeden maličký infarktík. Lenže neprofesionálny herec proste nie je herec. A tak som sa rozhodla pomôcť mu troškou kurare od príbuzných z Brazílie. A asi som to trošičku prehnala... ale nie je to moja chyba... Čo ja môžem za to, že k nemu nebol pribalený návod na použitie? Koniec koncov, nedopadlo to úplne najhoršie... Elif si dnes môže budovať kariéru ako profesionálna mŕtvola.

My však potrebujeme tlčúce srdce. A tak Ravei musela prísť s typickým plánom B a obeťou nešťastného prebodnutia kaderníckymi nožnicami sa stáva nešťastný kaderník Dipsy. Po krátkej debate sa rozhodneme, že najprv zastavíme krvácanie a na zmrzku pôjdeme až neskôr. Kyti sa stáva novým chirurgom, Vrr modernou odsávačkou a Ravei expertom na všetko začínajúce predponou „kardio-„. Proste v zlomku sekundy tu máme elitný tím, navyše podporený najnovšou súpravou „Amatérska Operácia Srdca 2003“. A milý Dipsy už prežíva vlastnú klinickú smrť, kým my ho ukladáme na provizórne lôžko a začíname hľadať vhodný inštrument na prekonanie niekoľko centimetrov hrubej vrstvy plyšu. Klasický skalpel je nanič a Raveiina cirkulárka sa zdá príliš drastická, a preto Kyti volí síce neobvyklé, no prekvapivo účinné, nožnice na kurča.

Tak Dipsy by bol otvorený. Ostáva nájsť to prebodnuté srdce. Neverili by ste aké je ťažké nájsť srdce v spleti zakrvácaných vnútorností. Ešteže máte Teletubiez, ktorí vám rozšíria obzory. No tých orgánov predsa len nie je až tak strašne veľa, a preto sme vylučovacou metódou čoskoro objavil ten správny. „Vyzerá to zle“ znel môj skromný odborný posudok. A veru vyzeralo. Schválne, ako by ste opravili dieru v životne dôležitom orgáne? Izolepou, samozrejme. Našťastie má Vrr celú kopu príručných úložných priestorov a z jedného po chvíľke vyloví prepotrebnú čiernu lepiacu pásku. No stále nemáme vyhrané. Ravei sa prejavila ako skutočný kardiológ a správne upozornila na isté ťažkosti s funkciou kompletne oblepeného srdca. Tak zalepíme iba tú dieru. Uff... Hotovo... Ďalší žiarivo dobrý skutok na zlepšenie karmy. Už len nasadíme infúziu a nejaké vitamíny a Dipsyho život je zachránený.

Všetko sa dobre skončilo. Prečo mám potom ten nepríjemný pocit v žalúdku? Ravei práve zašila hrudný kôš, keď ma príšerné zistenie svojou príšernosťou doslova zvalilo na zem. My sme tam zabudli Tinky! Žiaden blbý skalpel či nožnice! Tinky! Uznajte, toto je naozaj nepríjemná situácia. Mala to byť jednoduchá operácia bez akýchkoľvek komplikácií a teraz sa vyskytne takýto nepríjemný problém. Čo sa dá robiť... Musíme toho chudáka znovu rozpárať. Za chvíľu v tom budeme mať skutočnú prax.

... o 20 minút je konečne všetko zašité, očistené a zbalené. Kyti si dáva extra dávku dusíkatého hnojiva na povzbudenie po tejto stresovej bombe a pomaly sa jej prestávajú klepať listy. Štatisticky sú Dipsyho šance na prežitie približne nulové, podobne ako obnovenie duševného zdravia chudinky Tinky. Ale Tubiezi sa vždy tak trocha vymykali obvyklým štandardom. Čiže stačilo naklepať pár riadkov scenára, režisér zakričal niekoľko nutne cenzurovaných nadávok a Dipsy i Tinky sú opäť vo vrcholnej forme a absolútne fit. A dokonca si môžu zobrať platené voľno. Ktovie, možno ich táto metaforická skúsenosť spojí na celý život. To sa však tak skoro nedozvieme. Kyti pravdepodobne použila priveľa anestézie, a tak najbližších pár dní prespia.

A to bude na dnes všetko milé detičky. Dúfam, že vám dnešná porcia krvi a fyzického utrpenia stačila. Mne teda určite stačila. Už len zhrniem nejaké poučenie do života a utekám zregenerovať nervy na zmrzku niekam do Talianska. Milé deti! Teraz už určite chápete užitočnosť srdcových operácií. A takisto je vám jasné, že to nie je len tak, odoperovať zložité pretrhnutie srdcového tkaniva... A preto rýchlo utekajte presvedčiť rodičov o potrebe kardiopoistky – zvláštneho pripoistenia proti srdcovému infarktu a iným srdcovým chorobám – tento týždeň za špeciálne nízku cenu. Pekne si prečítajte posledný riadok aspoň 10x a potom rýchlo za rodičmi. A to je už definitívny koniec. Tak sa teda majte a nič z dnešného dielu neskúšajte doma. Hlavne kým nebudete poistený. Ja už musím. Vrr sa asi niekde zašila so svojimi granulkami a tak tá benátska zmrzlina ostala len na Ravei a mňa. To zase nie je až taký zlý koniec, však?




kytii
[137] Vložila tele dne 25.01.2003 v 19:15:23, Odpovědět
 IP hash: 8b97b925391e0683

tak konecne nam to vyslo... ;) mozno ten piatok bude predsa len zmena k lepsiemu...



[138] Vložila ivaiva dne 26.01.2003 v 19:55:16, Odpovědět
 IP hash: d88f424c9645b6cb

kyti super:o)))

jojo, patky sou lepci... ale nevim jak mi to vyjde pristi tejden, musim si balit na lyzak tak nevim nevim, ale snad jo... ale prespristi patek to teda rozhodne ne protoze to budu paaa paaa v krakonosich....



WERE PROUD TO BE ASSHOLES
[139] Vložilo wu dne 26.01.2003 v 20:03:31, Odpovědět
 IP hash: 72b654f77c40c52f

kytiiii moc hezkyyy, skvele sto zasmoulovala do zapisu

to jeste nejak usmoulime (nasmoulujem).............umi se smat i prat a kazdy ma je rad i vy je racte znat smoulyyyy, kam prijdou tam je sou skacou a tancujou vysoci jsou na dva coulyyyy....




kytii
[140] Vložila tele dne 30.01.2003 v 19:54:03, Odpovědět
 IP hash: 686360eedaeadf48

kyti dakuje... ;) mozno by som to mohla cele nejak skompletizovat a poslat Enderovi ako poviedky... reklama sa vzdy hodi, no nemam pravdu mile deticky? :)

tak v ten piatok uvidime... dufam, ze vysvedcenie vam prilis nezfrustruje naladu... skusime o 19:00... cize skuste sa sem dostat aspon do osmej... ;)




kytii
[141] Vložila tele dne 02.02.2003 v 20:09:53, Odpovědět
 IP hash: 1f645078adedefde

tak to Vrr nestihla... prajeme peknu lyzovacku... ;)



Myš
[142] Vložil Glutexo dne 03.02.2003 v 23:41:08, Odpovědět
 IP hash: a4493bbe74f062e6

Až já budu ke kytkám… čuchat pěkně od země…




kytii
[143] Vložila tele dne 05.02.2003 v 20:57:23, Odpovědět
 IP hash: aaca2e3518439193

chvilka poezie? ;) mimochodom Vrr sa vrati az po piatku, takze tento tyzden z toho nebude nic... a este jedna drobnost-uvazoval som nad nejakou reediciou Teletubbiezovych zapisov a nasledne uverejnenie v sekcii "povidky"... mozno by to bola fajn naborova reklama... ;)




kytii
[144] Vložila tele dne 11.02.2003 v 20:48:36, Odpovědět
 IP hash: 88b689f03a3f3656

v piatok o 19:00... urcite... pretoze potom sa kyti odchadza rekreovat... ;)



WERE PROUD TO BE ASSHOLES
[145] Vložilo wu dne 11.02.2003 v 21:46:34, Odpovědět
 IP hash: 72b654f77c40c52f

to nemyslis vazne?..........



[146] Vložila ivaiva dne 12.02.2003 v 14:59:17, Odpovědět
 IP hash: d88f424c9645b6cb

to jako tenhle petek? fajjjjjjn a jak si to pedstavujes - rekreovat?!?! :o)




kytii
[147] Vložila tele dne 12.02.2003 v 20:00:14, Odpovědět
 IP hash: 72b631ad1117a446

no myslim... preco?

takze v piatok... mimochodom tie Teletubiez poviedky su uz uverejnene, je tam aj jeden uplne novy diel... nech je to trochu exkluzivne... ;)



[148] Vložil Vmajster dne 23.02.2003 v 20:38:36, Odpovědět
 IP hash: 63cdfe41c1b75050

a znovu doma... ;)



WERE PROUD TO BE ASSHOLES
[149] Vložilo wu dne 23.02.2003 v 21:28:39, Odpovědět
 IP hash: 72b654f77c40c52f

:o) vitej



[150] Vložila ivaiva dne 24.02.2003 v 11:08:04, Odpovědět
 IP hash: d88f424c9645b6cb

tak kdy si dame teletabiz? :o)




kytii
[151] Vložila tele dne 28.02.2003 v 20:12:25, Odpovědět
 IP hash: df552075fe912377

takze Tubiez zajtra- 1.3. prvy marec! zacina nam jar! (pomalicky... ale isto...) mame nejake fajn politicke temy, napr. Klaus a pod. uz by sa nam to mohlo aj podarit... cas-19:00...



[152] Vložil Vmajster dne 13.03.2003 v 21:25:10, Odpovědět
 IP hash: 453ec1f9dc24062

kyti mala pokazeny ventilator pri zdroji... ale uz je zase uspesne zapojena... tak keby nahodou este bol zaujem, mozeme skusit nejaky diel... ;)



Pepa z depa
[153] Vložil/a anonymní uživatel/ka dne 27.10.2022 v 16:40:39, Odpovědět
 IP hash: abf8fc4cf4bc80de

A je to tady!

20. výročí, aneb tady to všechno začalo !



lisakVUK
[154] Vložil lisakVUK dne 29.10.2022 v 10:35:34, Odpovědět
 IP hash: c0633113bd5d9091

[153] : Zajímavé, žes to připomenul. Jsi jeden z těch, kteří se toho přímo účastnili?

Každopádně je zajímavé vidět původ vzniku kytii atd... ve své době jsme s Morxem pátrali a kupodivu na tohle nenarazili (nebo že bych si na to už jen napamatoval ?).

Ty popisy dění rozhodně stojí za přečtení a pobavily :D

 

Zpráva byla změněna dne 29.10.2022 v 10:36:05



Přidat příspěvek

Přezdívka:
Heslo:

Předtím, než poprvé odešleš příspěvek do fóra, prosím čti tyto řádky, nechceš-li se vystavit riziku smazání svého snažení.

Registrace není povinnou podmínkou, v případě, že vyplníš jen přezdívku (bez hesla), uloží se zpráva anonymně. Pro časté přispívání doporučujeme se zaregistrovat a zvolit netriviální heslo - a předejít tak možnosti krádeže identity.

Pravidla obsahují zásady, kterých je dobré se držet. Shrnují pouze to, co by měl dobře vychovaný tvor již vědět, a proto není nutné si je přečíst – stačí se jen chovat slušně. Avšak v případě jakýchkoliv sporů jsou pravidla to, podle čeho budeš posuzován/a.

Pokud píšeš příspěvek, který nesouvisí s původním tématem, označ jej tak, běžným návštěvníkům bude zobrazen ve "sbalené" formě, tj. pouze jeden řádek kdo a kdy jej zadal, s možností si jej rozbalit.


  • Komunita
  • Anime
  • Hry
  • TCG
  • Fan
  • Download
  • Ostatní