Fórum

Japonské znělky



Drsná Rakeťačka
UKRADNU JE VŠECHNY!
[1] Vložila Musashi dne 26.08.2022 v 22:25:38, Odpovědět
 IP hash: ef69f58d9520e561

Znáte nějaké japonské znělky ne-japonských animáků? Třeba tohle je BOMBA i jak to ten zpěvák prožívá :D



[2] Vložil madvorak dne 29.08.2022 v 19:25:58, Odpovědět
 IP hash: xff5d141c1d85bee2

Abych byl upřímný, neoslovilo mě to. Z mého pohledu je to prožívání až moc a působí to na mě neautenticky (neříkám, že to tak doopravdy je; možná to tak vnímám jen proto, že jsem Čech a/nebo starý mrzout).



lisakVUK
[3] Vložil lisakVUK dne 29.08.2022 v 22:50:44, Odpovědět
 IP hash: b57d72eb2149ddb2

Tak já přídávám odkaz na JP verzi znělky z Rychlé Roty a Gumídků.



ober
[4] Vložil jan-ober dne 01.09.2022 v 19:26:43, Odpovědět
 IP hash: 38286bed67347b22

[2] madvorak: to je maso :D



Přidat příspěvek

Přezdívka:
Heslo:

Předtím, než poprvé odešleš příspěvek do fóra, prosím čti tyto řádky, nechceš-li se vystavit riziku smazání svého snažení.

Registrace není povinnou podmínkou, v případě, že vyplníš jen přezdívku (bez hesla), uloží se zpráva anonymně. Pro časté přispívání doporučujeme se zaregistrovat a zvolit netriviální heslo - a předejít tak možnosti krádeže identity.

Pravidla obsahují zásady, kterých je dobré se držet. Shrnují pouze to, co by měl dobře vychovaný tvor již vědět, a proto není nutné si je přečíst – stačí se jen chovat slušně. Avšak v případě jakýchkoliv sporů jsou pravidla to, podle čeho budeš posuzován/a.

Pokud píšeš příspěvek, který nesouvisí s původním tématem, označ jej tak, běžným návštěvníkům bude zobrazen ve "sbalené" formě, tj. pouze jeden řádek kdo a kdy jej zadal, s možností si jej rozbalit.


  • Komunita
  • Anime
  • Hry
  • TCG
  • Fan
  • Download
  • Ostatní