Fórum

Povídky


Terryck
[1] Vložil Terryck dne 08.09.2019 v 22:18:50, Odpovědět
 IP hash: a136f10954a26dd

Ahoj, chci se zeptat, jak mohu na stránku přidat vlastní povídku? V sekci povídek je možnost pouze úpravy aktuálních, jak jsem pochopil. A nikde jsem nenašel článek, který by se tomu věnoval. Rád bych na stránku přidal svou povídku. Děkuji. :)



Dratini
[2] Vložil Dratini dne 09.09.2019 v 17:59:00, Odpovědět
 IP hash: 955c8ceebaae667

Ahoj, na Pika už je to víceméně mrtvé, povídky se tu už nějakou dobu nepřidávají. Pokud bys rád fórum s poké-fanoušky, kam občas někdo přijde, zkus spíš na www.pjz.cz a povídku pošli CoolGrovylovi, který má příslušnou sekci na starosti.

https://www.pjz.cz/users/info.php?uid=2880



...
[3] Vložil/a anonymní uživatel/ka dne 09.09.2019 v 20:32:43, Odpovědět
 IP hash: 8e377e48c4f9dcc6

"obcas nekdo prijde" - popravde v dnesni dobe to bude s navtevnosti obou webu plus minus stejne... akurat na pjz mas jako bonus cenzuru vseho, co neni dost pure a pokemoni



slim
[4] Vložil/a anonymní uživatel/ka dne 11.09.2019 v 15:52:06, Odpovědět
 IP hash: 37621306f8caa34a

[1] Terryck: PJZ je tzv. 'boží platforma' a je to také nejpopulárnější stránka. Dochází na ní však k tvrdé decimaci - jé půvabná, ale chladná.



Terryck
[5] Vložil Terryck dne 15.09.2019 v 13:57:45, Odpovědět
 IP hash: a136f10954a26dd

Čus, děkuji za příspěvky. PJZ znám a hned jsem tam Coolovi napsal a už je tam mám.

Já před několika lety pracoval na pokemaniaku, takže pokud ty české weby nerostou (články atd.). A dnes by měly být plnohodnotnou součástí webu i sociální sítě. Viděl jsem to u nás tenkrát.

Každopádně Cool mi přijde v pohodě. Ale pokud někdo chce psát nesmysly, tak se nedivím, že ta "cenzura" tam je.

A co se týče vašich názorů, nikoho z administrátorů tam osobně ani nijak jinak neznám. A když jsem viděl forum zde, tak bych neřekl, že za vše mohou jen admini. Ale ok.

Jinak považuji za vyřešeno. Mějte se.



lisakVUK
[6] Vložil lisakVUK dne 16.09.2019 v 12:15:10, Odpovědět
 IP hash: 9daec870ec3e831a

[3] : Vadi me, kdyz nekdo tvrdi neco, co proste neni pravda. Vynechame-li slima, jehoz nekolikalete "spamovani" nesmyslu si vyzadalo radu moderatorskych zasahu, tech banu, mazani atd.. bylo za celou existenci "noveho PJZ" (tedy PJZ pod mou spravou s admin rozhranim od zacatku roku 2007) jen nekolik, coz jde prokazat vypisem z databaze.

Stranka ma samozrejme dana pravidla, je venovana Pokwmonum a akcim komunity, ale drtiva vetsina vsech "problemu" se vyresila domluvou a k represi vubec nedoslo. Nemam potrebu hajit za kazdou cenu moderatorske zasahy, ale nemam rad, kdyz to zde nekdo prezentuje, jakoby se banovalo a mazalo jak na bezicim pasu, coz neodpovida realite.

Samozrejme tenhle "nazor" vesmes sdili lide, kteri web vlastne ani nikdy nechteli navstevovat, protoze "vuk&spol.", nebo arogantni suvereni, ktere proste pravidla nezajimaji, nebot oni prece mohou vsechno a nemusi nikoho ppslouchat.



slim
[7] Vložil/a anonymní uživatel/ka dne 16.09.2019 v 14:54:54, Odpovědět
 IP hash: 37621306f8caa34a

[6] lisakVUK: mnohaleté prosím



...
[8] Vložil/a anonymní uživatel/ka dne 16.09.2019 v 20:51:31, Odpovědět
 IP hash: 82477221863030fe

[6] lisakVUK: co to prosimte kecas. co z toho konkretne dle tebe neni pravda?

"vetsina vsech 'problemu' se vyresila domluvou a k represi vubec nedoslo" - ja psal o cenzure, to ty mluvis o banovani. kdyz se nekomu "vysvetli", ze tam nepatri ne-dost-pokemoni obsah nebo jakykoliv jiny obsah, tak je to furt cenzura. ze je cenzura v pravidlech, je prece taky ok. klidne se domlouvej na tom, co ti na web patri a co ne, a o cem se nedomluvis, smaz. je to zcela ok. ale proc ti prosimte vadi, kdyz to nekdo pojmenuje?

a jinak ad mazani, mluvim ciste ze sve zkusenosti - coolgrovayl smazal prakticky vse, co jsem tam sveho casu postnul, ban jsem taky nekolikrat dostal. ty posty urcite nebyly nijak zvlast heboucke, ale urcite neslo o nic vulgarni ci jinak zavadne... kdyz rikas, ze to neni problem, klidne vyjed seznam tech smazanych postu a dumpni to sem...

(a ze se v absolutnich cislech moc nemazalo ti klidne verim, myslim, ze na pjz proste nikdo nesdilejici tvuj pristup k obsahu ani nechodil)



slim
[9] Vložil/a anonymní uživatel/ka dne 18.09.2019 v 10:42:48, Odpovědět
 IP hash: 37621306f8caa34a

[6] lisakVUK: Jsem jako tzv 'Boží nektar'



slim
[10] Vložil/a anonymní uživatel/ka dne 18.09.2019 v 13:45:45, Odpovědět
 IP hash: 37621306f8caa34a

Jsem tzv. 'nechvalně oduševnělý' !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



lisakVUK
[11] Vložil lisakVUK dne 18.09.2019 v 18:53:57, Odpovědět
 IP hash: d7df7865cc452fb1

[8] : Nezlob se, ale nastaveni pravidel a dohoda s nekym, kdo je treba porusi, pro me proste neni cenzura. Cenzura pro me znamena represi - v pripade webu tedy vyuziti admin prav k odstraneni nechteneho obsahu.

Pokud je tva definice toho pojmu jina, pak prosim, nazyvej si to jak chces, ja reagoval v mezich defnice cenzury tak, jak o ni hovorime s jinymi.

Ty pouzivas slovo, ktere je vnimano obecne negativne v souvislosti se soukromym webem, coz je podle me samo o sobe matouci. Ta "zla" cenzura je problem na urovni zeme/statu nebo treba i platformy jako je internet jako celek. Ale urcite neni nic spatneho, ze na webu venovanem treba vareni se odstrani debata o filmech atd...

Ponekud jina vec je regulace v ramci zamereni daneho webu. Zakaz zverejnovani cheatu v Pokemonech na Poke webu asi vazne muze byt oznacen za druh cenzury, to uznavam. Avsak majitel webu ma jiste pravo neposkytnout prostor tomu, co povazuje za spatne. A pokud je to v pravidlech jasne uvedeno, prijde mi to ferove. Oproti pripadu kdy se maze jen tak ucelove co se nekomu nelibi.

Ozval jsem se proto, ze nekteri zde neustale verejne do PJZ rypaji a snazi se vyvolavat pocit, jak strasne despoticky a nesvobodne web je/byl veden. Navstevnici realitu znaji ale nekdo novy, by nemusel. A tady nechci porad bez reakce nechavat takove veci.

Takze takhle. Kdo PJZ neznate, neposlouchejte rejpaly, neposlouchejte ani me a web proste zkuste. A udelejte si nazor podle sebe :)

Co se tyka reklamace moderace tvych postu - muze byt opravnena. Pokud se to stalo v dobe spamovani slima, mohlo se stat, ze doslo k mylce. Jeden pripad jsme jiz resili, pokud jich bylo vic, omlouvam se. Muzu si vyjet DB pristi tyden, ted jsem mimo republiku a nemam s sebou pocitac.

 

Zpráva byla změněna dne 18.09.2019 v 19:13:08



slim
[12] Vložil/a anonymní uživatel/ka dne 18.09.2019 v 20:03:08, Odpovědět
 IP hash: 681fc136b878e582

[11] lisakVUK: vyprosuji si 'pepření' ne 'spamovani'

Děkuji



slim
[13] Vložil/a anonymní uživatel/ka dne 18.09.2019 v 20:04:47, Odpovědět
 IP hash: 681fc136b878e582

.... kdyz uz chces nazyvat ty veci pravymi jmeny....



...
[14] Vložil/a anonymní uživatel/ka dne 18.09.2019 v 20:09:31, Odpovědět
 IP hash: 82477221863030fe

[11] lisakVUK: ja to nemel potrebu resit tehdy, namem ani ted. ale prijde mi, ze nemas moc prehled, jak ti to tam nekteri modi vedou a pak se zbytecne urazis.


k tem definicim - chapu, "cenzura" ti zni jako osklive slovo, nejradej bys ho smazal, ale to by i tobe prislo ponekud prekerni ,)



Přidat příspěvek

Přezdívka:
Heslo:

Předtím, než poprvé odešleš příspěvek do fóra, prosím čti tyto řádky, nechceš-li se vystavit riziku smazání svého snažení.

Registrace není povinnou podmínkou, v případě, že vyplníš jen přezdívku (bez hesla), uloží se zpráva anonymně. Pro časté přispívání doporučujeme se zaregistrovat a zvolit netriviální heslo - a předejít tak možnosti krádeže identity.

Pravidla obsahují zásady, kterých je dobré se držet. Shrnují pouze to, co by měl dobře vychovaný tvor již vědět, a proto není nutné si je přečíst – stačí se jen chovat slušně. Avšak v případě jakýchkoliv sporů jsou pravidla to, podle čeho budeš posuzován/a.

Pokud píšeš příspěvek, který nesouvisí s původním tématem, označ jej tak, běžným návštěvníkům bude zobrazen ve "sbalené" formě, tj. pouze jeden řádek kdo a kdy jej zadal, s možností si jej rozbalit.


  • Komunita
  • Anime
  • Hry
  • TCG
  • Fan
  • Download
  • Ostatní