Fórum

GBA LINK battles


msq
[1] Vložil/a anonymní uživatel/ka dne 25.02.2018 v 19:37:58, Odpovědět
 IP hash: 9cad5af2c5f48881

Zdravím,

je možný spojit dva GBA, jeden s Pokemon R/G/B a druhej s Gold/Silver a následně proti sobě dát nějaký battles?

Díky



John Beak
the Nearly Ultimate One
Trolling is a art | Design Your Universe
John Beak's Website | PokéSport (VGC)
[2] Vložil John Beak dne 25.02.2018 v 21:38:44, Odpovědět
 IP hash: 6a9b985f168657f5

Mezi Gen I a Gen II lze pouze měnit, nikoli zápasit.

Na propojení GB/GBC her potřebuješ 8-bit kabel (as opposed to 16-bit kabel na GBA hry).



msq
[3] Vložil/a anonymní uživatel/ka dne 25.02.2018 v 21:47:26, Odpovědět
 IP hash: 9cad5af2c5f48881

[2] John Beak: Takže i když mám 2X GBA a 2x stejnou hru (eg. Red+Blue nebo Gold+Silver) a propojil bych je 16-bit kabelem, který mám, tak to stejně nepůjde?

Jinak díky



John Beak
the Nearly Ultimate One
Trolling is a art | Design Your Universe
John Beak's Website | PokéSport (VGC)
[4] Vložil John Beak dne 25.02.2018 v 22:14:17, Odpovědět
 IP hash: 6a9b985f168657f5

[3] : Nepůjde to, protože je to jinak zadrátované.

Klidně to vyzkoušej, co to dělá. iirc zamrzne hra; save by to rozbít nemělo.



...
[5] Vložil/a anonymní uživatel/ka dne 27.02.2018 v 07:41:19, Odpovědět
 IP hash: d5b7f39f25633d09

nikdy jsem si neuvedomil, ze gba ma dva ruzne kabely na propojovani. asi protoze nemam zadne kamarady, s nimiz bych se propojoval :(



Přidat příspěvek

Přezdívka:
Heslo:

Předtím, než poprvé odešleš příspěvek do fóra, prosím čti tyto řádky, nechceš-li se vystavit riziku smazání svého snažení.

Registrace není povinnou podmínkou, v případě, že vyplníš jen přezdívku (bez hesla), uloží se zpráva anonymně. Pro časté přispívání doporučujeme se zaregistrovat a zvolit netriviální heslo - a předejít tak možnosti krádeže identity.

Pravidla obsahují zásady, kterých je dobré se držet. Shrnují pouze to, co by měl dobře vychovaný tvor již vědět, a proto není nutné si je přečíst – stačí se jen chovat slušně. Avšak v případě jakýchkoliv sporů jsou pravidla to, podle čeho budeš posuzován/a.

Pokud píšeš příspěvek, který nesouvisí s původním tématem, označ jej tak, běžným návštěvníkům bude zobrazen ve "sbalené" formě, tj. pouze jeden řádek kdo a kdy jej zadal, s možností si jej rozbalit.


  • Komunita
  • Anime
  • Hry
  • TCG
  • Fan
  • Download
  • Ostatní