Pikachu.cz
Jméno: Heslo:
Yandex.Metrica

Fórum

Turnaj v Pokémon Gold/Silver/Crystal


[1] Vložil lisakVUK dne 29.01.2018 v 23:14:18, Odpovědět
 IP hash: aa5e9b3d4b38fd5

Jelikož nedávno vyšla Pokémon Crystal jako hra pro "virtuální konzoli" na 3DS a loni vyšly verze Gold a Silver, napadlo nás letos uspořádat (tak trochu "retro") turnaj právě pro tyto hry:

Kde: v Praze, místo bude ještě upřesněno, pravděpodobně jedno z obchodních center (Černý Most, Zličín, Harfa, Letňany..)

Kdy: konec března/začátek dubna (upřesníme podle zájmu a možností potencionálních účastníků

Předpoklad pro účast:

- Pokémon Gold, Silver nebo Crystal v anglické verzi pro Nintendo 3DS (Pokéhry pro GB/GBC nejsou kompatibilní s různými jazykovými verzemi)

- alespoň 6 různých Pokémonů na levelu 50 či nižším, kteří pocházejí z dané hry (jejich jméno trenéra a ID trenéra musí být shodná s údaji postavy dané hry)

- žádný z použitých Pokémonů, ani hra jako taková, nesmí být nijak ovlivněny cheaty

Pravidla turnaje:

- Standardní single Battle s Pokémony na levelu 50 (je možné hrát i Pokémony nižšího levelu, ale takový hráč bude znevýhodněn proti soupeři s levely 50)

- V přihlášené partě se nesmí žádný z Pokémonů vyskytovat vícekrát (tedy čísla přihlášených Pokémonů z Pokédexu musí být v partě unikátní)

- Každý Pokémon může držet předmět, který již nemá jiný Pokémon (v přihlášené partě se může vyskytovat konkrétní předmět jen jednou).

- U registrovaných Pokémonů je zakázáno v průběhu turnaje cokoliv měnit (útoky, předměty, statistiky, level...)

Během zápasů je přísně zakázáno se s kýmoli a čímkoli radit. Každý hráč má právo si kdykoli v průběhu turnaje nechat organizátorem ověřit, zda soupeř nezměnil nic u svých Pokémonů, či jinak neporušuje pravidla.

Pokud by bylo více zájemců o hraní s původními verzemi G/S/C pro GameBoy (Color), bylo by možné paralelně uspořádat turnaj i pro majitele původních her a konzolí...Přidat příspěvek

Přezdívka:
Heslo:

Předtím, než poprvé odešleš příspěvek do fóra, prosím čti tyto řádky, nechceš-li se vystavit riziku smazání svého snažení.

Registrace není povinnou podmínkou, v případě, že vyplníš jen přezdívku (bez hesla), uloží se zpráva anonymně. Pro časté přispívání doporučujeme se zaregistrovat a zvolit netriviální heslo - a předejít tak možnosti krádeže identity.

Pravidla obsahují zásady, kterých je dobré se držet. Shrnují pouze to, co by měl dobře vychovaný tvor již vědět, a proto není nutné si je přečíst – stačí se jen chovat slušně. Avšak v případě jakýchkoliv sporů jsou pravidla to, podle čeho budeš posuzován/a.

Pokud píšeš příspěvek, který nesouvisí s původním tématem, označ jej tak, běžným návštěvníkům bude zobrazen ve "sbalené" formě, tj. pouze jeden řádek kdo a kdy jej zadal, s možností si jej rozbalit.


  • Komunita
  • Anime
  • Hry
  • TCG
  • Fan
  • Download
  • Ostatní