Pikachu.cz
Jméno: Heslo:
Yandex.Metrica

Fórum

Předvánoční PokéSraz 15
(fotoreport ZDE)


スイクン おおかみ
*** There are more worms unattached to hooks than impaled upon them, therefore, on the whole, says Nature to her fishy children, bite at every worm and take your chances!! ***
[1] Vložila suicune.wolf dne 08.12.2017 v 15:18:49, Odpovědět
 IP hash: 4d66423974b2745

Rok se s rokem sešel a nastal čas na další, v pořadí již patnáctý Předvánoční PokéSraz! Bude se konat v neděli 17.12.2017.

Místo: Praha - Flora, v patře, kde je kino, na židlích uprostřed můstku spojujícím obě strany s fastfoody (prostě tam, co vždycky...).

Čas: Od 7:00, konec otevřený;

Program: Víceméně volný; předávání vánočních dárků, hraní konzolových, karetních a jiných her, pokéc.

Všichni jste zváni a vítáni, nepřítomnost se neomlouvá :) A nezapomeňte s sebou přinést dobrou vánoční náladu! Kdo máte, berte též 3DS, NDS a PSP pro případný multiplayer, a kdo můžete, přineste vánoční cukroví. Za Pokémonskou tématiku cukroví budou body navíc! ;)[2] Vložil lisakVUK dne 18.12.2017 v 21:08:13, Odpovědět
 IP hash: 2fdfe5cb29f9c303

Sraz proběhl, fotoreport si můžete prohlédnout TADY.Přidat příspěvek

Přezdívka:
Heslo:

Předtím, než poprvé odešleš příspěvek do fóra, prosím čti tyto řádky, nechceš-li se vystavit riziku smazání svého snažení.

Registrace není povinnou podmínkou, v případě, že vyplníš jen přezdívku (bez hesla), uloží se zpráva anonymně. Pro časté přispívání doporučujeme se zaregistrovat a zvolit netriviální heslo - a předejít tak možnosti krádeže identity.

Pravidla obsahují zásady, kterých je dobré se držet. Shrnují pouze to, co by měl dobře vychovaný tvor již vědět, a proto není nutné si je přečíst – stačí se jen chovat slušně. Avšak v případě jakýchkoliv sporů jsou pravidla to, podle čeho budeš posuzován/a.

Pokud píšeš příspěvek, který nesouvisí s původním tématem, označ jej tak, běžným návštěvníkům bude zobrazen ve "sbalené" formě, tj. pouze jeden řádek kdo a kdy jej zadal, s možností si jej rozbalit.


  • Komunita
  • Anime
  • Hry
  • TCG
  • Fan
  • Download
  • Ostatní