Fórum

Shiny Pokémoni v XY/ORAS/SM


Elko
[1] Vložil Elko dne 18.05.2017 v 14:32:57, Odpovědět
 IP hash: ebb4cddb9a69a649

Chytili jste už nikdy nějakého shiny Pokémona? Jaký váš nejoblíbenější? A jestli je chytáte aktivně, jakou metodu používáte? Nejvíce Shiny pokémonů mám zatím ze Sun and Moon, celkem 12, z toho je jeden z Wonder trade, takže je na 99,9% hacknutý (Ty které jsem chytil já jsou všechny z SOS, jenom jeden je z MM a druhý je RE). Potom mám ještě 4 shiny pokémony z ORAS (z chain fishingu). Já tedy nejčastěji používám SOS, Smeargla, Exeggutora se Skill swapem, Harvestem a Bestowem (Skill swap mění abilitu s jiným pokémonem, Bestow dá Pokémonovi itema (třeba Leppa berry) a Harvest je HA)

Mám taky Shiny charm, ale jen v Sun and Moon. Můj nejnovější shiny kterého jsem chytil včera, je Pichu :D Jestli taky máte nějakého shiny Pokémona, nezapomeňte se pochlubit! :D



[2] Vložil Terrion dne 18.05.2017 v 14:40:57, Odpovědět
 IP hash: be502a29abf9808a

Shiny pokemonů jsem potkal několik, většinu z nich jsem zabil a od shiny zigzagoona z náhodné hordy jsem utekl.

Všechny jsem potkal, vesměs náhodou, jen pár relicathů a basculinů jsem zabil po chain fishingu v xy. Poté, co jsem získal shiny charm, jsem už shiníka nepotkal.

V SM jsem na žádné nikdy nenarazil, což je asi dobře, mám aspoň víc hezčích pokemonků.

Mám jich teď celkem asi 6 v xy, 1 v ruby a 1 v diamond, ale potkal jsem jich jistě přes 30. Jo, a taky mám shiny gyaradose, haxoruse a dratiniho.

Nejhezčí jsou dle mě zigzagoon a altaria, ale pořád jsou ošklivější než neshiny



Elko
[3] Vložil Elko dne 18.05.2017 v 14:50:59, Odpovědět
 IP hash: ebb4cddb9a69a649

Shiny Gyaradose, Haxoruse a Dratiniho, ty najdeš vždycky, takže to moc velkej úspěch není, ale shiny je shiny :P Je docela škoda že většinu tch co jsi našel jsi zabil nebo jsi od nich utekl. Jsou opravdu vzácný, i když jáá mám na ně docela štěstí a po 40 encounterech (nevím jak to slovo použít v češtině :V) najdu shiny pokémona. Nikdy jsem žádného shiny pokémona nezabil, ale málem jsem zabil shiny Roggenrolu jenže ta naštěstí měla Sturdy :D Asi největší fail co se mi zatím povedl, byl když jsem chtěl mít shiny Salazzle. Jenže Salandit se evolvuje jenom když je to holka, a šance na to jsou docela malý. A hádej co, shiny KLUČIČÍ Salandit. Málem jsem si rozbil svoje Nintendo když se to stalo...



[4] Vložila Behold3r dne 18.05.2017 v 15:14:38, Odpovědět
 IP hash: 283dcfb3843593ab

Shiny pokémoni jsou vždy hnusnější než normální, takže když nějakého potkám, tak mě obtěžuje to, že musím najít dalšího, pokud chci, aby nebyl můj pokémon horší, než může.

Když k nějakým náhodou přijdu, tak je rozdávám ostatním. IDK co s nimi dělají.



Elko
[5] Vložil Elko dne 18.05.2017 v 15:37:32, Odpovědět
 IP hash: ebb4cddb9a69a649

Vy dva jste nějaký divný xD Viděli jste někdy shiny Gigalitha nebo Umbreona? Je fakt že nějaký shiny pokémoni jsou vážně hnusný jako Espeon nebo Fearow (kterýho jsem mimochodem měl -_-) ale většina shiny Pokémonů vypadá vážně dobře. Pokud ovšem nepočítám ty který jsou zelený jak brčál nebo ty který se od normálního pokémona moc neliší. Mě osobně se všechny pokémony který mám (kromě Scizora z Wonder tradu a Fearowa kterýho už nemám) líbí. Vážně nevím co s váma je, ale je to váš názor xD



[6] Vložila Behold3r dne 18.05.2017 v 15:45:40, Odpovědět
 IP hash: e7d0cb69a8b641ea

Shiny Umbreon je hezký protože je to Mníček <3 Není to dáno barvou.



Elko
[7] Vložil Elko dne 18.05.2017 v 15:49:14, Odpovědět
 IP hash: ebb4cddb9a69a649

Tak to by mohl být shiny Umbreon můj další target :D Už mám sice Sylveona, ale další shiny Eeveelution by mohla být dobrá :D Inb4 Shiny Espeon



John Beak
the Nearly Ultimate One
Trolling is a art | Design Your Universe
John Beak's Website | PokéSport (VGC)
[8] Vložil John Beak dne 18.05.2017 v 18:44:05, Odpovědět
 IP hash: 6a9b985f168657f5

V XYORAS jsem dostal výměnou od kamarádů shiny Dragalge a shiny Audino. Nějaké shiny pokémony jsem omylem pochytal; takhle namátkou si vzpomenu na Teddiursu Gummy, kterou jsem chytil v Friend Safari, když jsem se snažil potkat Ditto a následně jsem ji vyvinul na Ursaringa a používal při EV tréninku její Sweet Scent na hordy a v jedné z těch hord pak byl shiny Bellsprout Bluzluk.

V SM jsem chytil na udici shiny Magikarpa Zlatku a teď je z ní krásný Magikarp na levelu 100. Pak se mi vylíhnul z vejce 5IV shiny Growlithe Arcanus, kterého jsem pak použil v lednovém turnaji. Později při breedování kompetitivního pokémonů za použití japonského 6IV Ditta na Masuda Method jakožto vedlejší efekt breedování získal shiny Roggenrolu a shiny Alolan Meowtha, oba perfektní (fyzičtí 5IV s jediným nemaximálním statem v Sp. Atk). Ještě jsem jim nedal přezdívky. Roggenrola by mohl být Petruška, protože se vylíhl, když jsme vyklízeli byt po babičce (RIP), ale je sameček. A Petr už se jmenuje Muk.

Jinak shiny pokémoni jsou IMHO zbytečný gimmick. Nemá to žádný vliv na hru. Někteří jsou ale pěkní. Třeba můj plyšový shiny Umbreon Velký Mníček, který je zcela legit a nenacheatovaný.



John Beak
the Nearly Ultimate One
Trolling is a art | Design Your Universe
John Beak's Website | PokéSport (VGC)
[9] Vložil John Beak dne 18.05.2017 v 19:03:59, Odpovědět
 IP hash: 6a9b985f168657f5



Elko
[10] Vložil Elko dne 19.05.2017 v 15:25:41, Odpovědět
 IP hash: ebb4cddb9a69a649

[9] John Beak: What the heck? O.o Na chainu 10? Ani já nemám takový štěstí xD Šance na shiny pokémona při SOS jsou 1/683 PO CHAINU 70 S SHINY CHARM. Jaký jsou šance před tím moc lidí neví, nejspíš budou jako při RE = 1/1165 (1/4096). Měl asi hodně velký štěstí. (Mimochodem můj další target je Palkia v ORAS, takže mi přejte štěstí :D)



Elko
[11] Vložil Elko dne 19.05.2017 v 15:34:49, Odpovědět
 IP hash: ebb4cddb9a69a649

[8] John Beak: Roggenrolu by jsi mohl pojmenovat Rock'n'rolla nebo Diamond, protože shiny Gigalith prostě tak vypadá, sám jednoho už mám. Jméno pro Meowtha tedy nevím, ale mohl by jsi ho prostě pojmenovat Mourek xD (Jo, vymýšlení přezdívek my vážně jde :V) Mimochodem, tak by se mi hodilo pár přezdívek pro moje shiny pokémony které ještě nemám pojmenované: Sylveon, Toucannon, Vikavolt, Salandit, Gigalith, Ribombee. Ještě mi chybí jména pro Gyaradose, Octillery, Milotica a Luvdisc, ale jelikož """nejsem""" jejich originální trenér (Jsou z ORAS) tak mi je Name Rater nemůže pojmenovat.



mew77
[12] Vložil mew77 dne 19.05.2017 v 22:18:20, Odpovědět
 IP hash: 45d7cf24d25fc40c

Ja som chytil len shiny zigzagona v saphire este kedysi davno. V moone mam kopa shiny pokemonov z wonder tradu. Najzaujimavejsi je asi shiny eevee a shiny cierny charizard alebo shiny cierny palosand.



Tommy
[13] Vložil Tommy88 dne 21.05.2017 v 10:24:47, Odpovědět
 IP hash: 45d7cf24d25fc40c

Ja som chytil ako prvého v Pokémon Gold shiny Ponytu, ktorá sa mi za level vyvinula na shiny Rapidasha a potom som na tom istom mieste chytil shiny Tangelu :D Potom som v Pokémon Sapphire chytil shiny Odisha, z ktorého som mal nakoniec shiny Vilepluma. Teraz som v Pokémon Sun chytil shiny Taurosa a z wonder tradu som dostal shiny: Toxapexa, Ivisaura, Luxraya, 2 Komaly, ohnivého Oricoria a z GT tradu Sivallyho.



Přidat příspěvek

Přezdívka:
Heslo:

Předtím, než poprvé odešleš příspěvek do fóra, prosím čti tyto řádky, nechceš-li se vystavit riziku smazání svého snažení.

Registrace není povinnou podmínkou, v případě, že vyplníš jen přezdívku (bez hesla), uloží se zpráva anonymně. Pro časté přispívání doporučujeme se zaregistrovat a zvolit netriviální heslo - a předejít tak možnosti krádeže identity.

Pravidla obsahují zásady, kterých je dobré se držet. Shrnují pouze to, co by měl dobře vychovaný tvor již vědět, a proto není nutné si je přečíst – stačí se jen chovat slušně. Avšak v případě jakýchkoliv sporů jsou pravidla to, podle čeho budeš posuzován/a.

Pokud píšeš příspěvek, který nesouvisí s původním tématem, označ jej tak, běžným návštěvníkům bude zobrazen ve "sbalené" formě, tj. pouze jeden řádek kdo a kdy jej zadal, s možností si jej rozbalit.


  • Komunita
  • Anime
  • Hry
  • TCG
  • Fan
  • Download
  • Ostatní