Pikachu.cz
Jméno: Heslo:
Yandex.Metrica

Fórum

Eventy
- SM: Magearna (QR kód), Mewnium Z (Pokémon Bank do 2.10.), Mewtwonite X & Y
- XYORAS: Meowth (kód: HAPPY)


John Beak
the Nearly Ultimate One
Trolling is a art | Design Your Universe
John Beak's Website | IcyTower.cz
[1] Vložil John Beak dne 01.07.2016 v 12:30:05, Odpovědět
 IP hash: 84707dfe4b44e2f0

První příspěvek slouží jako informační seznam eventů z core series her dostupných u nás. Novinky na hlavní stránce odkazují sem.

 

Vysvětlivky

Eventy psané tučně jsou aktivní, tedy si je lze ve do her nyní stáhnout.

Jak stáhnout eventy

  • U eventů typu Internet:

    Stačí v menu zvolit Mystery Gift a potom vybrat Receive Gift a následně Get Via Internet.

    Ve hře si následně pokémona vyzvednete od doručovatelky v jakémkoli pokécentru.

  • U eventů typu Kódy:

    Stačí v menu zvolit Mystery Gift a potom vybrat Receive Gift a následně Get With Code. Pak opsat váš kód.

    Ve hře si následně pokémona vyzvednete od doručovatelky v jakémkoli pokécentru.

Seznam eventů

Sun & Moon

Pokémon/předmětZpůsob distribuceOdDo
Steelixite & PidgeotiteKód: ?01.05.2017?
Mawilite, Beedrilite, Audinite, MedichamiteKód: INTIMIDATE07.04.2017?
Mewtwonite X & Mewtwonite YKód: M2DESCENT03.03.201721.03.2017
Mewnium ZPokémon Bank25.01.201702.10.2017
MagearnaQR kód09.12.2016?
MunchlaxInternet18.11.201611.01.2017

Sun & Moon Demo

PředmětDatum
10x Pretty Wing1 den od prvního spuštění
cutscéna5 dnů od prvního spuštění
Balm Mushroom12 dnů od prvního spuštění
cutscéna18 dnů od prvního spuštění
Comet Shard24 dnů od prvního spuštění

XYORAS

PokémonZpůsob distribuceOdDo
GenesectKód: GENESECT201601.02.201728.02.2017
MeloettaInternet01.12.201631.12.2016
ArceusKód: ARCEUS2001.12.201631.12.2016
GenesectKódy01.11.201630.11.2016
VolcanionKódy02.10.201631.01.2017
KeldeoInternet01.10.201624.10.2016
VictiniInternet01.09.201624.09.2016
DarkraiKód: DARKRAI201601.09.201624.09.2016
MeowthKód: HAPPY12.08.2016?
ArceusKódy01.08.201630.11.2016
ShayminInternet01.07.201624.07.2016
ManaphyInternet01.06.201624.06.2016
MewKód: MEW201601.06.201631.07.2016
ZygardeInternet02.05.201626.05.2016
shiny XerneasKódy01.05.201630.09.2016
shiny YveltalKódy01.05.201630.09.2016
DarkraiInternet01.05.201624.05.2016
HoopaKód: HOOPA201601.04.201630.04.2016
JirachiInternet01.04.201624.04.2016
ArticunoKódy01.04.201631.07.2016
ZapdosKódy01.04.201631.07.2016
MoltresKódy01.04.201631.07.2016
RegirockPokémon Bank04.03.201631.10.2016
RegicePokémon Bank04.03.201631.10.2016
RedisteelPokémon Bank04.03.201631.10.2016
JirachiInternet01.03.201624.03.2016
MewInternet01.02.201624.02.2016
DiancieInternet24.07.201527.07.2015
SamurottKód: POKEMON50306.02.201530.11.2015
EmboardKód: POKEMON50029.01.201530.11.2015
SerperiorKód: POKEMON49722.01.201530.11.2015

 

Zpráva byla změněna dne 07.04.2017 v 13:22:17




Příspěvky 48 – 67 z celkem 67. Zobrazit vše.

John Beak
the Nearly Ultimate One
Trolling is a art | Design Your Universe
John Beak's Website | IcyTower.cz
[49] Vložil John Beak dne 24.11.2016 v 15:33:34, Odpovědět
 IP hash: 84707dfe4b44e2f0

Na BattleForce.cz rozdávají kódy na Genesecta: http://www.battleforce.cz/rozdavame-kody-k-legendarnimu-pokemonovi-genesectovi/

Zadáte mail a kód dojde mailem. Myslím, že ten applet dřív někomu nefungoval, když neměl zaplý Flash. Je to omezené počtem kódů.

Edit: Kódy na Genesecta jsou pro XYORAS.

 

Zpráva byla změněna dne 24.11.2016 v 15:33:52



John Beak
the Nearly Ultimate One
Trolling is a art | Design Your Universe
John Beak's Website | IcyTower.cz
[50] Vložil John Beak dne 01.12.2016 v 21:06:04, Odpovědět
 IP hash: 84707dfe4b44e2f0

Máme tady ještě dva eventy pro XYORAS.

Pro hráče X, Y, Omega Ruby a Alpha Sapphire je od 1.12. do 31.12. k dispozici mýtický pokémon Meloetta.

 

Stačí v menu zvolit Mystery Gift a potom vybrat Get Via Internet.

2016-12-meloetta-event.jpg

 

Pro hráče X, Y, Omega Ruby a Alpha Sapphire, kteří si ho nestihli stáhnout, když byl distribuován v létě, je od 1.12. do 31.12. k dispozici mýtický pokémon Arceus.

 

Kód na stažení Areca je: ARCEUS2016

 

Stačí v menu zvolit Mystery Gift a potom vybrat Get With Code.

2016-08-arceus-event.jpg

 

Zpráva byla změněna dne 01.12.2016 v 21:50:01



John Beak
the Nearly Ultimate One
Trolling is a art | Design Your Universe
John Beak's Website | IcyTower.cz
[51] Vložil John Beak dne 01.12.2016 v 21:16:32, Odpovědět
 IP hash: 84707dfe4b44e2f0

Přidal jsem do prvního příspěvku sekci s eventy pro Sun & Moon.

Ano, chtělo by to obrázky pokémonů a loga her. Bylo by to přehlednější a pěknější. Do budoucna udělám. Kdyžtak z toho pak můžeme udělat sekci webu.

Zajímalo by někoho dát zpětně dohromady seznam eventů, které se tu distribuovaly? Moc jich tu nebylo. Osobně pamatuju jen pár z Gen III.

 

A ještě dvacátá připomínka toho eventu s Munchlaxem do Sun & Moon:

 

Pro hráče Sun & Moon je do 11.1. ke stažení Munchlax. Tento Munchlax umí útoky Hold Back a Happy Hour, které se normálně nemůže naučit, a drží předmět Snorlium Z, který se mu bude hodit, až se vyvine.

 

Stačí v menu zvolit Mystery Gift a potom vybrat Get Via Internet.

 

2016-11-munchlax-event.jpg

 

Zpráva byla změněna dne 01.12.2016 v 21:17:52



[52] Vložil DK dne 02.12.2016 v 06:49:22, Odpovědět
 IP hash: 596477213b8f3ec0

Arceus by měl být nyní dostupný pro Evropu přes kód ARCEUS20 - pouze v XY / ORAS.

Ještě jsem neměl čas vyzkoušet, tak prosím někdo potvrďte :)

EDIT: Ignorujte, teprve teď jsem si všiml Johnova updatu.

 

Zpráva byla změněna dne 02.12.2016 v 06:50:59



John Beak
the Nearly Ultimate One
Trolling is a art | Design Your Universe
John Beak's Website | IcyTower.cz
[53] Vložil John Beak dne 02.12.2016 v 11:27:45, Odpovědět
 IP hash: 84707dfe4b44e2f0

[52] DK: Odkud to kopíruješ, že máš v tom kódu stejný překlep, jako jsem měl já?

Jsem šel do hry a vyzkoušel to. Je to ARCEUS2016. A psalo mi to, že ho už mám, protože jsem ho dostal když ho distribuovali předtím.



[54] Vložil DK dne 03.12.2016 v 15:56:29, Odpovědět
 IP hash: 596477213b8f3ec0

[53] John Beak: Nekopíruju :) ARCEUS20 platí pro US, ARCEUS2016 pro Evropu.

iDK why.



John Beak
the Nearly Ultimate One
Trolling is a art | Design Your Universe
John Beak's Website | IcyTower.cz
[55] Vložil John Beak dne 09.12.2016 v 13:41:59, Odpovědět
 IP hash: 84707dfe4b44e2f0

Na NBase rozdávají mikulášské Quick Bally zadarmo. Stačí jim napsat mail.



John Beak
the Nearly Ultimate One
Trolling is a art | Design Your Universe
John Beak's Website | IcyTower.cz
[56] Vložil John Beak dne 22.12.2016 v 16:48:16, Odpovědět
 IP hash: 84707dfe4b44e2f0

Nějak jsem zaspal, protože tenhle event je venku už dva týdny. Naštěstí není časově omezený.

 

Pro hráče Sun & Moon je k dispozici přes QR kód mýtický pokémon Magearna. Magearna je na levelu 50 a drží předmět Bottle Cap. Naskenování kódu vám přidá záznam do pokédexu a 20 bodů do scanneru.

 

Získáte ji tak, že z menu ve hře vyberete možnost QR Scanner a naskenujete tento kód. Vyzvednout si ji můžete po dohrání hry v obchodě vpravo nahoře v nákupním centru v Hau'oli City.

2016-12-magearna-qr-eu.png

 

2016-12-magearna-event.jpg

 

Zpráva byla změněna dne 22.12.2016 v 16:52:26




4339-2920-2686
[57] Vložil Behold3r dne 22.12.2016 v 17:28:20, Odpovědět
 IP hash: 5c553b514ef6e639

[56] John Beak: Spíš ani ne. Ten kód releasnuli jen jednorázově v rámci jednoho dne přes mobilní aplikaci a až někdy včera nebo dneska ho zveřejnili i oficiálně na webu, takže je to skoro aktuální informace. Každopádně ten kód je offline záležitost a tak vydrží věčně.



John Beak
the Nearly Ultimate One
Trolling is a art | Design Your Universe
John Beak's Website | IcyTower.cz
[58] Vložil John Beak dne 22.12.2016 v 18:19:34, Odpovědět
 IP hash: 84707dfe4b44e2f0

[57] Behold3r: Já ho mám ve složce download od 7.12., protože tehdy to vyšlo v té mobilní appce a někdo to dal na internet. Díky za info, že je na oficiální webu. Nahradil jsem ošklivý upload pěkným (F5 refresh pokud vidíte rozplizlý).

btw, funkčnost pro ten kód je ve hře natvrdo zakódovaná.



John Beak
the Nearly Ultimate One
Trolling is a art | Design Your Universe
John Beak's Website | IcyTower.cz
[59] Vložil John Beak dne 11.01.2017 v 11:59:37, Odpovědět
 IP hash: 84707dfe4b44e2f0

Připomínám, že Munchlaxe si do SM můžete stáhnout do dneška. Pokud jste to ještě neudělali, udělejte to.




4339-2920-2686
[60] Vložil Behold3r dne 11.01.2017 v 12:02:33, Odpovědět
 IP hash: 5c553b514ef6e639

[59] John Beak: Ne.



John Beak
the Nearly Ultimate One
Trolling is a art | Design Your Universe
John Beak's Website | IcyTower.cz
[61] Vložil John Beak dne 27.01.2017 v 00:03:44, Odpovědět
 IP hash: 84707dfe4b44e2f0

Pro hráče Sun & Moon, kteří používají aplikaci Pokémon Bank, je do 2.10. dostupný předmět Mewnium Z. Tento Z-crystal umožní Mew použít její speciální Z-move.




4339-2920-2686
[62] Vložil Behold3r dne 01.02.2017 v 11:54:03, Odpovědět
 IP hash: 5c553b514ef6e639

GENESECT2016 - kód na Genesecta do XYORAS, co byl v listopadu na unikátní kódy.



John Beak
the Nearly Ultimate One
Trolling is a art | Design Your Universe
John Beak's Website | IcyTower.cz
[63] Vložil John Beak dne 05.02.2017 v 00:21:34, Odpovědět
 IP hash: 84707dfe4b44e2f0

Pro hráče X, Y, Omega Ruby a Alpha Sapphire, kteří si ho nestáhli, když byl vloni distribuován, je od 1.2. do 28.2. k dispozici mýtický pokémon Genesect.

 

Kód na stažení Gebesecta je: GENESECT2016

 

Stačí v menu zvolit Mystery Gift a potom vybrat Get With Code.

2017-02-genesect-event.jpg

 

Díky [62] Behold3r.

 

Zpráva byla změněna dne 08.02.2017 v 20:16:52



John Beak
the Nearly Ultimate One
Trolling is a art | Design Your Universe
John Beak's Website | IcyTower.cz
[64] Vložil John Beak dne 05.02.2017 v 17:34:52, Odpovědět
 IP hash: 84707dfe4b44e2f0

Conquest rozdává na Facebooku víčka od zátek. Soudě podle komentářů stačí vyfotit svého pokémona s neutrální nature, kterého budete levelovat na stovku a vzácnou zátku na něj vyplácáte, protože to se dělá, že?

 

Zpráva byla změněna dne 06.02.2017 v 21:18:33




4339-2920-2686
[65] Vložil Behold3r dne 05.02.2017 v 17:36:59, Odpovědět
 IP hash: 5c553b514ef6e639

[64] John Beak: spam




4339-2920-2686
[66] Vložil Behold3r dne 03.03.2017 v 11:26:32, Odpovědět
 IP hash: c3380e00d5c04a58

M2DESCENT - kód do SM na oba Mewtwonity



[67] Vložil DK dne 07.04.2017 v 07:46:49, Odpovědět
 IP hash: 596477213b8f3ec0

Nový globální SuMo event - Kód INTIMIDATE

Získáte: Mawilite, Beedrilite, Audinite, medichamite.



John Beak
the Nearly Ultimate One
Trolling is a art | Design Your Universe
John Beak's Website | IcyTower.cz
[68] Vložil John Beak dne 07.04.2017 v 13:19:54, Odpovědět
 IP hash: 84707dfe4b44e2f0

[67] DK: Díky za info. Přidal jsem do seznamu.

Podle Serebii rovněž budou v květnu šutry na Steelixe a Pidgeota.

Připomínám, že za účast na dubnovém turnaji na Global Linku budou šutry na startery z Gen III.



Přidat příspěvek

Přezdívka:
Heslo:

Předtím, než poprvé odešleš příspěvek do fóra, prosím čti tyto řádky, nechceš-li se vystavit riziku smazání svého snažení.

Registrace není povinnou podmínkou, v případě, že vyplníš jen přezdívku (bez hesla), uloží se zpráva anonymně. Pro časté přispívání doporučujeme se zaregistrovat a zvolit netriviální heslo - a předejít tak možnosti krádeže identity.

Pravidla obsahují zásady, kterých je dobré se držet. Shrnují pouze to, co by měl dobře vychovaný tvor již vědět, a proto není nutné si je přečíst – stačí se jen chovat slušně. Avšak v případě jakýchkoliv sporů jsou pravidla to, podle čeho budeš posuzován/a.

Pokud píšeš příspěvek, který nesouvisí s původním tématem, označ jej tak, běžným návštěvníkům bude zobrazen ve "sbalené" formě, tj. pouze jeden řádek kdo a kdy jej zadal, s možností si jej rozbalit.


  • Komunita
  • Anime
  • Hry
  • TCG
  • Fan
  • Download
  • Ostatní